Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Można powiedzieć, że 50% mojej pracy to bycie egzaminatorem, a drugie 50% egzaminowanym.. :D Nie da się tutaj nie stresować, bo ten stres jest niezbędny, żeby skutecznie i efektywnie pracować w moim dziale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa... do tego często - w tamach odmiany prowadzę szkolenia dla elity polskiej nauki ;) Staję przed profesorami, doktorami - nazwiskami znanymi na całym świecie... weź się proszę nie stresuj wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego mówię, wszystko zalezy od rodzaju pracy. Jak jestes zestresowana w pracy to wszystko przechodzi na dziecko. Skoro pracujesz w takiej instytucji to nie dziwie się potem nerwowości dzieci :) Życze Ci wytrwałości, podziwiam że jestes w stanie chodzic do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki eska. widze ze sa tam modele ktore mi sie podobaja ;D a obrazek widac, trzeba tylko spacje skasowac ;p DZIEKI ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodać należy, ja ma 31 lat (średnia słuchaczy szkoleń często 58 i w górę), i mam "tylko" mgr inż. - a tam jak mówiłam... poniżej doktora nie schodzi... :/ Kocham swoją firmę! Kocham swoją pracę! Aleeeee... Tu się nie da nie stresować! Tu się albo angażujesz z bebechami - albo nie pracujesz na odpowiednim poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziewczyny piszecie z prędkością światła :) nie było mnie 4,5 dnia a mam ponad 20 stron do nadrobienia może dziś jeszcze przeczytam jak uporam się z bałaganem jaki mój mąż zosawił jak mnie nie było:) a tak to jestem po pierwszej wizycie:) w końcu no niestety usg dopiero za 3 tygodnie :/ ale póki co to jest wszystko dobrze i mam się nie martwić. i mam nie przytyć więcej niż 8-10 kg w ciągu całej ciąży :O (chyba sobie żertuje) znam wiele kobiet w ciąży i tylko jedna przytyła 15 kg reszta więcej. więc wychodzi na to że mam się głodzić - bo mi się chce jeść co 2 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosujecie Espumisan w ciąży? Zaczynają mi coraz bardziej dokuczać wzdęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna56565
ja narazie nie mam takich problemów ale wiem że moje koleżanki brały go na wzdęcia w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? To dopiero 3 miesiąc, a mi brzuch wypchało jakbym w piątym była :) Macie podobnie? Biust jest jaki był a na brzuchu już na górze zaokrąglenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esska271 TO SAMO MI SIĘ ROBI! To są gazy chyba i woda nagromadzona w tkance tłuszczowej! Macica jest przecież w zupełnie innym miejscu i w tym tygodniu ma rozmiar grapefruita, a nie piłki plażowej! Rano budzę się "płaska" jak przed ciążą, a potem w miarę dnia i jedzenia wywala mi taką oponę właśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa dobrze gada. brzucha ciazowego jeszcze nie widac. od 4 mieisiaca dopiero zacznie byc powoli ale zaobserwuja to tylko panie z plaskim brzuszkiem. :) wiec juz laseczki niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka89 Co nie zmienia faktu, że nabyłam już pierwszą sukieneczkę odcinaną pod biustem - niby nie ciążowa, ale ze sporym zapasem. A dzisiaj idę po legginsy ciążowe... Wszystkie ciuszki, które mam jednak za bardzo cisną już brzuch. Zmieniam na razie kroje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stanik trzeba widzę zmienić z 70D, na jakieś 75D... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym to sie zgodze oczywiscie. rozmiar sie zmiania i tak czy siak porzybywa.... pisalam o brzuszku ciazowym. a s;podnie ciazowe i tuniki to juz mam 2 bo nic nie sciska i o nieba wygodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z 70 d na 75 d
chyba z 70d na wieksza miseczke bo 70/75 to obwod pod biustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmiar miski jest proporcjonalny do obwodu - proponuję poczytać "fachową literaturę". Miska C od 65 obwodu będzie znacznie zmniejsza niż C od obwodu 85. Czyżby facet się odezwał? Reasumując: 75D będzie i większe w obwodzie i pojemniejsze w misce... niż 70D. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpisałyście się dziewczynki:) Ja właśnie wstałam i szykuję się na zebranie w szkole u moich chłopaków. Co do obrączek to my zamawialiśmy na alegro z grawerem, z białego złota - śliczne i niedrogo. Ewa - na zwolnienie marsz! Uważam, że jeśli nie na cały czas, to 3 tygodnie powinnaś sobie odpocząć, a stres mamy = stres dla dziecka i nikt nie przekona mnie, że jest inaczej. Espumisan w ciąży jest jak najbardziej dozwolony, więc biorę jak mnie przyciśnie;) Co do brzuszka, to rano mniejszy niż wieczorem, ale też taka oponka:) A cycki za to suuuperrr!!!!:)) Ja staniki będę też powoli musiała zmienić z B na C:) Na razie cały dzień noszę taki sportowy bawełniany rosnący wraz z biustem, jest bardzo wygodny:) Zakupiłam na allegro oczywiście. Dzisiaj mdłości jakby mniejsze, ale jutro pewnie przyjdą ze zdwojoną siłą znając życie:) Buziaczki dla wszystkich maminek:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwA1311 Co do staników każdy ma swoją teorię, ale... ja zmieniam na razie o 5 cm w obwodzie, bo ogólnie jestem nieduża i nosiłam zawsze 65-70, a teraz robi mi się za ciasno w nich. Urosły mi piersi, ale też w obwodzie pod biustem mi niewygodnie. Czuję, że czas na 75D, będzie mi wygodniej pod biustem i miseczka będzie akurat tyle większa od 70D, ile mi potrzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra. Mój zaraz po mnie przyjedzie i idziemy na obiadek w miasto gdzieś i na zakupki! :))) Pozdrawiam i miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkur*** mnie to na tej kafeterii ze jednak kazdy tu moze wejsc i czytac ;/ no ale na tym fora polegaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka89 Coś konkretnie Cię wkur...? Ktoś namierzył? Z pracy? Ze znajomych? Tak, to fakt, że jest możliwość "zdemaskowania", ale wychodzę z założenia, że to podglądacz się powinien wstydzić, a nie podglądany... Człowiek rozumny uszanuje fakt, że większość użytkowników forów chce pozostać anonimowa... Stało się coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Umowilam się na badania do Provity do dr Włoch na ...1 czerwca :-D Odnośnie L4 to moja lekarka od samego początku mi chciała wręcz wciskać ;-) ale ją to bym się tyle czasu zanudzila, choć z tydzień by się przydał. Ale jak wezmę L4 to się wszyscy dowiedzą a na razie nie chce. Oczywiście jak tylko będę się źle czuć to biorę ale na razie tfu tfu wytrzymuje. Choć lekko też nie mam, jestem kierownikiem zmiany na produkcji, teraz czeka nas seria auditow jakościowych, do tego nowy system.... Ale zaczęłam jakoś wszystko brać na luz, mimo że dyro będzie za mną tesknił bo prawą ręką jego jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nic sie nie stalo. i nikt nie namierzyl a nawet jakby to nie mam sie czego wstydziec :) ogolnie nawet juz nie o tym temacie ale calym forum., te podszywy, ta bezczelnosc, jak ktos chce sie wymadrzyc nawbijac to bez nicka wchodzi... tacy ludzie wzbudzaja u mnie odruch wymiotny ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna56565
spokojnie dziewczyny:)to swiadczy tylko o podglądaczach.. ja mam tak jak Wy dziewczyny, 3 miesiąc a brzuch napompowany jak balon:) dziś nie zapiełam się w swoją ulubioną sukienke...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz ze swojej gardoroby mieszcze sie tylko w leginsy i bluzki szerokie, tunik luzne, swetry karidany na guziki ;/ lol czas na ciuszki z gumka ;D i luzem w brzuszku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna56565
ja juz w ulubione dżinsy sie nie mieszczę,podobnie jak Ty tylko leginsy noszę. trzeba pomyśleć o zakupie kilku większych ciuszków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie ta oponka pod biustem podoba, wygladam konkretnie jak pani w ciaży :) Dzisiaj ubrałam tunikę i powiem Wam, że nie wygląda to jak tłuszcz, który z reguły osadza sie dużo niżej. Ktos mówił, że w drugiej ciaży szybciej widac brzuch. Jak cos zrobie Wam zdjęcie i pokaże to mi powiecie czy macie podobnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) właśnie wróciłam z uczelni, ledwo żyje... nie wiem ile jeszcze wytrzymam na zajęciach, a przede mną jeszcze sesja... eh. gdzie kobietki kupujecie ciuszki ciążowe ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dopiero musze ogaranbac. na allegro sa chore rozmairowki a w sklepach za spodnie ze wszyta gumką 149 zl chyba ich pogielo szczegolnie ze to ciuch na krotki czas. zalezy kto tez jaki ma gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×