Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

ehh no skoro radzicie poczekac, to moze lepiej poczekam. no ufam mojemu lekarzowi, wiec zobaczymy jeszcze co on na to. bo oczywiscie nie ukrywam, ze zzera mnie ciekawosc co do plci... nie moge przestac o tym myslec:D mozna jeszcze tego linka do poznania plci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu współczuję bólu głowy. U mnie też brzydka pogoda, ale powoli się rozjaśnia. Choć jeden dzień mógłby być ładniejszy! U mnie wszystko OK, chociaż rano trochę mnie tam kuło nisko z prawej strony, ale szybko przeszło, więc nie zamierzam się tym martwić :) Idę dzisiaj do koleżanki, więc powoli zaczynam się zbierać! Dobrego dnia dziewczynki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki...pojde po amolek-nie pomyslałam o nim, kawy nie pije-nie smakuje mi, nigdy mi nie smakowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Ręce to zespół cieśni nadgarstka - w ciąży wywołany nadmiarem wody w organizmie w stawie - opuchlizną która uciska nerw. Całe życie forsowałam nadgarstki - sporty, pianino, komputer i teraz pierwsze miejsce, które się odzywa. Fenoterol - jeszcze nie brałam - leży przede mną i tylko na niego zerkam nerwowo. Muszę się oswoić. A pierwszą dawkę wezmę w weekend, jak mój M. będzie w domu. Dostałam ten lek, bo moja szyjka jest tak krótka, że jeden porządny skurcz załatwi sprawę i musimy unikać jak ognia. Mam na zrównoważenie Steweran, ale podobno nie zawsze pomaga i czasami nie czuć po nim różnicy. Po tym leku reaguje się różnie. Pamiętam, że mojej kumpeli wszystko z rąk leciało a jak wstawała, to ją musieli trzymać :/ A przestać brać nie wolno jak się zacznie, bo często następnego dnia się rodzi. Ona po odstawieniu czekała jeden dzień i w 15 min urodziła w domu... Całą noc śniło mi się, że jestem na jakimś szkoleniu w hotelu i ronię. Że krwawię, mam skurcze a nikt nie chce mi pomóc. Od rana wzięło mnie na prażynki. Mam doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ile ważą wasze muluchy? Bo mi lekarz powiedział 445 chyba a wszędzie pisze, że to dużo. Też już któraś z Was pisała o wadze i wydaje mi się, że była dużo mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
U mnie dzisiaj 21+2 i waga z wczoraj to 340g. Wymiary mam na 20 i 22 tc i lekarz mówi, że kompletnie wagą i wymiarami się nie przejmować o ile nie ma wielkich niedoborów, bo dziecko rośnie nieregularnie. Raz przybierze na wadze, raz nóżki przeskoczą wiek ciąży, raz brzuszek. Zależy w co dziecko zainwestowało w danym czasie a na koniec wszystko się i tak unormuje. Ja martwiłam się brzuszkiem i teraz okazało się, że w tydzień córcia nadrobiła 2,5 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Poza tym USG nie jest w cale dokładne. Jednego dnia miałam robione dwa USG i na jednym wyszła waga 305 a na drugim 340, długość szyjki na jednym 2cm na drugim 1,4cm. Lekarz mówi, że to norma i trzeba brać z przymrużeniem oka i zawsze mierzyć wszystko na tym samym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, w Bielsku dziś przepięknie...na razie ;-) Mnie dobili w pracy, wszyscy mi dogaduja że przydałby mi się większy fartuch :-( :-P Rzeczywiście mnie tak w tym tygodniu wybiło że powoli miejsca brakuje ;-) ją im odparlam że w momencie kiedy się nie dopne - idę na L4 ;-) A do tego dyro lata za mną żebym tak szybko nie chodziła, żebym nie wchodzila na nic, żebym tego i tamtego nie robiła :-P jaja jak berety :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój maluch ważył: 21.07 - 406 gramów (lekarz powiedział że szczupła) USG 3d 26.07 - 578 gramów (lekarz nic nie mówił) Dodam, że do tej pory mam 2 kg na plusie, więc ja nie wiem jak ten malutek może tyle ważyć. Nie jem żadnych witamin, tylko owoce, warzywa itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Dziewczyny, dzięki za wsparcie. Cały czas tłumaczę sobie, że nie jest tak źle i nie ma co stękać, bo może być gorzej :) Dzisiaj wieczorem idę do ortopedy z tymi rękami - zobaczymy co powie, jak zacznę mu histeryzować. Zauważyłam, że w ciąży lekka histeria jest bardzo skuteczna :) Gin stwierdził, że ta przypadłość najczęściej pojawia się dopiero około 30tc i dotyczy rąk lub nóg. Dlatego dziewczyny - nie forsujcie stawów. Macie skompletowaną wyprawkę do szpitala? Ja powoli zaczynam o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita82, maluszki różnie rosną, czasami na poczatku ciązy rosną wolno, a potem bardzo szybko przybierają... lub odwrotnie :p chyba nie ma się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się absolutnie nie martwię :D podałam wagę, bo dziewczyny pytały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita czy oba te badania robiłaś na jednym sprzęcie? spora rozbieżność bo to raczej nie możliwe żeby w ciągu 5 dni maluch przybrał 170 gramów albo zle daty podałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja juz niemoge sie doczekac wizyty 08.08 i moze wkoncu dowiem sie co nosze pod serduszkiem:)u nas dobrze czujemy sie swietnie w pracy super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamusie z grudnia:) postanowiłam,że napiszę,bo sama spodziewam się maleństwa jestem w 19tyg6dz termin na 18.12 wczoraj na usg połowkowym dowiedzielismy sie z mężem,że nasze maleństwo sobie zdowo rośnie i wszystko jest wręcz na 6...heh kamień z serca:) aha i co od dawna mnie nurtowało mianowicie płeć :P będzie córa :D nad imieniem powoli się zastanawiamy,poki co nic mi sie nie podoba.Piszę dopiero w teraz,ponieważ moja pierwsza ciąża obumarła rok temu i 22.07.10 miałam zabierg ...ciężko było mi się pozbierać i nie chciałam też zapeszać.Po połówkowym obiecałam sobie,że się odezwę tutaj do Was i chętnie popiszę gdyż siedzę w domu i nie powiem,że się nudzę:P co do wagi maleńkiej to wczoraj wynosiła 287.28 g miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pozwolę sobie na wpis do tabelki:D pablinka..............26.......Manchester.........19..... .D......28.11.2011 Czarna56565.......25.......Brzesko..............18.......... ....01.12.2011 madzianietka.......27.......DolnyŚląsk...........18.... ..........01.12.2011 domi1906............27.......Jaworzno............18...... ........01.12.2011 AsiaC.................23.......Lubin /Głogów......18..............02.12.2011 Asia B!...............29.......k/Opole...............21.......... ... 02.12.2011 Mzelle83.............27.......Warszawa............20..... .D......03.12.2011 Starbuck80.........31.......Warszawa............22......D ......04.12.2011 olcik777.............26.......Kraków................20.. ...........04.12.2011 MLLO................29.......Kielce..................18.. ............05.12.2011 Nietoperek.........28.........Bielsko...............21... ..CH.....05.12.2011 Margaretka-21....21.......o/Wrocławia.........22........ CH.....05.12.2011 nadziewany p......29.......o/Bielska..............22.....CH....07.12. 2011 Dree.................27.......Poznań................16.. ....D......07.12.2011 barbera.............29.......Leszno................22.... ..D......07.12.2011 nikita................29.......Opole.................18.. ... ........07.12.2011 tosieńka87.........24.......Katowice...............9.... .........08.12.2011 Klaudyna213.......25.......Poznań................17.... .........11.12.2011 Niunia855..........26.......Tarnów.................21... . .........12.12.2011 Asia1893...........28.......zachodniopomorskie..20....... .....12.12.2011 Szun.................25.......Płock...................20 ... ..D......12.12.2011 madziulinka........26.......uk.......................14.. ... ........14.12.2011 Magda..............29.......Olsztyn.................16... .. ........16.12.2011 kitka27.............27.......Poznań.................16.. .. .........17.12.2011 skorpion_j.........36.......Katowice...............11.... .........17.12.2011 Edith78.............33.......o/Warszawy..........19..... ........18.12.2011 MISIA ANULA.......28.......Kraków................20............. 18.12.2011 anesska.............25.......Kraków.................20.....D.......18.12.2011 Ciężarówka 29....29...... KIELCE.................16.............18.12.2011 Julita84............26.......Łódź.................... 12.............19.12.2011 Figazmakiem84...26.......Olsztyn.................18... .CH.....19.12.2011 joasmo.............37.......Małopolska.............19... . .........19.12.2011 Majkowa...........30.......Gliwice...................9... .. ........21.12.2011 Mama Oliwki.......26.......Płock....................8........... . .23.12.2011 Ganesh.............24.......o/lublina...............18... .. ........24.12.2011 Myszka281........24.......FR.......................13.... . ........24.12.2011 mooniaaa123.....34.......Siedlce..................19..... ........24.12.2011 Aska_G20..........23.......kujawskopomorskie..17..... ........27.12.2011 Wiara_nadzieja..21.......Kędzierzyn-koźle.....18... ..........28.12.2011 *aszja85...........26.......Kalisz...................18.. .. .CH.....28.12.2011 bellybaby..........28.......Bydgoszcz.............18..... ........28.12.2011 TuLipannek........23.......Szczecin...............17..... ........29.12.2011 marchewka81.....29.......Warszawa.............11......... ....29.12.2011 Fizyczka...........22.......Łódź....................13... .. ........31.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anesska :) gratulacje dziewczynki, kolejna panna w naszym gronie :) my też dumamy na imieniem, ale nic sie nam jakoś bardzo nie podoba.. z meskim chyba byśmy sobie szybciej poradzili - ale jest dziewczynka fajnie że jesteś i że będziesz pisać ja siedzę w pracy i czekam na magiczną godzinę zeby już moc wyjsc - a pracy juz nie ma :) a na forum dziś puchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck dzięki za gratki :D Również gratuluję dziewczynki:) my podobnie - z męskim imieniem byśmy sobie szybciej poradzili,hehe no co zrobić mamy małe księżniczki tylko się cieszyć:)jakjuż coś wymyślicie dawaj znać. Nie zazdroszczę,że musisz pracować:/ no,ale to zawsze do ludzi wyjdziesz...ja to siedzę w domu jak więzień jakiś heh buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaretka moja mała miała trzy tygodnie temu czyli w 19 i 2 300 g więc teraz będzie podobnie do Twojego malucha, ale lekarz kazał mi ograniczyć witaminy bo powiedział , że jak jestem wszystko żerna to nie ma sensu się faszerować :) więc nie przejmuj się jedne dzieci są większe drugie mniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Kochane... wróciłam od ortopedy. Tydzień rehabilitacji i jeżeli nie będzie poprawy - operacja. Lekarz się zamyślił i mówi... "trzeba będzie tylko wymyślić, jak tu Panią znieczulić i unieruchomić. Bo przecież nie damy narkozy." A teraz... biorę fenoterol. Trzymajcie kciuki. Spróbuję zrelacjonować skutki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dree współczuję nie dosyć, że masz kłopoty z szyjką to jeszcze ta ręka , ale trzymam mocno kciuki żeby nie doszło do operacji i rehabilitacja pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dree współczuję, miejmy tylko nadzieję,że rehabilitacja pomoże witaj anesska-mamy termin na ten sam dzień:)tylko ja jeszcze nie znam płci:( ja z kolei nie miałabym problemu z dziewczynką, a z chłopcem nie mam koncepcji-może wymienimy się propozycjami, bo jak mi się coś podoba to już takie imiona są w bliskiej rodzinie a dla dziewczynki-Julcia-jak moja córcia, Marika, Marcelinka, Gabrysia, Amelka, Antosia, Zuzia, Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Boże... ale mam telepawkę po fenku... :) Całe ciało się trzęsie od wewnątrz. Chciałam się napić i tylko narozlewałam a na koniec się zakrztusiłam :) Ale humor dopisuje przy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×