Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka se

Ile za sex?

Polecane posty

znaczące zachowania na wspólnych imprezach w pracy .. wiadomo tz jakie zachowania wiesz ja czasami chodzę na kawę czy piwo z kolegami z pracy ale nie chodzę z nimi do łóżka. Ciekawe co koleżanki gadają na mój temat pewnie że się sypie z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se
dzięki , ofertę mam ale oferent (student )nie wie ile wziąć :) chciałam się zorientować , dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to cie
Trzeba bylo zadac pytanie, w stylu:"wiecie, ile biora studenci za seks?" i odpowiedzi bylyby w temacie:P A ze wdalas sie w szczegoly, to teraz masz :P Wyrazam tylko swoje zdanie na ten temat. Ty zrobisz, oczywiscie, jak bedziesz chciala. Sprowadz meza, wyjasnijcie sobie wszysto, a do tej pory kup sobie wibratorek z cyberskorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to cie
Swoja droga bardzo to ciekawe... seks-"usluga", studencik "dostawca"-jak bys kupowala mieso w sklepie.... Sprowadz meza-dogadajcie sie i bedziesz miec seks za darmo z facetem, ktorego kochasz (jesli go kochasz...) a nie dawanie upustu swoim zadzom z obcym gachem i za kase :P Jak dla mnie desperatka jestes i nie szanujesz sie, skoro interesuje Cie platny seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se
dokładnie takie było pytanie , ale zamiast konkretnych odpowiedzi padały pytania .. i jakoś tak poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se
to chyba jasne że jestem desperatka jak chcę płacić , nic nowego nie napisałeś (aś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad jesteś jeśli mogę wiedzieć ? osobiście poponuje kontakt mailowy ponieważ tam bywam częściej więc jak byś mogła odpisz mi tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwooodka 38
Ja Cię rozumiem i nie oceniam, opiszę jednak moją historię. Mieliśmy z mężem piękne życie, oboje na wysokich stanowiskach, dobrze zarabialiśmy. w międzyczasie urodziłam dwójkę cudownych dzieci. Niestety pewnego dnia mąż stracił pracę. Oboje podjęliśmy decyzję, że wyjedzie zagranicę-byliśmy przyzwyczajeni do życia na pewnym poziomie, a w kraju mąż długo nie mógł pracy znaleźć. Nie powiem, przez pierwszy rok było w porządku-pieniędzy nam nie brakowalo, ale mąż był w domu tylko gościem. Tęskniłam bardzo aż pewnego razu coś we mnie pękło. Zamieściłam więc ogłoszenie, tłumacząc sobie, że nic złego nie robię, że mam też swoje potrzeby (gdy mąż wracał do domu, seks był tylko na powitanie i na pożegnanie, pozostały czas wolał odpoczywać ). Spotykałam sie z różnymi facetami- w moim wieku, młodszymi trochę-ale nie płaciłam im, czasem nawet odpowiadałam na oferty starszych ode mnie, zadbanych i czasem oni mi płacili. Pewnego razu jednak mąż wrócił do kraju i wszystko sie wydało (jeden z jego kolegów widział mnie na schadzce-wiedziałam o tym ale liczyłam, że nie powie, wmawiałam sobie, że może mnie nie poznał) i zaczęło się-tłumaczyłam mężowi, że to pomyłka, że to tylko kolega, ale nie uwierzył, przyznałam się więc, że zrobiłam to ale tylko dlatego, bo brakowało mi jego bliskości (choć chęć życia na poziomie była większa). Mąż nie dał się przekonać,w finale sprawa rozwodowa i zostałam sama z dziećmi. A naprawdę kochałam i kocham męża, ale zgubiła mnie pogoń za pieniądzem. Zastanów się, zanim podejmiesz taki krok, być może w Twoim przypadku to się nie wyda, ale co, jeśli Twój mąż sie dowie? Mi zawalił się cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se
biorę to pod uwagę , dlatego jestem ostrożna i dobrze się zastanowię zanim to zrobię , dzieki za radę i przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradom mowie stanowcze NIE
Ty, rozwodka, i tak to sie z reguly konczy :( Autorko, naprawde cos ci da seks za kase, gdy niekoniecznie bedziesz kolesia podniecac? Do tego taki studenciak moglby byc twoim synem, ohyda :( a co z prawdziwa czuloscia, cieplem? licz sie z tym, ze taki chlopaczek za pieniadze nie ofiaruje ci tego szczerze-bedzie udawal, bo mu zaplacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se
czułość mam w małżenstwie , a ja potrzebuję tylko sexu , co z tego że młody , tym lepiej , jakoś jak faceci mają bardzo młode dziewczyny to nikt się nie dziwi , jeszcze podziwiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradom mowie stanowcze NIE
W jakim malzenstwie, skoro twojego meza ciagle nie ma? Nie rozumiem cie. jak juz bardzo chcesz mlodego to znajdz takiego, co za darmo i z wlasnej inicjatywy sie z toba przespi-za kase to tylko pokazujesz, ze nic warta nie jestes. mam nadzieje,ze jednak tego nie zrobisz, a jesli tak, to zycze ci zeby maz sie o tym dowiedzial i cie kopnal w dooope. Moze wtedy zrozumiesz co stracilas i to na wlasne zyczenie bo cipa cie swedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystalas juz z uslug facetow, albo to pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se
pisałam że to byłby pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se
zadradom --> nie będę z Tobą rozmawiać bo jesteś wulgarna , nie lubię takich osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz konkretne wymagania jezeli chodzi o faceta. Mam na mysli, czy wazniejszy jest dla ciebie wyglad, czy wielkosc penisa. Z tego co wiem to babki jak zamawiaja sobie faceta to pytaja o wielkosc penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se
chyba wygląd jest ważniejszy dla mnie ...poza tym czysty i zdrowy , najlepiej student , a Ty intim tak ze znawstwem się wypowiadasz , zajmujesz się tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie zajmuje sie. Ale poniewaz nie jestem w zwiazku korzystam czasem z uslug prostytutek, czasem sasiadki albo kolezanki z pracy. Roznie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradom mowie stanowcze NIE
Wulgarna, dobre :):D Ale przynajmniej nie mam takich pomyslow jak ty-jak ciebie bedzie mozna niewulgarnie nazwac, gdy to zrobisz za kase z facetem, ktory nie jest twoim mezem??. Chcesz byc fair?Zaproponuj mezowi uklad: -gdy bedzie w domu to razem czuly kochanie... -gdy na wyjezdzie to powiedz, ze tak jak ty fagasika, on ma sobie znalezc laseczke- tylko na seks... Sprawiedliwe, prawda? maz nie moze w tym wypadku pozostac pokrzywdzony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradom mowie stanowcze NIE
intim-- ---dobrze robisz ale ty nie jestes w stalym zwiazku. Autorko, jakies wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruby_Luk
200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Student AWF-u
Ja bym wzial z 500 jesli juz moja droga zycie brutalne jest,chcesz mlodego? jestem idealnym kandydatem-przystojny, wysportowany z dobrym sprzeciorem. 500 to niewygorowana cena za poswiecenie kobieta w twoim wieku juz nie taka jedrna, moze nie moj gust ale za odpowiednia oplata moglbym sie skusic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se
gruby luk , dzięki , konkretny gość intm , ile płacisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradom mowie nie. ..ma racje. sam pracowalem za granica i wiem jak to jest byc gdzies tam a nawet mialem tam kolege ktoremu sie zona korwila podczas jego nieobecnosci i powiem ci ze to wysokiej klasy korestwo jest z twojej strony zwazywszy na cala sytuacje opisana przez ciebie. sa przeciez takie wynalazki dla kobiet jak juz musisz ale nie rob mu rogow w ten sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se
student awf , nie musisz mnie uświadamiać że nie jestem jędrna :) Twoja propozycja jest kusząca , ale chyba nie skorzystam , nie odpowiada mi ton Twojej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruby_Luk
To zależy od tego co dziewczyna zaoferuje. Nie mówię tu o analu, tylko o zaangażowaniu w trakcie. Żeby nie leżała jak kłoda. Faceci nie przepadają za takimi kobietami, właściwie to traci się całą przyjemność. Zdarzało się dać nawet 500. Ale szczerze Ci doradzę, nie rób tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se
ten topik to taki sonaż , już pisałam wcześniej że pomysł narodził się wczoraj i to nie z mojej inicjatywy , na razie jest w fazie projektu i nie wiadomo czy dojdzie do realizacji , jestem ostrożna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×