Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maya Sun

DIETA 50 / 50 !!!

Polecane posty

Gość gość
Witajcie od jakiegoś czasu szukam dietu bo znow mi epadlo 10kg. Bulam juz wielu dietach jestem juz nimi zmeczona postanowilam ze ten rok bedzie rokiem zdrowia i sukcesu zapisalam sie na fitness planuje chodzic codziennie chociaz na godzine no i wspomic sie jakas delikatna dieta mysle ze 50 na 50 bylo by dla mnie wsparciem i brakiem monotonii. Nie chce zaczynac od nowego roku tylko jak najszybciej i mysle ze jutro bedzie moj pierwszy dzien chudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakobina
Ten gosc powyzej to ja jakobina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zmienilam stopke na aktualna. Mam nadzieje ze tym razem mi sie uda wygrac walke z sama sama i zdobyc upragniona juz od wielu lat zgrabna sylwetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakobina
Witajcie nie wiem czy ktos jeszcze czyta albo chciał się skusic na Diete po swietach ale ja bede zdawac relacje ze swojej walki. Dzis boli mnie kregoslup wiec z cwiczen nici ale tez pierwszy dzien chudy to chyba wysilek fizyczny nie wskazany bo organizm oslabia przy glodowkach. Zakladamjakies500 kcal na dzis choc mam problem z ich liczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ,ja tez po nowym roku , od 2 stycznia zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakobina
Po swiatecznym obrzarstwie 500kcal to nie lada wyczyn dla mnie wrecz glodowka nie dalam rady akaczylo Sie na 1000kcal. Wiem ze to duzo ale podliczajac wczesniejsze moje menu to i tak malo bo nirmalnie mieszcze sie w granicach 3000 kcal wiec jedna trzecia. Jutro dzien normalny ale sprobuje nie przekroczyc 2000kcal. Dla mnie ro bardzo wielkie wyzeczenie bo ja po prostu nie umiem nie jesc. Dluga droga przede mna. Mam nadzieje ze kolejne dni beda coraz lżejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia Jakobina! Ja tez juz jestem po wielu dietach i zazwyczaj szybko sie nudze i odpuszczam.Chcialabym zeby tym razem bylo inaczej dlatyego zaczynam od nowego roku bo teraz wiem ze i tak bym podjadala.Daj znac jak Ci idzie. Atina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atina czekam na ciebie. Wczoraj mialo byc 500 skaczylo siena 1200 wiec dzis sprobuje te 500 choc juz 188 jest za mna trudno tak liczyc kalorie a w moim przypadku towogole niemozliwe. Moje nawyki zywieniowe i przyzwyczajenia dl slodyczy bardzo mnie gubia. Chcialbym bardzo zmienuc swoje zywienie chic jest to dla mnie bardzo trudne. Trzymajcie za mnie kciuki dzis dzien chudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakobina
Jest dopiero 18 a za mna 500kcal. Dopijam sie woda i jestem cholernie glodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Moze sprobuij sie wspomagac kalkulatorami kalorii zeby nie przekraczac 500kcal.Mozesz sprobowac przygotowac sobie jedzenie na nastepny dzien z kalkulatorem moze wtedy bedzie latwiej zapanowac na tymi kalorioami. Ja mam problem z podjadaniem wieczorami.Czesto udaje mi sie nie jesc prawie nic w ciagu dnia a wieczorem mam wilczy apetyt. Trzymam za Ciebie kciuki.dawaj znac jak Ci idzie. Atina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, nie musi być koniecznie 500 kalorii, ja w "głodny" dzień jadłam ok 650 kcal i chudłam, 500 nie dawałam rady, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakobina
Witajcie ciesze sie ze jest tu ktos kto cos podpowie. Sciaglam sobie licznik kalorii. Wczoraj zatrzymslam sie na 517kcal ale powiem wam ze to bym dla mnie ogromny wysilek wieczorem bylam glodna do 1 w nicy nie moglam spac bo bolal mnie brzuch juz nawet woda nie pomagala. Rano wstalam i szczesluwa ze juz po wszysktkim dokonczylam ok 80 g salatki jarzynowej i rzucilam sie na dwa kawalki orzechowca. Najadlam sie tym juz nie powiem jak kto. I narazie mam dosc. Pije kawe i zastanawiam sie jak minie mi dzusuejszy dzien. Bo mimo ze to ma byc dzuen zwykly toja i tak chcialabym choc troche zjesc mniej niz zwykle. A co do wieczornego obrzarstwa to mnie ontez dopada. Pozdrawiam was i czekam na wasze wiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
517kcal to bardzo dobry wynik.Moze sproboj na kolacje zjesc np owsianke na mleku mnie ona zawsze syci dosc mocno i dlugo nie jestem glodna.Jesli lubisz mozesz tez zjesc kasze z warzywami na przyklad.Albo moze omlet z warzywami? mozna jesc duze porcje bo ma malo kcal. Jak przygotowania do Sylwestra? POzdrawiam Atina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj co do proponowanych dan to dla mnie za duzo roboty albo po prostu nie nauczona jestem takich dan choc będę musiala sie nauczyc je przygotowywac i w tedy pewnie nie beda sprawiac problemu bo przeciez pierogi tez sie dlugo robi. Dzis zaluczylam tak zwany dzien tlusty choc wedlug przelicznika kalorii to skaczylam na 1000 lcal i jednym piwie. Jutro dzien chudy wiec przez caly dzien planuje te mohe nieszczesne 500 kcal a wieczorem alkohol szampan i jeden cieply posilek ale za to w nowy rok wypada dzien tlusty ale podejrzewam ze pol dnia przespie a drugie nie bede mogla patrzec na jedzenie wiec zalucze dzien chudy no i od soboty fitness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poraz ostatni w tym roku. Jutro nowy rok noee plany i marzenia. Dzis dzien chudy ale zakrapiany wiec taki oszukany na koniec. Ale od jutra biore sie ostro za siebie i zaczynsm dniem chudym w 100%. Czekam na was moje kompanki samej to tak nudno. No i caly czas do konca mie jestem przekonans doskutecznosci tej diety fajnie by bylo poczytac o sukcesach innych. Pozdrawiam i zycze milego dnia i wesolej wieczornej zabawy sylwestrowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poraz ostatni w tym roku. Jutro nowy rok noee plany i marzenia. Dzis dzien chudy ale zakrapiany wiec taki oszukany na koniec. Ale od jutra biore sie ostro za siebie i zaczynsm dniem chudym w 100%. Czekam na was moje kompanki samej to tak nudno. No i caly czas do konca mie jestem przekonans doskutecznosci tej diety fajnie by bylo poczytac o sukcesach innych. Pozdrawiam i zycze milego dnia i wesolej wieczornej zabawy sylwestrowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym roku. Dzis dzien chudy. Waga drgnela i pokazala 8 z przodu. Narazie zjadlam grejfruta 2 kawy i kawalek ryby po grecku i to wyszlo 244 kcal. Ale bylam na fitnesie godzinke. Wiec mysle ze idzie mi calkiem niexle a u was moje kolezanki gdzie jestescie? Zadna nie ma noworocznych postanowien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dniu chudym mozna 2 posilki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w moim dniu normalnym ale ze zdrowym rozsadkiem. Fitness juz zaliczony. Sniadanie zjadlam kawa z mlekiem i bulka z pasta jajeczna. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc wszystkim!!! Jakobina dobrze Ci idzie,gratukuje! Ja jutro planuje dzien chudy. Na sniadanie owsianka i kawa ze slodzikiem.Na przekaske serek wiejski,obiad pieczone udko z kury plus salatka.Nie wiem co na kolacje jeszcze.Zobaczymy jak mi pojdzie. :) Waga na starcie okolo 80kg - musze kupic baterie tak dlugo jej nie uzywalam :) Atina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia -to ile tyvh posilkow na dzien chudy planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
planuje 3 posilki plus przekaska i duzo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z licznika kcal wychodzi mi owsianka ok 200kcal Udo pieczone ok 300kcal wiec to juz jest 500kcal plus kawa ze slodzikiem wiec znikoma ilosc kcal no i jesli nie bede mogla wytrzymkac wieczorem to moze jajko bo tez ma malo kcal.Bede musiala zrezygnowacx z przekaski. Atina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atina super u mnie jutro tez dzien chudy. Dzis zatrzymalam sie na jajus 1600kcal i powiem wam ze czuje sie objedzona a to polowa z tego co do tej pory potrafilam zjesc. Nie rozumiem po co w siebue tyle wpychalam. Ja planuje na jutro zaczac dzien od owsianki i kawusia z mlekiem. Potem grejfrut. Na obiad jeszcze nie wiem a potem to juz tylko jabłuszka. Nie liczyłam ile to kcal jutro bede liczyc na biezaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzisiaj juz po sniadaniu.2 lyzki musli na mleku i kawa.Wyszlo mi wiecej kcal niz sadzilam bo okolo 300.Teraz planuje drugi posilek po poludniu moze omlet z 2 jaj - to ok 200kcal. Atina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakobina super Ci poszlo.Gdyby mi sie udalo zjadac 1600kcal w normalny dzien to bylabym super zadowolona.Jesli uda Ci sie to utrzymac to na pewno schudniesz.Trzymam kciuki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×