Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maya Sun

DIETA 50 / 50 !!!

Polecane posty

Atina mam nadzieje ze tobie dzien minął lepiej niz mi bo ja poleglam na calej lini. Nie wiem dlaczego ale dzis caly dzien chodziłam glodna. Za kilka dni mam dostac okres u mnie jest cholernie zimno wiec nie moglam nawet wody pic. Do 14 trzymalam sie ale po tem padlam. Przerazilam sie ze juz za mna 400 kcal a ja glodna rzucilam sie na zupke chinska a potem mc donald masakra. Jestem zle i rozgoryczona. Dzien zaczelam o 6 i ide na nocke jestem narazie objedzona i mam zamiar juz nic nie jesc. Ale dzien chudy mi wypad eiec jutro spróbuję jeszcze raz. No ale fitnesd zaliczylam 2. Godz. Wiem ze to nie jest udprawiedliwienie. Oby jutro było lepiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policzylam wszystkie kcal ktore dzis zjadlam i wyszlo mi 2060kcal masakra. Od 18.00 juz nic nie zjadłam. Pocieszam sie ze moze sie spala albo znikna. No coz trzeba przelknac porazke i isc na przod. W sumie przez caly tydzien jadlam duzo mniej niz wczesniej. Wiec i tak zrobilam malutki kroczek ku lepszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzien zaczal mi sie p 5.30 i na sniadanie banan plus jogurt naturalny activis i 2 kawy. I to juz jest 240kcal i jak tu przezyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej NIe przejmuj sie tak to jest raz lepiej raz gorzej ale wiem ze to dolujace.Ja tez jak zawale to sie od razu zniechecam ale mam nadzieje ze Ty wytrwasz na diecie i bedziemy sie wspierac. Ja wczoraj zjadlam ok 550kcal zobaczymy jak mi pojdzie na normalnym. 2godz fitnessu to duzo,mnie by sie nie chcialo.Prowadzisz aktywny tryb zycia?Moze te 500kcal to dla Ciebie za malo? Na stronie diety jest kalkulator i 500kcal to opcja najbardziej drastyczna wiec jak bedziesz jadla 600 lub 700kcal to tez bedzie ok,zwlaszcza ze cwiczysz. Ja mam slabosc do zupek i fast foodow ale staram sie jesc zamiast zupki dietetyczne one maja niewiele kcal a zawsze jakos sie zasyce. Moze sprobuj serek wiejski piatnicy on jest zapychajacy i dietetyczny.Lepiej Cie zasyci niz jogurt. Ja dzis zaczynam od platkow bo nie mam nic innego w lodowce ale moze jutro uda mi sie kupic jakies dietetyczne produkty. z tego co wiem z dukana to kapusta ala bigos tez ma niewiele kcal a to zawsze jakas odmiana.No i ja zamiast wody pije herbatki odchudzajace albo piwo 0 tez nie ma prawie wcale kcal albo cola 0. Atina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atina aktywna jestem od soboty 2 stycznia chodze na nogach ( nie mam opon zimowych ) codziennie chodze ns co najmniej 1 godz jakiegos dosc mocnego fitnesu no i wrocilam do pracy gdzie dzien mi sie wydluzyl od 5.30 do ok 22.30 i rzeczywiscie tych kcal jem za malo ja po prostu za duzo spalam. Wedlug kalkulatorow powinnam jesc 2300kcal !!!!!! Dlatego podwuzszylam sobie do 800kcal dni chude i 1600 dni tluste czyli pol na pol moze takie rozwiazanie bedzie lepsze. No i ten sport choc nienawidze sie ruszac i jest to dla mnie ogromne wyzwanie. Ale moja szwagierks chodzi 3 m- ce ns cwiczenia 5 dni w tygodniu i w oczach chudla. Nie trzyma zadnej diety tulko pochamowala sie troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No 5 dni w tyg cwiczac to na pewno sylwetka sie zmieni.Jesli tak duzo chodzisz i pracujesz to 800kcal to jest minimum ktore musisz spozyc 500 to faktycznie za malo.Ja poki co nie ruszam sie za duzo bo mam problem wlasnie z aktywnoscia fizyczna.Zawsze sobie obiecuje ze bede cwiczyc i nic z tego nie wychodzi. Ja dzisiaj zjadlam ok 600kcal ale przede mna kolacja i wieczor wiec zobaczymy jak bedzie.Mam nadzieje ze uda mi sie nie przekroczyc 1200. Jutro dzien chudy i wybiore sie do sklepu po serek chudy i cole zero zeby przetrwac te 500kcal. Ciekawe czemu nikt juz nie stosuje tej diety.Bylas juz kiedys na niej? Atina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka razy bylam na dukana chudlam ladnie ale ciagle brakowalo mi innego jedzenis i wracalam do wagi bylam tez na dabrowskiej tez ladnie schudlam i tez wrocilam do wagi no i doeta 3d chili jestem juz zmeczona dietami i chcialabym schudnac zdrowo i na dlugo musle ze ta dieta mi pomoze bo staram sie zmienic nawyki żywieniowe nie eliminujac jakiś produktów. Mysle ze ta dieta mi pomoze bo jem duzo mniej. Gdybym die nauczyla mniej ale zdroeo jesc plus te cwiczenia to moze mi die uda wiem ze to bedzie trwalo dluzej ale moze egekt będzie trwal tez dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis zatrzymalam sie na 800kcal nie jest zle choc jestem ciagle glodna. Ciesze sie bo tygodnia nie ruszylam slodyczy a to duzy sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejny dzien zmagan z waga. fitness zaliczony 1 godzinka na indoor walking daje nieźle w d..pę. ponoc spala 800kcal. na śniadanie 250 ml owsianki na otrębach potem grejfrut i tez sosik z chlebkiem bo nic innego nie miałam. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dzisiaj lenia strasznego.Na dodatek to dzien chudy a ja juz zjadlam 650 kcal.Ech ;( Atina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakobina
Dzien mija u mnie ok 700kcal i okres ktory przyszefl ok 4 dni za wczesnie. Ciekawa jestem czy to przez obnizona kalorycznosc czy cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakobina
Atina jak ci idzie odchudzanie? Ja sie troche polubiłam ale trzymam 1000kcal i cwiczenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was. Dzis dopiero drugi dzien na diecie. Waga 63 wzrost 166. Moje zalozenia diety to jedzenie jednego dnia a drugiego niejedzenie. Calkowity post, tak mi latwiej przetrwac. W dniu jedzenia kilka regularniych posilkow i jestem dobrej mysli. Zrobilam tez badania krwi i tarczycy zobacze jakie wyniki bede miala po miesiacu. Czytalam ze przy niedoczynnosci tarczycy a taka mam wskazany jest glodzik:). Pozdr. Emily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owca1982
Witam również wszystkich! Jestem nowa, na diecie jestem jakiś miesiąc - w tygodniu mam tylko 3 dni chude: poniedziałek, środa i piątek. W tłuste dni jem ok od 1400 - 2200 kcal zależy jaki dzień a w dni chude od 200 do 500 kcal. Ćwiczę 3 razy w tygodniu z MelB. Moje efekty? 14 stycznia ważyłam 72 kg z groszami. Dziś rano było 69,9 kg po dniu tłustym. W dni chude zjadam zazwyczaj pomarańczę w pracy plus jakiś białkowy posiłek w domu (twaróg, omlet białkowy, gotowane mięso) W trakcie miesiąca diety waga wahała się od 69,7 do 70,9 co było skutkiem większej lub mniejszej ilości jedzenia w dzień tłusty i tego że ważę się prawie codziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) ! Dzisiejsze słońce przypomniało mi o 7 kg balastu, więc pora dołączyć do Was :) ! Dzisiaj (jak to u mnie bywa przy niedzieli :D ) miałam tłusty dzień, zatem jutro chudzina :D... Czy ktoś z obecnych ma coś takiego jak kompulsywne jedzenie ? Zobaczę, jak moja psycha w połączeniu z organizmem będzie się zachowywała podczas takiej diety. W przypadku innych (a dodam, że jestem weteranką jeśli chodzi o diety i znam chyba wszystkie :D ), po widocznym spadku wagi przychodziło coś w stylu "wyglądam już spoko.jeden batonik w nagrodę." I niestety potem jest z górki-jem i jem i jemmm... Czy ktoś ma z tym jakieś doświadczenie? TRZYMAM KCIUKI za Wszystkich z Was i wytrwajmy w postanowieniach, bo jak widać wiosna biegnie sprintem!!!!!!!!!!! Startuję z wagą 73 kg przy 170 cm. Wiem, że niby nie jest źle ale ja się czuję bardzo źle a moje samopoczucie jest najważniejsze w tym wszystkim a nie tabelki i te całe BMI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje doświadczenie na tej diecie to takie, że nie liczyłam kalorii. w jedne dni jadłam 5 posiłków małych zdrowych, ale nie chodziłam głodna, i jak miałam ochotę na słodkie to jadłam w ramach któregoś z posiłków, a w drugie dni jadłam tylko 2 posiłki a na kolacje piłam 300 ml soku pomidorowego :) i poza tym dużo wody mineralnej. dzięki temu jadłam co chciałam w dni Normalne, i na tej diecie schudłam 4 kg w 2 tygodnie :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za cenne informacje :). Jestem ciekawa, jak będzie u mnie. Chodzę z pracy pieszo /ok.6,5 km/ plus codziennie będę biegała z 30 min. Tyle jak na razie - zawsze coś :). Twój spadek wagi wynikał wyłącznie z diety 50/50 czy była aktywność fizyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myse czy ta dieta lepsza czy 5 do 2 mosleya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam program w tv gdzie gościu testował te dwie diety i wyszło że 5 do 2 jest lepsza , ale to chyba najlepiej samemu sprawdzić , albo wybrać tą która bardziej pasuje do naszego trybu życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jedynie w dni normalne chodzę po godziny spacer, a w dni chude nie mam siły na ćwiczenia :) ale spadek wagi zawsze musi byc jakims ruchem, poza tym nikt nie leży i nie pachnie.. chocby isc do szkoly czy pracy to juz wysilek fizyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5:2 jest dla mnmie za trudna, nie umialabym dwa dni nie jeść, jeden dzien latwiej mniej jesc :) niz nie jesc pod rzad dwa dni, poza tym 3 dnia to trzeba rzucic sie na jedzenie z glodu, a tu wkratke 50/50 jest łatwiej wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ci powiedział że masz przez dwa dni nie jeść ??!! To maja być dwa dni w tygodniu , nie następujące po sobie , czyli np. poniedziałek i czwartek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolega w pracy robi juz od pozdziernika i schudl juz 20kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmotywowanaSłońcem
Witam. Jedni wierzą, inni nie - ja ruszam od dziś dniem chudym. Ktoś się przyłączy :) ?? Na początek mój cel: z 74 na 68 :) /przy 170cm/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od ponidzialku dzien chudy . waze jakies 65 kg przy 170, z 5 chce schudnac , najwiecej lub tylko z brzucha by mi sie zdalo zrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu ktos????"_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmotywowanaSłońcem
Jestem na przykład Ja :D :) ! Dziś mój drugi dzień. Wczoraj pobiegane, dzisiaj JUŻ TEŻ pobiegane... Nie poznaję siebie :D ... Jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×