Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

no i oczywiscie pokaze wyniki lekarzowi bo on i moja polozna tylko na nie czekaja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila23
Witam. Jestem studentką 2 roku psychol. W ramach zaliczenia muszę przeprowadzić badanie. Proszę o wypełnienie ankiety. Badanie trwa ok 5 minut i jest anonimowa. JEST TO INNA WERSJA ANKIETY, PROSZĘ NIE SUGEROWAĆ SIĘ TYM, ŻE WYPEŁNIAŁAŚ/EŚ POPRZEDNIĄ ANKIETĘ (BYŁO TO BADANIE PRÓBNE W CELU WERYFIKACJI PROBLEMÓW) http://badania.webd.pl/swps/ Z góry dziękuje P.S. Będę wdzięczna jeśli wiadomość przekażesz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra... masz racje zero stresu... wkoncu za chwile mam lekarza... i powie mi ze jest ok, nie mam plamien nie mam krwawien, tylko bole. moze maluszek tak sie rozpycha ;p i macica rosnie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszły mi legginsy z allegro, takie juz ciażowe. Fajne. Wygodnie w nich i miejsca na brzuch sporo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara brzuch pobolewa, łozysko sie tworzy i rozrasta :) To normalne. Jak urodzisz i macica będzie sie skręcać to tez będzie pobolewać. Taka natura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do leginsow polecam kupic szelki... przynajmniej mi sa potrzebne bo sie zsówaja. ale jesli twoje nie beda to super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wydatne bioderka więc mają się na czym trzymać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam wydatne biodra i wszystko i jednak sie zsowaja ;/ wrr :) ja mam 160cm a 65 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to zalezy od materialu zauwazylam i te z wysokim stanem nie powinny. za to te co wygladaja jak yeansy to okropnie sie zsówaja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka, takie wyniki moczu jak najbardziej mogą być przez grzybicę. Zakażenia cewki moczowej często idą w parze z zakażeniami pochwy, szczególnie w ciąży. Dadzą Ci jakieś leki i będzie OK:) Ja mam legginsy w których będę mogła jeszcze długo chodzić, one są najwygodniejsze:) Ale na wyjścia i tak preferuję spodnie, np. ogrodniczki:) Mam takie cudne z NEW LOOK - zakupiłam po morderczej walce na allegro za jakieś 40 zł. chyba... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
dziewczyny, serdeczne dzięki za pomoc i odpowiedzi. 3majcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie nie przejmuje wygladem i ty nie powinnas. bo sa gusta i gusciki. nawet jak bys miala figure modelki znalazla by sie kup facetow krytykujacych cie bo wieszak bo za chuda bo kosciotrup. sa rozne gusta :) powinnas sie ubierac tak jak ci wygodnie i doibrze i sie nie wstydzic :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, najważniejsze to dobrze się czuć samemu z sobą. Ja nigdy nie patrzyłam, co powiedzą inni, ubieram się tak, jak mi wygodnie i w to, w czym czuję się najwygodniej. Bynajmniej nie podążam za modą. Wręcz aktualna moda mało mi się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, witam sie z wami z rana (u mnie) Wlasnie napisalam posta i mi go zjadlo, alez ja tego nie cierpie, wrrr!! No w kazdym razie- choroba mnie trzyma i nie chce odpuscic, antybiotyki cos kiepsko dzialaja, mam nadzieje, ze nie skonczy sie to jakos fatalnie, naprawde zaczynam sie martwic, jestem juz dwa tygodnie chora tak, ze nie moge wyjsc z lozka...:( Widze, ze powoli kupujecie ubrania ciazowe- ja na razie jeszcze probuje sie nacieszyc normalnymi swoimi ciuchami- bo pamietam, ze w ostatniej ciazy to juz pod koniec na te ciazowe spodnie nie moglam patrzec- bo nie mialam za duzo tych ubran, wiec szybko mi zbrzydly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara nadzieja W pierwszej ciazy wlasnie tez mnie okropnie bolal brzuch i sie martwilam, ze cos sie dzieje niedobrego, teraz mnie nie boli- i sie martwie, ze nie boli bo jak bolal to jednak nic niedobrego sie nie dzialo i synek mi wyszedl super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cz wam tez tak ogromnie urosly piersi?? Mam wrazenie, ze z dnia na dzien robia sie coraz wieksze No i jak macie z cera? Bo mnie wyszly pryszcze na czole jak nastolatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi mi urosly co mnie strasznie wnerwia bo ja zawsze mialam rozmiar C i nie widzi mi sie zeby rosly;/ a z cera hmm... jest ok, pryszczy nie ma ale nie ejst taka gladka jak przed ciaza i musze czesto robic peeling

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie piersi tez rosną. Miałam w biuście 95 cm, teraz mam 100 cm:) Ale wyglądają ślicznie:) Cerę mam na razie OK. Mdłości mi dzisiaj nie dają żyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
A ja mam miseczkę G... 75G, więc nie narzekajcie, bo czuję, jak rosną sobie dalej. Mam na dzieję, że nie zasłonią mi brzucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, to widze, ze tendencja jest mocno wzrostowa i u was:) Ja sie na razie ciesze, bo normalnie mam 75 B (male B!) a teraz juz widze, ze sie robi z tego C :) Jak dla mnie to mile urozmaicenie, bo jestem plaska raczej wiec chetnie sie pociesze posiadaniem biustu choc przez chwile:) Dree- no too Ci powiem...masz czym oddychac kobieto:) I dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniowka- co sie bedziesz chlastac, najlepsze podejscie ma Gosiek- sa sliczne i juz :) Super:) Zreszta mysle, ze wasi mezowie nie narzekaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dree wymiatasz tylko zastanawia mnie jak Ty je utrzymujesz zeby Cie nie przewazyLy ;P ...silna z ciebie babkA ;* mnie pewnie D połamie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kochane :) Wrocilam... jest wszystko ok:) powiedzial, ze poprostu macica mi sie rozrasta, ale mam leki biore nospe, ktora jest najwazniejsza w poczatkach ciazy, bole moga byc tez spowodowane tylo zgieciem macicy, ale mam na szczescie ruchome wiec nie jest to nic bardzo groznego :) serducho bije, maluszek jest. Smieje sie ze dzisiaj mam pierwszy dzien 3 miesiaca a moj maluszek ma juz 4 zdjecia USG ;p Chyba bedzie mialo najwieksza kolekcje na swiecie Swoich zdjec :p Jestem taka szczesliwa :):) Zjadlabym Was ze szczescia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swłaśnie gloom - są śliczne, bo nasze:) A ja sobie moczę nóżki w soli i zaraz będę robiła pedicure. Uwielbiam chodzić wiosną i latem w klapkach i bardzo lubię jak moje nóżki i paznokietki są zadbane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara nadzieja - wspaniałe wiadomości!:)) BArdzo się cieszę:) a jaki duży jest maluszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj to sam sie cieszy ze mi rosna, codziennie wieczorem je mierzy;p i sprawdza ile urosly i ma nadzieje ze jeszcze porosna, a naleze do kobiet z konkretnym biustem ;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wcinaj nas wiara ;) ciesze sie :) maluszek pewnie teraz koziołki fika ze szczescia bo mama sie wkoncu cieszy a nie maruda ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×