Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

moja babeczka przyjmuje na miejscu, mozna ja zlapac pod telefonem o kazdej porze pracuje w szpitalu 23km dalej, a i tam przyjmuje na nfz w poradni k...i tam tez zapisuja na godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, że sporo. Gdybym chodziła do lekarza w swoim rodzinnym mieście to też był płaciła 80 zł z USG, ale zeżarłoby mnie paliwo. Rodzić tu nie będę. Nie długo musze poszukać lekarza w swoim mieście, bo za 3 miesiace się pzreprowadzamy i będe tam rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem , gdyby ona byla na miejscu to chodzilabym do niej na nfz, a dojezdzac mi sie nie chce (maz nie zawsze moze, a bilet 20 zł, wiec zadna kalkulacjja, meczyc sie dla 40 zł potem z duuuzym brzusiem ) a u mnie w poradni k jest 2 lekarzy...jednego bardzo nie lubię, a drugi jest dobrym fachowcem, ale...wolę ją, bo pracuje w tym szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dyskutować sobie możemy, ale w większych miastach takie rzeczy są droższe. a co do częstotliwości wizyt - każda ciąża jest inna i wymaga innego sposobu prowadzenia, no ale jak nic się nie dzieje, to wizyta raz na 4 tygodnie chyba starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła moja mała chrzesnica - ide pomeczyc szkraba:) ...siedmioletniego:) fajnie gładzi mi brzuch :) pa-pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam usg na każdej wizycie i płacę tyle samo czy z usg czy samo usg bez badania- bagatela 150zł, ale wychodzę spokojniejsza jak zobaczę moje maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja samo USG płaciłam na początku 200 zł.Wydałam 600 zl na samo poogladanie dziecka.. Teraz mam wykupiona rozszerzona opieke zdrowotna w allianz, chodzę do jakiego chce specjalisty i tak czesto jak tego potrzebuje. Jak ktoras ma taka mozliwosc to polecam ten wariant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dojeżdżam do niego 60 km i rodzić też tam będę bo u mnie w mieście to lekarze i szpital są tylko dla ciąż książkowych i bezproblemowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tego samego zdania co olcik777, jesli wszystko jest ok to wizyta raz na miesiac spokojnie wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję pablinka..........26........Manchester.........18......D. ....28.11.2011 karrrla333........24..........Opole............17........ ....01.12.2011 Czarna56565.......25..........Brzesko..........17........ ....01.12.2011 madzianietka......27........Dolny Śląsk........17............01.12.2011 domi1906..........27.........Jaworzno..........17........ ....01.12.2011 AsiaC.............23.......Lubin / Głogów......16............02.12.2011 Asia B!...........29..........k/Opole..........17............02.1 2.2011 Mzelle83..........27.........Warszawa..........17......D. ....03.12.2011 Esska271..........36.......Bielsko-Biała.......18.....CH .....03.12.2011 Starbuck80........31.........Warszawa..........18........ ....04.12.2011 olcik777..........26..........Kraków...........17....... .....04.12.2011 MLLO..............29..........Kielce...........15........ ....05.12.2011 Nietoperek........28..........Bielsko..........17........ ....05.12.2011 Gosiek_76.........35.........Katowice..........17........ ....07.12.2011 nadziewany p......29.........o/Bielska.........13............07.12.2011 Dree..............27..........Poznań...........16....... .....07.12.2011 barbera...........29..........Leszno...........17........ ....07.12.2011 tosieńka87........24.........Katowice...........9....... .....08.12.2011 maaartttika.......24.........Białystok.........16....... .....09.12.2011 Soniówka89........22.........Mysłowice.........17...... ......10.12.2011 Niunia855.........26..........Tarnów...........17....... .....12.12.2011 Asia1893..........28.....zachodniopomorskie....16........ ....12.12.2011 madziulinka.......26...........uk..............14........ ....14.12.2011 Magda.............29.........Olsztyn...........15........ ....16.12.2011 kitka27...........27.........Poznań ...........15............17.12.2011 skorpion_j........36........Katowice...........11........ ....17.12.2011 Edith78...........33........o/Warszawy.........15........ ....18.12.2011 MISIA ANULA.......27.........Kraków............16............18.1 2.2011 Julita84..........26..........Łódź.............12..... .......19.12.2011 Figazmakiem84.....26.........Olsztyn...........14........ ....19.12.2011 joasmo............37........Małopolska.........15....... .....19.12.2011 Majkowa...........30.........Gliwice............9........ ....21.12.2011 Mama Oliwki.......26.........Płock..............8............23. 12.2011 Ganesh............24........o/lublina...........8........ ....24.12.2011 Myszka281.........24..........FR...............13........ ....24.12.2011 mooniaaa123.......34........Siedlce............14........ ....24.12.2011 Aska_G20..........23.....kujawskopomorskie.....14........ ....27.12.2011 Wiara_nadzieja....21.....Kędzierzyn-koźle......14...... ......28.12.2011 *aszja85..........26.........Kalisz............14........ ....28.12.2011 bellybaby.........28.........Bydgoszcz......14........... ..28.12.2011 TuLipannek........23........Szczecin...........11........ ....29.12.2011 marchewka81.......29........Warszawa...........11........ ....29.12.2011 Fizyczka..........22..........Łódź.............13..... .......31.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem tego zdania , ale niestety u mnie nie jest ok i muszę częściej chodzić , chociaż teraz w końcu co trzy tygodnie zacznę i się wszystko unormuje :) a jakby było u mnie mało problemów to chyba mam rwe kulszową :( męczy mnie od początku, ale teraz to już masakra !!! wczoraj byłam na spacerze 2x po 1 minut i resztę dnia plackiem przeleżałam bo już do domu nie mogłam dojść , dzisiaj jest lepiej , ale poczytałam na forach i w miarę rośnięcia brzucha będzie gorzej i warto się wybrać do neurologa albo ortopedy , chyba oszaleje z tym chodzeniem po lekarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera....współczuję...znam ten ból sprzed ciązy...wspawałam na czworaa z łóżka na podłogę, potem na klęczka oparta o łózko ...masakra...jeszcze potem poszło po całości od kręgosłupa na ukos po biodrach i do kolan...czzasem to nie wiedziałam czy mam płakać czy śmiac się ...powinnas tez o tym wspomniec ginekologowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie do tej pory to był po prostu ból pośladka i wyprostować się nie mogłam , a wczoraj to już była masakra i w łóżku przekrecić się ciężko , chociaż dzisiaj jest lepiej bo chodzić mogę ,ale odpoczywam w domciu :) nie wspomnę już o tym , że zawsze mam pecha, że jak jestem po wizycie to zaczyna mi się coś dziać :( ale poczekam bo jak jest lepiej i będę się oszczędzać to do 8 lipca dotrwam , chyba że coś się pogorszy to pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie przekrecam na raty :) mala chce pograc,wiec musze oddac jej klawiature :) bajke sciagamy :)...ale masakrycznie chce mi sie spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera, tez mam bole posladkow i z dnia na dzien coraz bardziej czuje kregosłup.. ciekawe co to bedzie pozniej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, he...no a mnie kościury w okolicach miednicy bolą:) polecam spanie z poduszką między nogami jesli spicie na boku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie taka jest polecana pozycja do spania dla kobiet w ciązy: - na lewym boku z poduszką między nogami na lewym już śpię, przynajmniej probuje , musze jeszcze tę poduszkę dorzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karrrla u Ciebie to jakas masakra, to już 18tydzień i ciagle wymioty - co na to lekarz? nie mozna jakoś temu zaradzić? Strasznie chyba organizm musi osłabiać, bo wszystkich niezbędnych składników odżywczych to nie dostaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karrrlla a kiedy idziesz do tego nowego lekarza ? może on ci coś zaradzi na to bo to już staje się niebezpieczne na tym etapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablinko dobrze, że już się wyjaśniło. karla powinnaś coś brać na te wymioty. Moja gin przepisała mi Torecan, ale nie był na szczęście potrzebny. Zazdroszczę Wam czucia ruchów dziecka. Ja w pierwszej ciąży poczułam ok.20 tyg., a teraz dopiero zaczynam 16tydz. Chociaż podobno w drugiej ciąży powinno być wcześniej więc czekam. Jeśli idzie o wielkość brzucha, to w pierwszej ciąży brzuch zaczął być widoczny ok. 5 miesiąca, a teraz mimo, że do 5m daleko mam brzuch jak w 6-7m!!! Waga stoi, a brzuch rośnie. Ja też mam ból kości ogonowej, ale tylko z lewej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o poduszkę to ja już dawno zakupiłam za ok. 80 zł i moim zdaniem szkoda pieniędzy ;( poduszka jest duża i zajjmuje dużo miejsca choc nie mam małego łóżka dziewczyny mam pytanie jak czujecie ruchy dzidzi ? bo mnie cos po prawej stronie brzucha smyra :) nie mam pewności dlatedo pytam wiem że to może być też sprawa indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdybyście znalazly jakies fajne pomysly na zdjecia albo godna polecenia strone z fotografia ciążowa to podeślijcie. Szukam pomyslow w necie na pamiatkowe zdjecia z brzuszkiem i nie ukrywam, że liczę też troszkę na was i waszą burze mózgów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera, dzieki za linki. popatrzylam, kilka zdjec mi sie podoba. musze sobie ponotować pomysły potem namówię mojego M i przyjaciółkę żeby zrealizowali mało profesjonalną sesję ale z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×