Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maya Sun

DIETA 50 / 50 !!!

Polecane posty

Dziewczynki podajcie swoje wymiary-może zmobilizowały by mnie do dalszej walki z kg.Moim największym kompleksem są uda no i brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Nie wazylam sie, bo wczoraj zjadlam na pozna kolacje ciastka i kanapke z kremem czekoladowym :/ Dzisiaj musi byc to 700 kcal i nie wiecej, juz nawet czuje sie taka ciezka i pelna i widze, ze brzuch mi odstaje:/ Zaraz ide do sklepu po jakies owoce. Pozniej sie zmierze i napisze. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Jestem z siebie dumna, udalo mi sie wrocic na diete, wczoraj 700 kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Moje wymiary: biust 83 cm talia 56 cm biodra 76 cm A jak u Ciebie? Jak Ci wczoraj poszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest z tym 50 na 50
o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olcia u mnie też super wypiłam litr red bulla i 3 kawy z mlekiem dziś waga pokazała 58,2kg dla mnie to szok.Wymiary masz rewelacyjne,zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedz
nie żałuj sobie tylko potem nie płacz,że d...a rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Gratuluje :) Ja sie dzisiaj zwazylam - 45,2 kg, czyli jest dobrze po tym co wyprawialam w tamtym tygodniu. Dzisiaj znowu dzien chudy - 700 kcal. Jakie masz wymiary? Uff, ciesze sie, ze udalo mi sie wrocic na diete, nie wiem co mnie ostatnio opetalo, ale jadlam i jadlam, az czulam sie strasznie ciezko i brzuch mi odstawal, a teraz znowu w normie. Ta dieta jest po prostu genialna :) Wczoraj zjadlam 3 kawalki pizzy, 2 jablka, garsc platkow sniadaniowych i wypilam pol piwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Na prawde podziwiam, caly dzien na samych napojach, ja bym raczej nie dala rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Wczoraj zjadlam za duzo, ok 1400 kcal, wiec za to dzisiaj robie dzien chudy. Jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osjmdbn
ile kalori jecie w chude dni a ile w niechude? jecie co chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osjmdbn
merredithhh jaka ty jestes szczupla ? tez tak chce:) jak jesz? masz diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osjmdbn
diete masz 700 kcal- juz doczytalam a wczesniej jak sie odzywialas tez na 700?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Przez pierwsze dwa tygodnie jadlam na zmiane jeden dzien 1500 kcal, drugi 500 kcal, a po dwoch tygodniach 1500/700 kcal. Jem wszystko, byle sie tylko zmiescic w limicie kalorycznym. Monika, jestes? Ja wczoraj przesadzilam, zjadlam ponad 1000 kcal, zamiast 700. Dzisiaj kupilam krem czekoladowy, sekacza w czekoladzie i duza czekolade, chyba nie powinno sie mnie wpuszczac do sklepow spozywczyc :P Teraz musze sie opanowac, zeby wszytskiego dzisiaj nie zjesc, zjadlam juz 2 bulki z kremem czekoladowym. Dzisiaj sie wazylam 45,8 kg :/ Coraz gorzej z moja silna wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Aha, i ostatni posilek staram sie jesc 2- 3 godziny przed snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Zastanawiam sie czy by nie zrobic sobie 3dniowej diety jablkowej, wlasnie o niej czytam. W oryginale je sie same jablka, ale ja chyba bede jadla jablka + ze 2 batoniki musli. Jutro i tak mi wypada dzien chudy, wiec sprobuje, jak bede sie dobrze czula, to pociagne do niedzieli. Motywuje mnie to, ze jak wytrzymam te 3 dni, to juz na pewno bede wazyla te moje wymarzone rowne 45 kg i bede miala spokoj. Byle tylko pozniej sie nie obzerac. Jestem z siebie dumna, poza tymi dwoma bulkami z kremem czekoladowym (1400 kcal :O) zjadlam jablko i pomarancze, nie rzucilam sie na reszte slodyczy. Jak bedzie mnie ssalo, to zjem jeszcze jedna, albo dwie pomarancze na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
My to mamy przerabane, cale zycie liczenie kalorii. Od kilku lat jestem na diecie, albo mam zamiar byc na diecie, albo probuje byc na diecie, albo mam wyrzuty sumienia, ze nie jestem na diecie i mysle, ze powinnam :P Ale ostateczne czuje, ze warto sie pomeczyc jak zakladam sukienke rozmiar 34 :) Monika, odezwij sie, nie zostawiaj mnieeeeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Juz sie nawet przyzwyczailam do nie jedzenia w nocy, zawsze jak wracalam z pracy, to kolo polnocy jadlam czekolade, omleta, albo cos innego, a teraz najwyzej jakis owoc. Nie sadzilam, ze to u mnie mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merredithhh masz świetne wymiary nie wiem z czego chcesz się odchudzać :) ja miałam dwa dni chude dziś niestety wymiękłam i miałam dzień tłusty:( no ale w weekend będzie oczyszczanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Musze zejsc do rownych 45 kg, dzisiaj sie wazylam - 45,6 kg. Kupilam duzo jablek, wlasnie jem pierwsze:P I w biedronce za dwadziescia kilka zlotych kupilam wage kuchenna, od dawna mi sie marzyla, bo w tabelach kalorii prawie wszytsko podane jest na 100 gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Zjaldlam do tej pory 4 jablka i jestem pełna, ciekawe czy uda mi sie tak pociagnac przez 3 dni. A wczoraj mi sie dni pomylily, mialo byc, ze do poniedzialku, a nie do niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakdjhbv
mozna jesc wszystko w ramach kalori? nawet czekolade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakdjhbv
a jecie o okreslonych porach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Ja bez czekolady nie moge zyc :) Jem o roznych porach, tylko ostatni posilek 2-3 godziny przed snem. Ja np nie jem sniadan, bo nie lubie i rano nie jestem glodna, a za to moim najwiekszym posilkiem jest kolacja, tego bym nie potrafila zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Jestem zdziwiona tymi jablkami, zjadlam 4, jestem najledzona, nie mysle o tym co bym zjadla. Moze dlatego, ze mam ta swiadomosc, ze moge ich zjesc ile tylko chce, a nie licze ciagle ile juz zjadlam dzisiaj kcal i ile jeszcze moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Chyba rozmawialm sama ze soba :P Ale trudno :P Zjadlam dzisiaj 5 jablek i 2 batoniki musli, w sumie ok 450 kcal, moze jeszcze zjem pozniej jedno jablko. Jestem pełna, chociaz mam ochote na cos slodkiego, ale to u mnie norma. I tak jestem z siebie dumna, bo mam w kuchni duza czekolade, krem czekoladowy, bulki i ciasto i nie ruszylam nawet :) Jutro sie zwaze jak bede pamietala. Czytam wlasnie o diecie chalwowej, moze sie skusze po swietach na jakies 2 dni. Jutro postaram sie kontynuowac jablkowa, zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic gorszego
niz przeskakiwanie od diety do diety,to szok dla organizmu,lepiej zacząc sie odżywiac zdrowo,tak aby jedzenie było przyjemnością a nie udręką wg.zasad jakiejś tam diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×