Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maya Sun

DIETA 50 / 50 !!!

Polecane posty

Gość gość
to super, :) mam pytanie czy w dzien chudy jemy 500 kcal? a w normalny w miare normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem mozna te 700 kcal w chudy dzien a 1500 normalnie , w koncu zawsze sa jakaies cwiczenia i jakis ruch tez jest wiec mysle ze tak bedzie spoko :) zaczynam dzis ,, poki co zjadlam jakies 200 kcal ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmotywowanaSłońcem
Hej wszystkim :). Zgadzam się z przedmówcą: w normalny dzień jem ok 1500 kcal, w chudy połowę tego. I w chudy tylko 1 posiłek ciepły /obiad-zupa warzywna bezmięsna/. Dziś mam dzień 3 diety - czyli 2 chudy :). Czuję się lekko ale to za sprawą małej treści zalegającej w żołądku :D :D :D ... Wczoraj nawet jeść mi się nie chciało /szok/. Z aktywności fizycznej: powrót z pracy pieszo /ok.8km/ + 40 min bieganko. U Was jak :) ? Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walcząca30
Cześć dziewczyny :) Dołączam do Was, jestem 5 dzień na diecie (dzisiaj 3 chudy), czuję się świetnie, póki co się nie ważę, do zrzucenia mam sporo, zobaczymy jak będzie :) Trzymam za Was kciuki, a Wy trzymajcie za mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reallyfit
Jestem na diecie 50/50 od 5 dni i 5 cm mniej. Trzymajcie kciuki. Ja trzymam za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donutan
Witam, dziś pierwszy dzień jestem na tej diecie. Ale doczytałem, że lepiej jest nic nie jest bo po nawet małym posiłku organizm domaga się jedzenia. Mam do was pytanie, kiedyś dużo trenowałem, i teraz znowu planuję wrócić na siłownię. Jak jest z ćwiczeniami w dni chude ? Staracie się ogarnąć jakieś ostrzejsze cardio ? Trening siłowy odpada w chude dni. Jak jest ze spalaniem mięśni ? Czy w dni chude moge przyjmować odżywkę białkową i kreatynę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owca1982
Witam was ponownie - dziś miesiąc od poprzedniego wpisu a ja na wadze mam 68,5kg więc w ciągu 2 miesięcy zeszło jakieś 4kg - niewiele ale mam nadzieję ze gruntownie pozbyłam się ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem prawie miesiąc (dokładnie będzie 13tego) i mam 4,5 kg mniej, zobaczymy jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_czerwiec
spróbuje w czerwcu dietę 50/50. ale nie będę liczyć kalorii. zrobię sobie taki eksperyment. że w dni normalne będę jadła normalnie ale zdrowo. może się trafić czy słodycz czy alkohol jak będzie święto. a w dni diety nie wolno podjadać nie wolno smażyć nie wolno jeść słodkiego ani pić alkoholu, jeden posiłek mniej. i ćwiczyć trzeba, musi być perfekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowa dieta to najlepsza dieta :) Słodycze najlepiej zamienić na orzechy, owoce świeże i suszone ale też nie należy z tym przesadzać. Teraz mamy dostęp do wielu świeżych warzyw, owoców więc to najlepszy czas na zmianę sposobu odżywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale w diecie 50/50 mogę jeśc pyszne sezonowowe owoce i warzywa :) wiec nie wiem jaki masz problem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczynam od jutra :) Wydaje mi się fajną dietką, od jutra głodówka. Czyli jem tylko wtorki, czwartki, soboty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaa1
Ja tez od jutra I I tez glodowka . Wiec do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile posilkow sie je ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cisza znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta 50 na 50 wg książki którą mam polega na tym, że jednego dnia jesz normalnie to co chcesz, ale wiadomo jeśli będzie to zdrowo to będzie się szybciej chudło. można jeść ile się chce posiłków, i ile się chce kalorii, nie trzeba liczyć, nie trzeba ćwiczyć. w dni NORMALNE nie jest się na diecie. natomiast dni DIETY je się tylko 500 kcal. i należy ćwiczyć, autorka ksiązki zaleca jedną przekąskę 100 kcal i jeden porządny posiłek obiad albo kolację za 400 kcal. tego dnia też trzeba ćwiczyć, może to być chociaż spacer. odchudzanie się co drugi dzień daje dobry efekt, bo jeśli masz ochotę na coś słodkiego w dniu DIETY musisz nauczyć się że trzeba poczekać do jutra.. a często jest tak, że jutro już się odechciewa :) i takie 500 kcal sprawia że nie mamy ochotę tak na prawdę się obżerać dnia normalnego bo szkoda nam efektów z dnia diety :) i można na tej diecie w pierwszy miesiąc schudnąć 15 kg gdy ma się nadwagę, potem chudnie się już wolniej, ale dalej chudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba zrobie diete 5 do 2 mosleya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaak
A ja ze swojej stron mogę zaproponować Acai Berry Extreme to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguchaa
Moja znajoma na tej diecie schudla w 4 miesiace 15 kg . A ma 50 lat i efekt jest powalajacy . Juz jej nie stosuje od miesiaca i nie przytyla ani grama . Tylko nie je w ogole slodyczy . wiec polecam wszystkim co maja problem z waga i sama zaczynam dzis .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z jakiej wagi schudla? ja mam tylko 5 kg wiec nie wiem czy mi sie uda schudnac cos ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chcesz tylko 5 kg schudnąć, to bardzo dobra dieta dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam duza nadwage zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goa33
Ja również miałam bardzo dużo nadwagę bo aż 35kg zapuściłam się ale na własne życzenie niestety, ale nie o tym tu mowa. Moja dieta wyglądała tak zaczęłam od zmiany nawyków żywieniowych czyli wyeliminowałam słodycze, pieczywo( tylko rano i to ciemne) kartofle i pieczone na oleju mięsa itp. a zaczęłam jeść 5 posiłków dziennie więcej warzyw i owoców niż makaronów czy kasz do tego zapisałam się na aqa aerobik ten sport jest dla każdego nie zależnie od wieku;) i dodatkowo suplementacja African Mango http://szczupla-kobieta.pl bo dzięki niemu mój apetyt się zahamował i nie podjadałam między posiłkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh znowu african mango czy tango....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja skorzystałem ciekawy typer z niego kurs na dzisiejszy mecz ponad 8! www.cloudown.xweb24.pl/l/3/ustawka27112016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję , że dieta naprzemienna zadziała, choć po tygodniu już widzę - waga leci w dół, aby tak dalej. Już mam lepsze samopoczucie i więcej siły. Trzymam kciuki za wszystkich wytrwałych. Jest cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zastosować suplement diety C.L.A. z zieloną herbatą wspomagający metabolizm. Osobiście zamawiałam zawsze na www.aptekapodsmokiem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam dany środek i potwierdzam warto kupić. Można zamówić na www.aptekapodsmokiem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×