Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Margaretka głowa do góry :) Skoro teraz Twoje hormony nie chcą zaszaleć to może Tobie odmieni się po porodzie ? Kiedy my , będziemy narzekać , że nam się nie chce - Ty zabłyśniesz i pochwalisz się, że jesteś maniaczką i nie odstępujesz męża na krok :P Najważniejsze teraz jest dziecko więc jeszcze będzie czas na szaleństwa, że Twój mąż będzie wiał przed Tobą jak nasi teraz przed nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaretka głowa do góry :) Skoro teraz Twoje hormony nie chcą zaszaleć to może Tobie odmieni się po porodzie ? Kiedy my , będziemy narzekać , że nam się nie chce - Ty zabłyśniesz i pochwalisz się, że jesteś maniaczką i nie odstępujesz męża na krok :P Najważniejsze teraz jest dziecko więc jeszcze będzie czas na szaleństwa, że Twój mąż będzie wiał przed Tobą jak nasi teraz przed nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) nie nadążam z Wami, brak czasu totalny.....:( Byłam dzisiaj u lekarza, rano zrobiłam wyniki a potem na wizytę. Ogólnie wszystko wzorowo:) tylko jakieś bakterie i moczu, ale też nic strasznego:) mam brać żuawid i pić herbatkę żurawinową i ma się poprawić. jak mi lekarz robił usg to tak się śmialiśmy,że kazał mi się uspokoić bo nic nie może zobaczyć..... jego wina tak nas rozbawiał swoimi tekstami:P:P:P on był bardziej zdeterminowany dowiedzieć się jaka płeć niż my:P Ma być chłopiec:) ale poczekamy do następnego usg aby się upewnić. Dzisiaj mały nie chciał za bardzo współpracować:P:P po raz kolejny zresztą. Jedyna rzecz jaka mnie wykańcza to skurcze łydek, faszeruje się magnezem i powinno pomóc. mogę się też poskarżyć na lekkie twardnienie brzucha jak sobie za dużo pochodzę...... i co usłyszałam???? Odpoczywać więcej i migać się od roboty:P Lubię tego mojego doktora coraz bardziej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) nie nadążam z Wami, brak czasu totalny.....:( Byłam dzisiaj u lekarza, rano zrobiłam wyniki a potem na wizytę. Ogólnie wszystko wzorowo:) tylko jakieś bakterie i moczu, ale też nic strasznego:) mam brać żuawid i pić herbatkę żurawinową i ma się poprawić. jak mi lekarz robił usg to tak się śmialiśmy,że kazał mi się uspokoić bo nic nie może zobaczyć..... jego wina tak nas rozbawiał swoimi tekstami:P:P:P on był bardziej zdeterminowany dowiedzieć się jaka płeć niż my:P Ma być chłopiec:) ale poczekamy do następnego usg aby się upewnić. Dzisiaj mały nie chciał za bardzo współpracować:P:P po raz kolejny zresztą. Jedyna rzecz jaka mnie wykańcza to skurcze łydek, faszeruje się magnezem i powinno pomóc. mogę się też poskarżyć na lekkie twardnienie brzucha jak sobie za dużo pochodzę...... i co usłyszałam???? Odpoczywać więcej i migać się od roboty:P Lubię tego mojego doktora coraz bardziej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) nie nadążam z Wami, brak czasu totalny.....:( Byłam dzisiaj u lekarza, rano zrobiłam wyniki a potem na wizytę. Ogólnie wszystko wzorowo:) tylko jakieś bakterie i moczu, ale też nic strasznego:) mam brać żuawid i pić herbatkę żurawinową i ma się poprawić. jak mi lekarz robił usg to tak się śmialiśmy,że kazał mi się uspokoić bo nic nie może zobaczyć..... jego wina tak nas rozbawiał swoimi tekstami:P:P:P on był bardziej zdeterminowany dowiedzieć się jaka płeć niż my:P Ma być chłopiec:) ale poczekamy do następnego usg aby się upewnić. Dzisiaj mały nie chciał za bardzo współpracować:P:P po raz kolejny zresztą. Jedyna rzecz jaka mnie wykańcza to skurcze łydek, faszeruje się magnezem i powinno pomóc. mogę się też poskarżyć na lekkie twardnienie brzucha jak sobie za dużo pochodzę...... i co usłyszałam???? Odpoczywać więcej i migać się od roboty:P Lubię tego mojego doktora coraz bardziej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) nie nadążam z Wami, brak czasu totalny.....:( Byłam dzisiaj u lekarza, rano zrobiłam wyniki a potem na wizytę. Ogólnie wszystko wzorowo:) tylko jakieś bakterie i moczu, ale też nic strasznego:) mam brać żuawid i pić herbatkę żurawinową i ma się poprawić. jak mi lekarz robił usg to tak się śmialiśmy,że kazał mi się uspokoić bo nic nie może zobaczyć..... jego wina tak nas rozbawiał swoimi tekstami:P:P:P on był bardziej zdeterminowany dowiedzieć się jaka płeć niż my:P Ma być chłopiec:) ale poczekamy do następnego usg aby się upewnić. Dzisiaj mały nie chciał za bardzo współpracować:P:P po raz kolejny zresztą. Jedyna rzecz jaka mnie wykańcza to skurcze łydek, faszeruje się magnezem i powinno pomóc. mogę się też poskarżyć na lekkie twardnienie brzucha jak sobie za dużo pochodzę...... i co usłyszałam???? Odpoczywać więcej i migać się od roboty:P Lubię tego mojego doktora coraz bardziej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu1893 powiedz kiedy miałaś pierwszy dzień ostatniej miesiączki? Ja 23.02.2011r. Pytam, bo wciąż nie wiem czy wierzyć terminowi porodu z USG czy według ostatniej miesiączki - to spora różnica kurcze jest! Według miesiączki to 22 tydzień, wg. USG 20. Śmieszne te kalkulatory na tej stronie http://www.ciazowy.pl/kalkulator,plci-dziecka.html Jak wpisałam swoje dane to wyszło że będę mieć dziewczynkę i mam - sprawdźcie sobie dziewczynki - strasznie jestem ciekawa czy i Wam dobrze wskaże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliviaaa
witam!jestem tu nowa :) termin według ostatniej miesiączki mam na ostatni dzień listopada, jednak lekarz powiedział ze maleństwo ma duże prawdopodobieństwo przyjścia na świat na początku grudnia, zatem przyłączam się do Was :) jak się czujecie przyszłe mamuśki?mój Maluch od kilku dni jest niesamowicie aktywny, kopiąc mnie na każdym kroku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita 82
Margaretka i Fiolecik - moje wyniki: Leukocyty, MCH w górę Erytrocyty, Hemoglobina, Hematokryt w dół. Dokładnie tak samo jak 2 miesiące temu. Lekarz powiedział, że wszystko ok :D po prostu ciąża, inne normy. Poproście lekarza o receptę na jakieś witaminy i będziecie spokojniejsze. Też potwierdził dziewczynkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita 82
Aaa i powiedział, że z szyjka macicy jest wszystko ok i mam się nie schizować każdym kłuciem, czy brakiem formy ponieważ tak jest. A jeśli facet po badaniu ginekologicznym tak twierdzi, to do mnie to przemawia :D Odnośnie ruchów, moja mała tak fikała z rana, że szkoda mi było wstawać i się spóźniłam do pracy ;). Wiecie czego mi brakuje? Napiłabym się winka wieczorem z mężem, a tak pozostaje mi kakao :D miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szun-a wpisywałaś lata skończone czy nie , bo to ważne bo różnie wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliviaaa
u mnie 22 tydzień ciąży i nadal nie znam płci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ostatnio jak byłam na usg to dzidziuś pokazał tylko PUPCIĘ!!! następne usg 9 si9erpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliviaaa
Edith, który tydzień? a tak w ogóle jak często robicie USG? ja mieszkam za granicą i jest tutaj masakra.pierwsze USG robią dopiero w 5 miesiącu ciąży, a potem kolejne w 33 tygodniu.żarty jakieś. Jutro wylatuję do Polski by się porządnie przebadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 20 tc a ja ponieważ miałam trochę problemów wcześniej to przy każdej wizycie chociaż na 20 sec.ale patrzy czy wszystko ok. a takie dłuższe to 3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisałam skończone lata - mam urodziny w kwietniu - rocznikiem było 25, ale miesiącami 24 jeszcze :) zaszłam w ciążę w marcu - ostatnia miesiączka 23 luty, więc zapłodnienie za jakieś dwa tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliviaaa
zazdraszczam.ja na swoje usg czekałam 20 tygodni jak przyszło co do czego- samo badanie trwało tylko 5 minut. Porażka.lekarka niesympatyczna i milcząca, gdybym nie zapytała to nawet nie udzieliłaby mi info o tym czy Dzidziuś jest prawidłowo duży. Tylu ludzi narzeka na polskie szpitale, jeśli idzie jednak o prowadzenie ciąży, powinnyście docenić kraj ojczysty :) kiedy tutaj opowiadam jak często robi się w PL badania i ze kobieta ma prawo do Usg we wczesnych tygodniach to nikt mi nie wierzy. A tak z innej beczki, kupowałyście już jakieś rzeczy dla Maluszków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wpisałam lata kalendarzowe to wyszedł chłopiec, a jak lata skończone to dziewczynka-hehehe!!!urodzinki mam w sierpniu więc w marcu miałam jeszcze nie skończone 33 tylko miesiącami 32 i nie wiadomo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Oliviaa wśród Nas :) fajnie masz jak tak Ci szaleje maluszek, u mnie jakiś taki spokojny jest dzidziuś, no ale grunt, że w ogóle coś czuję. Ja też jestem (według miesiączki) w 22 tygodniu i w karcie ciąży mam wpisany termin na 01.12., ale USG pokazuje że termin mam 12.12 - nie wiem który termin jest właściwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edith 78 - jak ja wpisałam lata rocznikowe to wyszedł chłopiec, a jak te skończone to dziewczynka, a wiem że mam dziewczynkę. Czyli trzymajmy się lat skończonych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliviaaa
Szun- 22 tygodnie to tak jak ja :) Jak przebiegają Wasze ciąże?macie jakieś dolegliwości?bezsenność, mdłości, bóle krzyża? czy może wręcz odwrotnie, hormony sprawiają że tryskacie energią? Ja czuję się świetnie.Dzięki hormonom włosy gęstsze i ogólnie wyładniałam.Ciąża prawie że bezobjawowa (nie licząc nieustającego apetytu :) ) czasem tylko problemy mam ze zaśnięciem, bądź ból pleców (jeśli za długo pracuję). Nie powinnam jednak narzekać, znam dziewczyny które przez 9 miesięcy przechodziły istne piekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi wychodzi dziewczynka, ale jeszcze nie wiem kto tam mieszka-wczytałam się i trzeba pisać lata skończone tak jak mówiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witaj Oliviaaa :-) Ją chyba w końcu mogę powiedzieć że czuje :-D to na pewno maluch, ale na razie leciutkie takie puk tu, puk tam :-D tylko ja czuje jak się na tym nie skupiam, w pracy np i przy różnych pozach. Jak się poloze i dam rękę na brzuch...to cisza. Wieczorem też mam twardawy brzuch, ale to pewnie że zmęczenia. Dobranoc :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny :) bylam wczoraj u pani doktor i byla bardzo zdziwiona ze mnie zus kontrolowal poniewaz mam na zwolnieniu 2 ze moge chodzic :) mowila zebym sie nie przejmowala ze nie powinni juz przyjsc bo nie kontroluja kobiet w ciazy po pare razy bo mozna zglosic ze nachodza ze sie ma skurcze i sprawe im zrobic:) z malenstwem wszystko dobrze :) na ostatniej wizycie powiedziala ze raczej chlopak ale nie na 100% a wczoraj sie wahala i mowila ze musimy poczekac :)nie mamy jakiegos parcia zeby znac plec :) coreczka mowi ze bedzie Hubercik a jak bedzie dziewczynka to Juleczka :) ruchy czuje ale slabsze niz przy corce :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szun-5.03,i termin z okresu i usg pokrywaja mi sie z bledem 2-3 dni. jesli mialas regularny okres to bym trymala sie terminu okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny , ale naskrobałyście , później nadrobię , chciałam tylko napisać, że poszło mi dzisiaj mleczko z cycka pierwszy raz :) miała któraś z Was już tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
cześć wszystkim, Oliviaaa w jakim kraju mieszkasz? Ja bym chyba osiwiała bez USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaretka, też straciłam ochotę, na początku drugiego trymestru szaleństwo, teraz zero zainteresowania z mojej strony ale to przecież nic złego. Jedne mają tak inne inaczej, koniec kropka. Edith78, Shun, ja wpisałam skończone i również wychodzi mi dziewczynka czyli się zgadza :) Witaj Olivia :) Jak masz ochotę to dopisz się do tabelki. Któraś z was pisała o nieprzyjemnych uciskach w okolicy jajnika. Mam to samo, ostatnio przez kilka godzin bałam się wyprostować albo wysmarkać nosek. Męczyłam o to mojego gina, powiedział, że w ciąży to nic dziwnego i nie ma się czym martwić jeśli podczas badania gine lekarz nie widzi żadnych nieprawidłowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×