Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maya Sun

DIETA 50 / 50 !!!

Polecane posty

Gość Olxia_
no i tak mogę powiedzieć. dzień 1 normalny - 1850 kcal. i 40 minut rower_ dzień 2 chudy 750 kcal i godzinka spaceru._ dzień 3 normalny - 1350 kcal. i spacer po lesie._ dziś dzień 4. miało być wyjście do rodziny, i dzień normalny, ale też będzie chudy :) na razie zjadłam: ś: szkl kefiru ze słodzikiem i cynamonem, kawa inka z mlekiem 2ś: herbata owocowa bez cukru o: rosół z makaronem p: kawa czarna ze słodzikiem jeszcze wypije wodę mineralną z cytryną a na kolacje zrobie sobie omlet z papryką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olxia_
no i co zaczęłam dietę z wagą 100,8 kg a dziś na wadzę 99,8 kg -1 kg :) może to i woda, może nie, ale i tak motywuje do działania :) w planach mam 30 dni jeść 800/1500 a potem spróbować dalej tak samo tylko bez liczenia kalorii :) no i moje marzenie idealna waga to 70 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa dieta, muszę ją wypróbować, trudno mi zgubić kilogramy. Bez wsparcia suplementów to nie możliwe. Nie pomaga ograniczanie kalorii i aktywność fizyczna. Suplementy takie jakn Acetomale dopiero przynoszą wymierne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olxia_
dzisiaj jako że to dzień normalny a miałam tylko 950 kcal to jeszcze pozwoliłam sobie na jabłko o 21 ;) bo umierałam z głodu ;) jutro dzień chudy :) zmieniłam trochę, do końca kwietnia w dni chude 650 kcal czyli jutro też.. a od maja dni chude 800, normalne zawsze 1500 :) jutro rano ważenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olxia_
wyzwaniem będzie wyjazd do rodziny, a wcześniej do chłopaka.. przyda mi się to pisanie tutaj :) jako wyzwanie i motywacja w "trudnych chwilach" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olxia_
@Pollonistko - nie spamuj mi tu tabletkami :) dieta i ćwiczenia wystraczą by osiągnąć sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo bo bo
hejka! i ja dołączam się od dziś do tej dietki, jestem pełna motywacji i zapału może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo bo bo
pomierzyłam się i zważyłam i start!' ważę 79,7 co dla mnie jest bardzo bardzo dużą wagą... ostatnio przytyłam sporo bo miałam multum stresów no i jeszcze święta doszły, podczas których tradycyjnie tyję po kilka kg :( ale już się ogarniam i zaczynam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo bo bo
życzę powodzenia Tobie, Olxia_ i sobie i wszystkim stosującym tę dietkę :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo bo bo
wczorajszy dzień DOWN pięknie wytrzymałam :D choć nie było łatwo ale dziś dzień UP, obym się tylko nie przejadła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo bo bo
zważę się dopiero po tygodniu, mam nadzieję że będzie co najmniej!!! 1kg mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olxia_
nie miałam dostępu do sieci, ale wracam, ciągle trzymam się tego układu 50 na 50. jedne dni jem normalnie tyle ile potrzebuje, drugiego raczej owoce i warzywa, rybka, coś takiego, lekkiego i mniej :) przestałam już liczyć kcal, a mój mózg sam się oswoił z tym ze czasem moge wiecej czasem musze mniej, to jest piękne :) bez napadów, tak jak wcześniej, bez strresu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olxia_
@bo bo bo ;) powodzenia życzę ;) jak dla mnie to najlepsza dieta, i nie oczekuje cudu 10 kg w miesiąc, ja się po prostu cieszę z każdego kilo :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co cisza? ja w sobotę miałam normalny ucztowania dzień :) a dziś niedziela dzień chudy choć wpadł kawałek czekolady do kawy :) jutro i we wtorek chyba zrobię sobie dwa chude dni.. bo potem mam wyjazd i raczej nie będzie czasu na myślenie o diecie.. do dietowania w 100% wracam od 4.05 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula2014
Hej dziewczynki :) ja zaczęłam w kwietniu zeszłego roku.opisywałam co ze mną i jak,teraz wróciłam i powiem Wam ,że ta dieta zmieniła moje życie i nawyki żywieniowe.trzymam wagę.to taka dieta i nie dieta mogę jeść co chce a na następny dzień mniej i tyle.Trzymam za Was kciuki.DZIAŁA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olxia_
jestem na tej diecie tak porządnie w 100 od 5 dni, schudłam już 1.5 kg :) do wyjazdu nad morze mam jeszcze 42 dni i mam zamiar kontunować to moja cud dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie wiem, czy ktoś się jeszcze ta dietą odchudza, ale ja zaczynam od dziś :), a więc dziś dzień chudy. Ustaliłam sobie na dzień chudy limit 600 kcal, tłusty, 1600. Dziś mam w planie :2 jabłka 120, 2 kalarepki 90, kefir 100, 2 pulpety z kapusta kiszoną -250. razem 560 kcal . Czy ktoś do mnie dołączy? Mam 50 lat, jestem w desperacji bo muszę schudnąć do końca czerwca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lilka
ja sie dolaczam od dzis , poki co mam 60 kcal na koncie, dzis dzien chudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od jutra zaczynam dniem chudym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zawsze zaczynałam z dniem chudym :) fajna dieta bardzo polecam :) mam książke wszystko przeczytałam, stosuje i chudnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta mówi by dzień Ucztowania jeść co się chce i ile się chce, ale unikać słodyczy i alkoholu :) a w dzień diety jeść 500 kcal. i tak na przemian, a jak jakaś imprezka, urodziny zrobić sobie dzień ucztowania bez problemu a potem znowu dzień diety :) no i ćwiczyć każdego dnia choćby spacer :) ja to trochę zmieniłam, w dzień Ucztowania jem 3 posiłki 2 przekąski i raczej zdrowo choć wiadomo lato jakieś piwko jedno wpadnie, czy coś, zachowuje umiar, rower, brzuszki, spacer czasem basen. a dzień diety to dla mnie 2 posiłki i 1 przekąska :) i dużo wody i spacer :) i naprawdę działa. no i nie liczę kalorii bo nie lubię tego robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viula
od połowy czerwca 2015r. Schudłam 11 kilo na tej diecie, nie mogę schudnąć więcej niż 2,5 kg miesięcznie - szału nie ma. Nie jest lekko ale daję radę jeszcze mam do schudnięcia 7 kg. Jest to jedyna dieta, którą daję radę przejść. W "tłusty" dzień nie mogę zmieścić w siebie więcej niż 2000 cal.Żołądek się skurczył ale jem to na co mam ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zefir55
Wybrałem na odchudzanie suplement diety therm line man na odchudzanie, bo dla mnie- faceta ważne jest, że pozytywnie wpływał na testosteron przy odchudzaniu, a ten suplement zawiera cynk, który jest dla mężczyzn bardzo ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Jest tu ktos jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olxia65y
nie ma, ale polecam zrob sobie tą dietę dla samej siebie :) ona działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie zasady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynam od jutra,dam znać po tygodniu jak mi idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda w kupie zawsze razniej ;))) Planowalam zaczac od nowego roku. Atina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×