Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maya Sun

DIETA 50 / 50 !!!

Polecane posty

Gość merredithhh
Ja jestem caly czas:) Na jeden dzien przerwalam - wielkie obzarstwo (:/), wiec ostatnio sie nie wazylam, zeby sie nie zdemotywowac. U mnie 12 dzien diety (-1), za mna 6 dni tlustych, 5 dni chudych i jeden bardzo tlusty:P Jutro znowu chudy. W dni chude jem wlasciwie tylko jablka i pomarancze, dieta jest swietna, najlepiej jest nastepnego dnia rano po dniu chudym, plaski brzuch i taka lekka:) Jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro będe na samej owsiance-rano 5 łyz płatków owsianych zalanych wrzątkiem,jak napęcznieją doleje mleczka i dodam słodziku i odrobine kakao i to samo na obiado kolacje myśle,że powinno być ok 500 kc.Na moich płatkach jest napisane,że 5 łyzek ma 118 kc.Do tego oczywiście kawa z mlekiem bez ograniczeń bo bez niej nie wytrzymała bym na żadnej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ile kalorii jecie w dni tłuste?2000?toc ja się utucze nie schudne jak będe co 2 dzień jeść 2000kc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Ja w dni tluste jem 1500 kcal. Jak przeczytalam o tej diecie, to myslalam, ze nie dam rady na 500 kcal i mialam nawet nie zaczynac, ale sprobowalam i jednak sie da. Glownie dlatego, ze jak w dzien chudy zaczne miec na cos straszna ochote, to sobie mysle, ze zjem to jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
U mnie po tygodniu bylo -1 kg, we wtorek bedzie dwa tygodnie diety. Jutro sie zwaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dni tłuste jesz wsystko na co masz ochote ograniczając się do kalorii czy starasz się zdrowo odżywiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Ja wlasciwie prawie od poczatku stycznia jestem na diecie (wczesniej tak zrywami), najpierw bylam na 1200 kcal, pozniej jak juz mi zostalo to 1-1,5 kg to na 1500 kcal, a raz w tygodniu 1200, ale jakos mi waga stanela i juz dalej nie schodzilo, a teraz dalej leci:) Planuje jeszcze tydzien byc na tej diecie, a pozniej do swiat w dni tluste nadal 1500, a w chude 1000, a pozniej do konca swiata max 1800-2000 kcal :P Jestem strasznym lasuchem, uwielbiam jesc i co schudne, to znowu troche przytyje i tak w kolko. Teraz mam zamiar utrzymac wage i juz po swietach jak zdarzy mi sie zjesc wiecej niz 2000 kcal, to nastepny dzien dla rownowagi robic "chudy". Kurde, glodna jestem i tylko sobie mysle co bym zjadla, a dzisiaj dzien chudy :P Fajnie, ze jestes, zawsze to razniej z kims byc na diecie i sobie pogadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Srednio zdrowo, np sniadan nigdy nie jem, bo nie lubie i nie jestem glodna i np wole sobie podjadac cos malego w dzien, zeby zjesc porzadna kolacje i zmiescic sie w limicie kcal:) Ale ostatni posilek jem 2-3 godziny przed snem, a po 22 to juz tylko owoce, albo platki z mlekiem, cos lekkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Wczesniej to byl jeden z moich najgorszych nawykow - duuza kolacja pozno w nocy i spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriannaaaqwe
co za bzdetna dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja odchudzam się od 27 grudnia,schudłam 10 kg,zostały mi 3 góra 5.Motałam się z Dukanem,1000kc,kopenhaska itp.Jestem już zmęczona tym odchudzaniem i też mam takie zrywy cały dzień przykładna dieta a wieczorkiem wszystko co sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze jem śniadanie i przeważnie jest to owsianka bo uwielbiam.Z niej nie zrezygnuje nigdy.A ćwiczysz coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko po 22 to ja nic nie tykam z reguły jem po 17 ostatni posiłek teraz też kończe kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfdsag
ja mam znowu tak ze rano zaczynam diete a po poludniu juz nie amm diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W święta planuje jeść wszystko na co będe mieć ochote po świętach zrobie dzień białkowy i wszystko wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Robie takie cwiczenia: http://zdrowie.onet.pl/kalkulatory/najskuteczniejsze-cwiczenia-na-plaski-brzuch,1,4262760,artykul.html 2-3 razy w tygodniu, jak mam wolne i mam czas. Tylko ja robie kazde cwiczenie po 3 minuty. A w swieta bede sie starala nie przekraczac tych 2000 kcal. W wigilie na sama kolacje zjadlam tyle, ze nastenego dnia wazylam 2 kg wiecej niz zwykle i ledwo sie do pracy dotoczylam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Do tego wszystkiego kocham czekolade, potrafie zaraz po kolacji zjesc dwie tabliczki:P Ale zauwazylam, ze mam coraz silniejsza wole, mam w domu slodycze i nie jem ich od razu, moga juz po kilka dni przelezec.Tak samo jak maz je jakies smakolyki, to nauczylam sie nawet nie probowac, bo jak sprobuje, to jeszcze bardziej mi sie chce:P Za to kupilam juz makaron na jutro, makarony tez uwielbiam:) A, w biedronce i w lidlu sa fajne batoniki zbozowe z czekolada, jeden batonik ma 100 kcal, troche to zaspokaja moj pociag do czekolady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Pomarancze i jablko, zaraz chyba jeszcze zjem batonika, a reszta kcal na kolacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezła jesteś najwięcej kalorii zostawiasz na koniec dnia ja wręcz przeciwnie do południa jem więcej a wieczorkiem ograniczam się do minimum.Kochana jak masz na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz ,że z ta owsianką w chude dni to dobry pomysł?Ty jakoś malutko jesz-jabłko,pomarańcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Bo mi sie najbardziej chce jesc wieczorem, do wieczora mi jakos latwiej nad soba panowac. Poza tym mysle sobie przez caly dzien co zjem wieczorem:) Co do owsianki to chyba dobry pomysl, ja w dni chude jem prawie same owoce, bo je lubie, np na warzywach bym nie wytrzymala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
A na imie mam Ola. Nick to Twoje prawdziwe imie? Jak zaczne jesc wiecej od rana, to bedzie mi ciezko sie trzymac tej normy kalorycznej, a tak to sobie wyobrazam pyszna kolacje:) Niezbyt to zdrowe, ale inaczej bym chyba nie schudla, albo bym sie strasznie meczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Mi rowniez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super zatem jutro dzień owsiankowy.Nie przepadam za owocami dla mnie mogą nie istnieć.Przeczytałam o tej diecie w urodzie pamiętam,że był tam podany 2 tyg jadłospis i był dość sensowny nawet w chude dni jedzenie wydawało sie być normalne że tak powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
No to widze, ze lecimy na zmiane, ja jutro mam dzien tlusty. Zaciekawilas mnie tymi jadlospisami, jakos nie moge wymyslic nic "normalnego" na caly dzien, zeby zmiescic sie w 500 kcal. Przez ile planujesz byc na tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×