Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maya Sun

DIETA 50 / 50 !!!

Polecane posty

Dziś już lepiej rano zjadłam porcje owsianki i po powrocie tez tyle,że troche wiecej niz rano.Teraz wciągnełam danio light do tego kawa.To by było na tyle na dziś.Zastanawiam się co jutro,planowałam do niedzieli jechać na owsiance i owocach żeby odpokutować wczorajsze obrzarstwo,ale już sama nie wiem.Skoro Ty schudłaś to może i ja schudne jedząc co 2 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ćwiczeń to w domu mi się nie chce,od 1 będe chodzić na siłownie,fitness i vacu line-mam nadziejhe,że dzięki temu spadnie mi pare cm w udach i brzuchu.Oby tylko moj zapał nie okazał się słomiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak jutro dzień tłusty,ale będe się pilnować żeby nie przegąć,3 maj kciuki żebym nie polegla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
A ja wczoraj znowy przesadzilam, musze sie ogarnac jesli chce utrzymac wage, dzisiaj 1000 kcal. Ja waze 45 kg przy 160 cm. Wyglada to na malo, zawsze to slysze, ale mam drobna budowe i nawet przy tej wadze troche odstajacy brzuch, ale na to juz tylko cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko kochana 45kg?to 15 kg mniej niż ja a na dodatek ja jestem niższa.Ja też dziś zjadłam sporo,ale jak na tłusty dzień myśle,że jest ok.Rano owsianka z połówką banana,o 9 danio light,4 paszteciki z kapustą i grzybami,2 tortille dietetetyczne,magnum.Planuje jeszcze gorący kubek i kawałek loda z bakaliami.Jutro znów owsianka-wiem,wiem nudna jestem z tą owsianką,ale tak mi najłatwiej trzymać te 500kc.Pracuje jutro więc ta dzisiejsza nadwyżka się spali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
No to tak jak mi z owocami :) U mnie wczoraj calkiem calkiem, zjadlam ok 800 kcal, ale jeszcze do tego doszlo piwo. Jest poprawa po kilku ostatnich dniach :) Kiedy sie wazysz? Wyznaczylas sobie jakies konkretne dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja się codziennie waże to jak mycie zębów.Wstaje rano najpierw siusiu a potem na wagie.Niestety na mnie ta dieta nie działa co schudne w chudy dzień to przytyje w tłusty i tym sposobem stoje w miejscu musze jednak uczciwie przyznać,że w tłuste dni ostro przeginam.Dziś tradycyjnie 2 porcje owsianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyslałam,że w poniedziałek(chudy dzień) zjem sobie co 2 godz batonik musli-ma on 108 kc razy 5 to da ponad 500 kc co o tym myślisz?2 opcja to wypic 2 litry soku caprio multywitamina który ma cały ponad 200 kc a że mam wolne to ten sok nawet realny.Nie wiem co wybrać,może te batoniki na środe przełoże.Sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ta dieta naprawde działa zważyłam się i oczom własnym nie mogłam uwierzyć-58,9kg wchodziłam na wagie z 5 razy w różnych miejscach.Teraz to już będe na niej do końca życia a nawet jeden dzień dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam dziś 7 kromeczek pieczywa chrupkiego z masłem i sopocką do tego twixa,wypije jeszcze kubusia.Na obiad mam makaron pełnoziarnisty z sosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Jestem jestem:) Ja przez ostatnie kilka dni mocno przesadzilam, wiec postanowilam sobie, ze do swiat 1500/700 kcal, bo inaczej to nic z tego nie bedzie. Dzisiaj 700 kcal, a jutro sie zwaze czy mi nic nie przybylo przez te kilka dni. Tez bylam zdziwiona jak ostatnio stanelam na wage, az dziwne, ze ta dieta jest tak malo popularna, przynamniej ja o niej do tej pory nie slyszalam. Mysle, ze te batoniki bylyby ok, nawet nawet da sie takim jednym "zapchac". Ja tez sie zawsze codziennie wazylam, ale teraz od wtorku ani razu, bo po ostatnim moim obzarstwie az sie balam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia nawet nie wiesz jak się ciesze,że jestes bałam się,że sama zostane a dieta jest mało popularna bo trzeba przyznać,że jest troche dziwna.Sama miałam co do niej obiekcji,bałam się,że nie zapanuje nad swoim apetytem w dni tłuste zreszto nie myliłam się ,ale mimo wszystko waga spada a to jest najważniejsze.Zjadłam dziś dużo za dużo,ale to nic jutro to odpokutuje bo mam zamiar przeżyć na litrze red bulla light i kawie z mlekiem.Batoniki już zakupine będą na środe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaulka
Jeśli mogę do się do Was dołączę :) od jutra chce stosować tę dietę :) od tygodnia staram się codziennie ćwiczyć. Może tym razem mi się uda zrzucić zbędne kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile ważysz przy jakim wzroście i ile chcesz zrzucić?oczywiście o ile to nie tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że nie tajemnica:) Mam aż 150 cm:D ważę 50kg myślę, że cieszyłabym gdybym zrzuciła jakieś 6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
A ja w pierwszej chwili sadzilam, ze nie wytrzymam dni chudych przy moim apetycie, a jednak udalo sie przez dwa tygodnie. Podziwiam, ja bym chyba nie dala rady na samych napojach. Witam nowa kolezanke, zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
No to widze, ze wszytskie strasznie wysokie jestesmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe jest piękne w końcu :) Mam nadzieję, że nam się uda :) ostatnio moja silna wola jakoś nie bardzo jest. Jutro planuje dzień chudy na samych jabłkach i kawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Moja przez ostatnie kilka dni tez, wystarczy, ze dalam sobie troche luzu i to "troche" zmienilo sie w wielkie obzarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie malutkie jesteśmy tylko ja przy was to pasztun jestem.Jasne,ze nam sie uda co ma sie nie udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja walcze od 27 grudnia a idzie mi jak ból po flakach przez te moje łakomstwo ta dieta jest na to lekiem bo co 2 dzień moge sobie pojeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
To jest w niej dobre, jak w dzien chudy mam na cos straszna ochote, to juz sobie planuje, co zjem w tlusty, dzieki temu latwiej przetrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj się z Wami żegnam, jutro mam pobudkę przed 5 ;/ Miłej nocy życzę i udanego dnia :) jutro na pewno tu zajrzę i napiszę jak mi poszło. Dobranoc Maleńkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Ja dni chude tylko probuje przeczekac i mysle co zjem nastepnego dnia. Na dodatek jestem kucharzem, wiec caly czas mam pod reka jedzenie i jeszcze trudniej jest sie opanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nadszedł nowy dzień dla mnie jeden z trudniejszych bo na samych płynach.Po wczorajszym dniu mam 0,4kg na plusie myśle,ze to nie wiele tym bardziej,że po dzisiejszej głodówce jutro po tej nadwyżce nie będzie sladu.Olcia a jak Twoja waga?miałaś się dziś zważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×