Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Gość mooniaa123
Dree dobrze, że humor dopisuje, qurczę, nie wyobrażam sobie takiego nawarstwienia problemów. 3mam kciuki, żeby było OK po rehabilitacji. A my jedziemy do Grecji na tydzień. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaa123 ja też miałam jechać w tym roku do Grecji ale kiedy dowiedziałam się , że jestem w ciąży to się jednak nie zdecydowałam.U mnie decyzja była trafna bo raczej ciężko znoszę wyższą temperaturę. Z jakim biurem jedziesz i czy oni mają jakieś dodatkowe ubezpieczenie i opiekę medyczną dla kobiet w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że w tym roku Grecja ma powodzenie wśród zaciążonych :) my mieliśmy jechać na lazurowe , ale pieniążki zostały przeznaczone na coś innego i trafnie :) moonnia życzę ci super wakacji bez niespodzianek bo pogody to Wam nie zabraknie :) a na jaką wyspę lecicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dree-trzymamy kciuki,zeby obyło sie bez operacji... ...Monia - pocztówke z wakacji nam przeslij :) zazdroszcze pluskania sie w czystej i ciepłej wodzie na plazy...tu jest szaro,zimno i do d-y, a woda lodowata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mnie pocieszyłyście tą wagą, już myślałam, że mój mały to jakiś wielkolud :) A czy któraś z Was ma stwierdzony zespół antyfosfolipidowy albo brała Clexane bez jego zdiagnozowania? Ja nie zdążyłam zrobić tego badania, jest strasznie drogie a na wynik czeka się ponad trzy miesiące. Lekarz na początku ciąży zapisał mi Clexane, które dodatkowo działa na odpowiednie ukrwienie łożyska. W środę na wizycie powiedział, że już odstawiłby i odstawił, ale jw byłam w takim szoku, bo dowiedziałam się, że chłopak, że zapomniałam zapytać na co właściwie ja to brałam, czy na ten zespół profilaktycznie jakbym miała a występuje on bardzo często, czy na samo ukrwienie. I tak od wczoraj siedzę i się zamartwiam mając czarne wizję. Wizytę na połówkowe mam za 2 tygodnie, a co jeśli do tego czasu pozatykają się naczynia krwionośne(zakładając, że mam ten zespół) i mój mały tego nie przeżyje? Trzeci raz i na tak późnym etapie już tego nie przeżyję, na dodatek mając świadomość, że wystarczyło się w dalszym ciągu kłuć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaretka, a moze zadzwon do tego lekarza i powiedz mu o swoich watpliwosciach-przeciez na wizycie nie jestesmy (w ciazy) ogarnac wszystkich mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaretka a masz stweirdzony ten zespół czy na oko po poronieniach lekarz ci daje? bo jak masz stweirdzone to poczytałam trochę i lepiej nie odklładać tych zastrzyków do końca ciąży ewentualnie ciągłe kontrole przepływów po 30 tc ale do tego czasu zastrzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie mam stwierdzonego, ale jak dostałam zastrzyki to pomyślałam, że może lekarz bierze pod uwagę taką ewentualność, nigdy nie powiedział dlaczego to przepisuje, a dodzwonić się jest do niego ciężko, na dodatek ma praktyki w szpitalu i jak nie tam biega to przyjmuje w gabinecie i i tak nie wie o kogo chodzi, jest wtedy roztrzepany i tu jest ten problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, szkoda, ze gosciu nie kojarzy ludzi...moja to ma fotograficzna pamiec..co czasem bywa złe to moze przejdz sie do gabinetu, moze go spotkasz faktycznie, mogł Ci je zapisac w zwiazku z wczesniejszymi kłopotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaretka jak masz możliwość to zmień lekarza bo nie ma co zwlekać a nie jesteś w stanie stwierdzić czy masz ten zespół czy nie bo tak jak pisałaś na wyniki trzy miesiące się czeka a lepiej nie ryzykować jak miałaś już dwa poronienia Aśka pościel boska może jeszcze wystawią , chociaż ja same poszewki potrzebuję bo kołderkę i podusię już kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to, że ja mam do niego minimum 40 min drogi, bo jestem zupełnie z innego miasta i on przyjmuje tylko 2 dni w tygodniu bodajże :( Z jednej strony żałuję, że tak daleko go wybrałam ale z drugiej kto wie co by było do tej pory gdyby nie on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaretka, kurcze, kolezanka brała te zastrzyki ale od jakiegos etapu do konca, w sumie koło 200 (blizniaki), dzwoń do gościa, moze uda sie dodzwonic.moze zadzwon , jak nie uda Ci sie go dorwac , do szpita... pościel jest, sprawdziłam w inne przedmioty użytkownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama już nie wiem, czy od tego siedzenia w domu całymi dniami mi odbija i tylko co tydzień doszukuję się czegoś innego czy jak. Jakbym miała zajęcie to bym pewnie tak nie świrowała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaretka-nie mów tak. Kazda kobieta w ciazy ma prawo bac sie o swoje dziecko, tym bardziej jesli ma za soba takie doswiadczenia. Dzwon namolnie do tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mam wizytę , więc trzymajcie kciuki bo z nerwów od 4 nie śpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pościel SŁODKA!!! A powiedzcie ile kompletów kupujecie? 2? Tyle jest pięknych rzeczy dla dzidziusiów - można sobie naprawdę niezłą frajdę sprawić kupowaniem :) Ale ja jeszcze zaczekam :) Anesska witaj - ja też niedawno dołączyłam do forum z tego samego powodu co Ty :) I też będę mieć córeczkę choć spodziewałam się chłopca :) Teraz już bardzo się cieszę, ale na początku byłam w lekkim szoku - aż wstyd się przyznać! Też jestem na zwolnieniu, ale mi jest bardzo dobrze i często spotykam się z koleżankami, więc jestem zadowolona. Barbera trzymamy kciuki mocno!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie znam płci , ale zdaje mi sie,ze chłopak- komóreczki połaczyły sie w 16dc, przy 30 dniowym cyklu. mama wrozy dziewczynke,a siostra chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja też nie mogę się doczekać żeby się dowiedzieć co tam w Tobie rośnie :D Czekam cierpliwie do 09.08 :) Powiedzcie dziewczynki - ćwiczycie fizycznie? Ja powinnam zacząć, bo mam zerową kondycję - wczoraj jak byłam u tej koleżanki to poszłam z nią i z jej dzieckiem na spacer - tak się zmęczyłam, że szok. Jak wróciłam do domu to padłam. Pogoda była ciężka bo duchota straszna, spacer też dość długi, ale kurcze w szoku byłam że tak się umordowałam. Nigdy nie narzekałam na kondycję. No ale teraz od 15.04 siedzę w domu i poza sprzątaniem nie wykonuję prac fizycznych... jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zakaz wysiłku i mam problem z głowy :) kondycję miałam wcześniej super bo kilka razy w tygodniu biegałam po 7-10 kilometrów , a teraz wejście na pierwsze piętro to wysiłek straszny :( ale spowodowane to jest po pierwsze leżeniem i nie ruszaniem się a po drugie powoli dzidzia uciska i gorzej się oddycha i szczególnie czuję to jak leżę na wznak na płasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam zadyszke i obolałe nogi jak pochodze za duzo, ale mysle, ze nie tylko o kondycje tu chodzi-wiecej krwi mamy i nasze duze serducha szybciej pracuja i przez to szybciej sie meczymy...a za chwile macica sie podniesie i zaczna sie dusznosci...a z moja kondycja przed ciaza to rewelacyjnie nie było - maratonu bym nie przebiegła...no ewentalnie rowerem bym przejechała :) ostatnio wyczytałam w ksiazce po ciazach mojej mamy,ze w 5 mies mamy 0,75 litra płynu owodniowego i jest on "wymieniany" co 3 godziny-niezla fabryka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam zakaz szalenstw :) ale do miasta po 2kg zakupów sie przejde :) Barbera to Ty niezła jestes :) ja po przebiezce 2 km pewnie bym jezyk podeptała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu powiem ci , że całe życie miałam zwolnienie z wfu bo nie lubiłam biegać (pewnie przez moje gabaryty ), ale później jedyny sposób żeby zrzucić kilogramy to ruch a nie żadne diety cud , ale jeszcze wtedy nie przekonałam się do biegania bo za dużo mnie to wysiłku kosztowało :) za to jak rzuciłam palenie w zeszłym roku żeby się wyładować to musiałam coś znaleźć dla siebie i strasznie spodobało mi się bieganie na bieżni i też zaczynałam od marszu a później mieszałam aż w końcu do jakiejś małej formy doszłam :) niestety jak tylko przestałam w styczniu przy procedurze in vitro tak waga zaczęła galopować i teraz strasznie mi tego brakuje i już nie mogę się doczekać aż będę mogła z siebie siódme poty wycisnąć :) pierwszy to będzie poród na pewno :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×