Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Ja też nie mam żadnych objawów, zero mdlości, smaków itd tylko na początku lekki bol brzucha, w końcu musiala się trochę macica rozciagnać i piersi lekko bolące a teraz juz nie, i też się aż bałam ze mi tak dobrze jest :) ale jak widać na ostatnim usg wszystko jest super ja dziś powiem swojej mamie - w ramach prezentu :] co do teściow, sa ok (tacy doszywani bo my bez slubu jeszcze) ale nawet po slubie nie widzę siebie mówiąca do nich mamo, tato - wolałabym po imieniu ale nie sądzę zeby wyszli z taka propozycja do mnie :] będzie trzeba się gimanstykowac bezososobwo :) nalegaja na slub i to juz od dawna, (tak jak pisalam 11 lat w zwiazku, mieszkamy razem 6 lat) ale i to nawet w miarę z taktem nie jest to az tak bardzo nachalne, choc czasem juz drażni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka jak coś znajdziesz - jakaś kiecke to dawaj linka bo ja też jakoś na lipiec/sierpien się szykuje na cywilniaka ciekawe jaki brzuch będę miała - trzeba coś wybrać z zapasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko z ta kiecke bo pod konie czerwca ma cywilny siotra mojego T a pod koniec sierpnia ja. a ciezko o kiecke ze wzgledu na to ze nie kupie drogiej jak bedzie tylko na raz. bo na swoj juz wieksza potrzebuje bo bede miec juz brzuszek. taki tulipan znalazlam. krojem sie kieruje bo jest miejsce na brzuch. tylko teraz nie weim gdzie w sklepah podobnych szukac ;/ http://moda.allegro.pl/714-wdzieczna-sukienka-tulipan-kimono-l-jn-i1626190138.html#gallery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie nie nic z tych rzeczy... teraz to ja na cywila szwagierki szukam. na swoim nie wiem w jakiej bede ale na pewno nie typowo bialej slubnej kiecce. koscielny w przyszlym roku to wtedy bede sza;lec ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) ja dziś idę do lekarza i trochę się stresuje a wizytę mam dopiero o 17. Soniówka89 proponuje op[alanie natryskowe. mogą z niego korzystać kobiety w ciąży i opala równomiernie:) polecam ja kiedyś skorzystałam ii byłam zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcZe ale tyle kasy na jedno opalanie.. a na slneczku sie nie opalam tylko spalam. taka mam karnacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna, tylko ta tulipan to na teraz, za 2 miechy bedzie już za duży brzuch lekko nie będzie , musze przysiąść coś pewnie odcinanego pod biustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta tulipan na teraz. na moj slub to juz inna sprawa. natryskowe wiem ze supernsprawa ale cena mnie odpycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię się opalać, nudzę się chyba że przy okazji robienia czegoś na powietrzu :) ale cale szczęście że mam dośc ciemną karnację i dość szybko lapie kolor i to nie rozowy czy ktoraś z WAs siedzi teraz w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta granatowa kiecka jest calkiem calkiem :) chętnie bym coś takiego przymierzyla i zobaczyla jak wyglądam tylko jakaś jasniutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka, a podczas codziennego spaceru się nie opalisz? Moim zdaniem zdecydowanie lepiej to wyglada gdy jest się nawet delikatnie opalonym ale naturalnym Słońcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas opalanie natryskowe kosztuje 70 złotych. Soniówka jaki masz rozmiar odziezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie heheheh a tak poważnie to pochodź w krótkich spodenkach i koszulkach na ramiona to się opalisz naturalnie, tylko troszkę pospaceruj:) ja posiedziałam kilka dni w ogrodzie tak po 2 godzinki i złapałam opaleniznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcheweczka bo chyba nie czytalas poprzednich postow itp. po pierwsze ja mam lezec i nic nie robic bo prawie poronilam. yh a po drugie mam bardzo malo melaniny w skorze . i ja sie nie opalam. zeby jako tako cos mnie zlapalo a nie spalilo na buraka to caly rok bralam bralam betakaroten. u mnie sie to mija z celem. takie zyci. dlatego mam nadzieje ze dzidzia odziedziczy karnacje po tacie bo tata ma ciemna karnacje i szybko sie opala;) rozmiar odziezy. o matko. a wiesz ze rozmiar rozmiarowi nie rowny... oglnie m/l teraz to opatrz na L/Xl szczegolnie allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no laski gadam wam ze mnie slonce nie łapie. najwyzej odrazu spala i mam bable i skore schodzi bolesnie. nie mam szans na to. a za duzo juz lat mam i za duzo razy probowalam zeby teraz bedac w ciazy znowu sie narazic na cierpienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale chłop mi zabrania chodzić po forach więc rzadko bywam:( trzymam za Ciebie kciukasy by było wszystko oki:) a opalenizną się w ogóle nie przejmuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe eska wsyztsko fajnie ale dziwnie bym przy pani mlodej wygladałą :) bo ja szukam na slub siostry mojego T. tez cywilny tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×