Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maya Sun

DIETA 50 / 50 !!!

Polecane posty

Pierwsze 2 tyg 500kc na 1500kc a póżniej do świąt 700 na 1500 w swieta odpuszczam,dzień lub dwa białkowe i od nowa aż uzyskam pożądane efekty a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Na czym dokladnie polegaja te dni bialkowe? Ja jeszcze tydzien 1500/500, pozniej do swiat 1500/1000, w swieta postaram sie nie przekroczyc 2000 kcal i dalej zalezy od wagi. Jesli po swietach bede wazyla tyle ile chce, to bede sie dalej starala po prostu nie przytyc, a jak nie, to znowu chyba sobie ze 2 tygodnie 1500/500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień białowy mam zaczerpnięty z Dukana i tak np sniadanie placki otrebowe lub budyniowe obiad filet kurczaka smażony w gyrosie i kolacja serek wiejsk.1-1,5 kg mniej gwarantowany zwaszcza jak się dużo zjadło dzięn wcześniej.U mnie to zawsze działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam tą stara urode,ale w niej jest tylko przykładowy jadłospis na dni chude a wiem,że miałam jeszcze gdzieś jadłospis na 2 tyg,ale chyba juz ją wyrzuciłam i tak poniedziałek-S-1 kromka pełnoziarnistegochleba(może być tost)posmarowana cienko masłem orzechowym lub dżemem ok 160 kc,O-rosół z kluseczkami ugotowany na 50gpiersi z kurczaka ok 165kc,K-potrawka z 50g pieczonegochudego indyka oraz 125g ugotowanej białej fasoli z pomidorem pieprzem i przyprawami ok 210kc razem535kc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
No to rzeczywiscie takie w miare normalne jedzienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sroda-S-jogurt owocowy:pół szklanki jogurtu light,2 łyżki płatków owsianych lub zbożowych,pół szklanki jagód(mogą być z mrożonki),1 łyzka miodu ok 190 kc,O-miseczka kremowej zupy pomidorowej z dodarkiem pieprzu,czosnku i bazylii,ugotowanej na wywarzewarzywnymi podanej bez śmietany ok 160 kc,K-100g pieczonych w folii:łososia,szparagów i grzybów doprawionych do smaku pieprzem ok 250 kc razem 600kc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątek-S-kromka pełnoziarnistego chleba lub pół zytniej bułeczki posmarowane miodem lub dżemem ok 160kc,O-jabłko bez skórki pokrojone w plastry z 75g sałatki z tuńczyka z puszki z sałata i ogórkiem polanej dresingem na bazie majonezu i jogurtu light ok 100kc,K-potrawka ze 100g kurczaka,grzybów,2 karczochów i pomidorów z puszki ok 220 kc razem 480 kc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Pewnie, malutkie prcje, ale jedzenie takie w miare. Ja do tej pory zjadlam 2 jablka, 2 pomarancze i batonika zbozowego, razem okolo 300 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam właśnie artykuł jak koleś jadł ciastka i czipsy schudł 16 kg w 2 msc.Wniosek z tego taki,że nie ważne co jesz grunt to spożywać mniej kalorii niż sie spala.Sama robie sobie dzień chałwowy raz na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Zjadlam jeszcze 2 pomarancze, dobije do 500 kcal, mnie najwieksze ssanie i zoladku bierze na sam wieczor, dlatego zostawiam sobie na kolacje jak najwiecej kcal. No ja czasami robie sobie dzien czekoladowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
To jest dobre w tej diecie, ze w dzien chudy wiem, ze jutro zjem cos pysznego, dzieki temu latwiej wytrzymac. Chyba na 1200 bylo mi ciezej, niz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Moja tez:) Jak mam np dzien tlusty, to przez caly dzien zjem kilka owocow, albo cos malokalorycznego, kupuje duza czekolade i wieczorem jem jej tyle ile zmieszcze, albo zeby nie przekroczyc limitu kalorycznego. Wlasciwie cala moja dieta tak wyglada, jak mam wolne i dzien tlusty, to oszczedzam caly dzien kalorie, zeby na kolacje zjesc makaron z sosem, pizze itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Wiem, ze zdrowe to nie jest, ale w inny sposob na diecie wytrzymalabym gora kilka dni, a w ten sposob jem moje ulubione potrawy i nie przekraczam "limitu". A w lecie jeszcze robilam sobie od czasu do czasu 3 dni, w ktore jadlam tylko owoce i jogurty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
A, pije sporo czerwonej herbaty i czasami zielona. Zaczelam kiedys pic ze wzgledu na odchudzanie i tak sie do niej przyzwyczailam, ze zwykla juz mi nie smakuje. Na szczescie kawy, ani herbaty nie slodze, wiec w tej sposob nie dochodza mi dodatkowe kalorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Wazylam sie dzisiaj, zostalo mi 0,2 kg do mojej wymarzonej wagi:) Jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olcia zważyam się dziś rano i mało zawału nie dostałam-równiutkie 61kg.Skąd ten kg?dziś tak jak planowałam owsianka 2 porcje rano i po powrocie z pracy.Sikam dziś jak opętana,pierścionek mi lata na palcu więc prawdopodobnie jutro po tym kg nie będzie sladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge się nadziwić,że jesz takie rzeczy jak czekolada na noc i chudniesz.Ja wczoraj przegiełam z pieczywem chrupkim przed 19 i dziś kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na zakupach w biedronce kupiłam makaron ciemny,makaron tortolini z pieczarkami,warzywa na patelnie itpmoje jutrzejsze menu bedzie wyglądać następująco-rano owsianka w pracy frugo,batonik z otrebami,baton zbożowa kanapka a po pracy na obiado kolacje warzywka na patelnie-pół tej dużej paczki i troche ciemnego makaronu-i tu mam problem bo nie wiem ile tego makaronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ciemniak ze mnie zapomniałam o najważniejszym gratuluje spadku kochana.0,2 to naprawde malutko,tyle co nic.Ja mam 4 kg do stracenia a i tak nie wiem czy to wystarczy bo jestem bardzo niska.Chociaż rok temu po Dukanie ważyłam 57 kg i wygladałam super-zero sadła,boczków-wszystko było na swoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Co do makaronu zobacz to: http://www.ilewazy.pl/kategoria/produkty-zbozowe :) Ja wczoraj zjadlam 1700 kcal, nie moglam sie opanowac przy czekoladzie:) Zjadlam na obiad makaron z sosem, a na kolacje 1,5 tabliczki czekolady i jablko. Dzisiaj dzien chudy. Jutro napisze wiecej, bo musze leciec do pracy. Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Mialam zamiar zamienic dni, ze wczoraj tlusty, a dzisiaj chudy. No i zawalilam, mialam napad obzarstwa, na oko 2500 kcal :/ I to akurat jak juz bylam tak blisko. Kopnij mnie porzadnie w tylek, zebym sie ogarnela. No ale coz, dzisiaj dzien chudy, 500 kcal, same owoce, moze jutro sie zwaze. Coraz trudniej mi sie utrzymac na diecie i jakos logika nie pomogla, ze jeszcze tylko te kilka dni i juz bym wazyla tyle ile chce i wtedy bym podwyzszyla "limity" kaloryczne. Zreszta sama nie wiem po co tyle jadlam, bo tylko mialam i dalej mam wyrzuty sumienia, brzuch mnie bolal, prawie pekłam i jeszcze dzisiaj czuje sie ciezko. Ale po takim dniu obzarstwa z ulga mysle o dniu chudym. Kiedys jak zdarzyl mi sie taki dzien, to przewaznie dawalam sobie spokoj z dieta, a teraz nie, pociagne dalej. Napisz jak tam u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia ja tez poległam na całej linii.Obrzarłam sie jak dzika świnia,jutro dzień chudy albo nawet 2 za kare.Mam ost dużo stresów a ja z tych co zajadają stresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
A ja wczoraj zamiast 500 kcal zjadlam 1000 kcal, mialam sie nawet dzisiaj nie wazyc, bylam przekonana, ze przez ostatnie 3 dni mi raczej przybylo. Ale zwazylam sie i... waze o 0,3 kg mniej niz chcialam, od ostatniego wazenia schudlam 0,5 kg :O Moge powiedziec, ze dieta dziala, po rowno 2 tygodniach stosowania, z kilkoma wpadkami schudlam okolo 1,5 kg. Mysle, ze do swiat bede jadla 1700 / 1000 kcal, a po swietach jak nie przytyje, to juz normalnie bede sie starala jesc do 1800 - 1900 kcal dziennie, zeby utrzymac wage. Adelajda, nie poddawaj sie, mi tez zdarzylo sie kilka dni obzarstwa, a jednak warto bylo kontynuowac. To chyba najlepsza dieta na jakiej bylam. Trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
Na koniec pierwszego akapitu mialo byc " :) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merredithhh
No i nadal bede robila te cwiczenia na brzuch 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×