Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylkojaaaaaaa

Nie zasługuję na dziewczynę, dlatego nie mam i nie miałem nigdy żadnej

Polecane posty

Gość tylkojaaaaaaa

Czy Wy, którzy jesteście samotni od zawsze też tak myślicie ? Ja właśnie myślę w ten sposób. Nie zasłużyłem sobie na dziewczynę dlatego jestem sam całe życie. Może w poprzednim życiu byłem strasznym skurczybykiem, a teraz karma odpłaca za tamto zło. Prawdą jest to, że od życia dostajemy to na co sobie zasłużyliśmy. Żeby mieć dziewczynę to trzeba sobie zasłużyć na nią. Być kimś, mieć osobowość, mieć coś co można jej dać. Ja tego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYSTARCZY MIEC KASE
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiestetyNie. KtoByToCzytał.
I jakaś dziewczyna jest dzięki tobie szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkojaaaaaaa
Właśnie dzisiaj wracając z pracy i mijając tyle kobiet, naszła mnie myśl, że ja tak naprawdę nie zasługuję na żadną dziewczynę. O atrakcyjnych fizycznie, ładnych to nawet nie wspomnę bo są dla mnie nieosiągalne. Dlaczego nie zasługuję ? Bo nie chciałbym zmarnować życia jakiejś dziewczynie. Znam siebie, swoje wady, mnóstwo wad i wiem, że nie są one do zaakceptowania przez drugą stronę. Ze mną potencjalna kobieta nie byłaby szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaallllaaa
to spraw, aby na jakąś zasługiwał:). Masz wady, to nad nimi pracuj...:) A poza tym i tak każda potwora znajdzie swego amatora. A na miłośc się nie zasługuje, ją się otrzymuje za darmo i daje za darmo osiole:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorzucam swój klik
''A poza tym i tak każda potwora znajdzie swego amatora.'' jak ja lubię te pocieszające powiedzonka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaallllaaa
to nie pocieszające powiedzonka tylko głęboka prawda, jeszcze dziecko się przekonasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem delikatnie mowjac nieatrakcyjny nie mam pracy noi z czym to sie wjaze pieniedzy jestem niesmialy i przez to wszystko nie mam dziewczyny przegrywam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dl;fk;lkfdnsa;fklj
popatrz jacy ludzie są w związkach; mają parterki/partnerów i wtedy sobie odpowiedz czy naprawdę nie zasługujesz na dziewczynę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy Ty ...
każdy zasługuję na miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fairytalesss
A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowy błonnik
''każdy zasługuję na miłość '' to dlaczego tyle samotnych, którzy nie zaznali miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy zasługuje na czyjąś
miłość, tylko że niektórzy zaslugują na coś tak marnego, że tego nie chcą i wolą być samotni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×