Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Hehehehehe dobre, dobre. Wszyscy wiedzieliby na bieżąco, która ma zatwardzenie, a która uprawiała wczoraj seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie apropo seksu . jak to robicie? :P z skoczeniem w srodku w gumce czy przerywaany . boje sie z skonczeniem w srodku bo jeszcze jakies grzybicy sie nabawie czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja teraz nic nie robię bo mój M ma schizę , że zabił jednego bliżniaka po ostatnim seksie i koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee nieeeeee, seks normalny, ale teraz bardzo rzadki przez te przypadłości :( Hormony tak mi pozmieniały nastroje, że nawet mi sie do łóżka chodzic nie chce, przynajmniej nie tak często jak przed ciażą. Spodziewałam się szaleńczych orgii a tu kiszka hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze całkiem nie wiem bo w piątek idę na usg i prenatalne, ale w klinice było jak byk widać, że serce nie bije i o połowę mniejsze z tym, że sprzęt kiepski tam mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez byl o polowe mniejszy :( waze zeby byl ten drugi caly i zdrowy . a moze jeszcze sie okaze ze zyje ten blizniaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój był cały czas podobnej wielkosci a teraz nagle znowu niespodzianka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objadłam się jak bąk. Kurczaczek z ziemniaczkami z piekarnika :) Mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, tak piszecie,że nie nadążam czytać-mimo,że leżę plackiem.Tak czytam, czytam i Wam zazdroszczę-jedna idzie na zakupy, druga do pracy, trzecia uprawia seks, a ja niccccccccccccccccccc......tylko leżenie i leżenie i nikt nie powiedział,że będzie dobrze,oby tylko tak było..........................marzę o tym,byle do grudnia,tak bym chciała, żeby to już było.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Etith...BĘDZIE DOBRZE! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ładnie z tym forum na nk pojechalyscie ;p sobie to kazdy czyta ;P hih ...:) a ja nie mam facebooka, bede musiala zalozyc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
cześć Wam :) Esska chyba Ty pisałaś o plamieniach mimo,że bierzesz lutke - znajoma też ją bierze i plami, poszła do innego gina tzn.pojechała na oddział w szpitalu i tam powiedzieli jej ,że ma krwiaka. potrzymali trochę, dali leki i dalej leży , ale wkrótce wraca do pracy. ja bym spawdziła u innego gin czy te plamienia to tak mogą sobie być, bo to tłumaczenie z implantacja coś mi juz nie pasje, dzidzius już jest troszke większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
uśmiałam się, bo pisałyście o kichaniu...jaka ja dziś mialam kichawę w pracy :D na dwa-pytali sie kiedy stawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
www.brzuszek.net są tam filmy z usg i zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj znowu mdłości i nie mam ochoty na nic do jedzenia:( Martwię się tym, że nie jem w ogóle mięsa i boję się, że skończy się to anemią... Karrrla - słodkie to na chłopca, kwaśne na dziewczynkę:) Ja słodkiego nie tykam. Mam przeczucie, że będzie dziewczynka, choc mój B. mówi, że chłopak:) Co do smarowideł - używam oliwki johnsona na razie, mnie nie przeszkadza jej konsystencja. Ale każda oliwka chyba jest dobra. Mam też krem z FISSANA, zacznę używać od 4 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia na początku wizyt u gina powiedział , że mam małego krwiaczka na szyjce, ale mnie potem z 3 razy ogladał i mówił, że nic nie wdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Esska ja tam sie nie znam, ale bym poszła do drugiego, tak zeby sie uspokoic, bo skoro wiesz,ze to krwiaczek...moze chociaz powinnas pobyc w domku w łózeczku jesli pracujesz ...ta moja miało od razu rezim-tylko na siusiu i pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Gosiek a u mnie mówia odwrotnie słodkie-dziewczynka, kwasne- chlopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Esska doszukałam sie Ciebie w tabelce i w 12 tyg raczej bym nie łaczyła plamienia z implantacja...ale nie byłam w takiej sytuacji i nie jestem lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu ja jestem na L-4 od 2 miesiąca i w wiekszości leże w łózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w gazecie przeczytalam" mamo to ja " ze słodkie na dziewczynke i tam napisane jest ze to niedawno udowodnili ze jakis hormon sie wytwarza nie mam pojecia :) z reszta co be to be wazne zeby zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chcieliśmy dziewczynkę ale ja mam czuja że chłopak będzie... Taka jakaś ladna jestem :-P A z jedzenia to mnie tylko do lodów ciągnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Esska no to dobrze,że jestes w domu. ta moja znajoma ma duphaston, no-spe i lutke. w sumie preleżała 3 tyg i wraca do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
ponoć jeszcze na dziewczynkę szybciej brzuszek wybija. sprawidziło się mojej siostry, ale u koleżanki jednej nie ja myślę,że mam chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś mam jakiegoś doło-stressa, strasznie rzadko mam to USG, pierwsze miałam na początku 8mego tygodnia (wewnętrzne) - potwierdzające ciaże, a następne dopiero za tydzień, i nie wiem co tam się dzieje :( z tego co czytałam to wcale niekoniecznie trzeba mieć jakieś oznaki Wy też tak macie rzadko usg? na razie o ciąży wie bardzo mało osób, bo normalnie boje sie :( nawet swoim rodzicom jeszcze nie mówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×