Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Apple1987

Mój facet nie chce ze mną sypiać...

Polecane posty

Gość majka99777
wyposzczony maz- chce Cie zobaczyc w tym chorze koscielnym!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj by mnie zabil , jakby zobaczyl co wyrabiam z klientami o czym rozmawiamy i smiejemy sie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam meza i dziecko,pewnie teraz ujezdza swojego,a inne uzytkowniczki topiku,zabieraja sie za swoich facetwo.A ja kurwa nie mam faceta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxgdry
wyposzczony a może żona ma depresje, albo załamanie nerwowe? To nie jest normalne, żeby cały czas spać, ewidentnie ucieka od rzeczywistości. Może idź skonsultować to z psychologiem. Jeśli ona nie pójdzie to idź sam. majka99777 Wyobraź sobie, że masz spędzić z takim człowiekiem całe życie. Jakie są Twoje odczucia? Jeśli nie musisz nie krzywdź. Kiedy zaczęłam zdradzać (a nawet wcześniej) zaczął mi się śnić jeden sen co jakiś czas: śniło mi się, że to on mnie zdradza, a ja jestem wierna i kocham go najmocniej na świecie, budziłam się cała spocona i czułam w gardle jakbym krzyczała całą noc. Jeśli się dowie nie będzie mu przyjemnie. Zastanów się czy nie ma innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxgdry
wyposzczony - piszę serio, sama miałam i wiem jak się przez to przechodzi i co to znaczy. Seks to jest ostatnia rzecz na jaką ma się ochote w takim stanie. Nie bagatelizuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka99777
jak sie objawia wscieklizna czlonka:P? to tez chce zobaczyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sxgdry-prosze Cie przestan,nie ma zadnego usprawiedliwienia.Depresja bierze sie z czegos,nic sie w naszym zyciu takiego nie wydarzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on on
idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia 35-szukam,ale pewnie znajde na antarktydzie. majka99777-wscieklizna czlonka objawia sie niepozadana erekcja,co jakis czas w ciagu dnia:) Ja nie mam problemu,codziennie pieprze....albo glupoty,albo zupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka99777
sxgdry oczywiscie, ze sobie nie wyobrazam sobie "takiego zycia" ale ciagle zyje (złudną?) nadzieją ze to sie zmieni. wyjezdzamy w gory w kwietniu- moze wtedy? zamieszkamy razem w maju - moze wtedy? dalam mu juz tyle szans, a on ciagle jest ślepy chcialabym zeby w koncu sie otrząsnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka , jak teraz juz jest nie tak, to z czasem bedzie tylko gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
Jaaasneee-on sobie film oglada. A ja pod prysznicem bylam i sobie sama dobrze zrobilam. jesli sie zacznie potem w lozku dobierac, to powiem, ze juz nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka99777
wyposzczony- ja juz sobie Ciebie wykreowalam, chyba nawet wyidealizowałam:P więc nie będsziesz miał problemów ze nalezieniem fajnej kobietki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja w kazdym sek shopie znajde goraca i chetna;) Czesc mam meza i dziecko. Prosze was,nie obrazajcie sie dzis na mnie,jak cos napisze nie tak,bo moja frustracja siega zenitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
Majeczko, zgadzam sie z Gonia-ja juz tak mam 3 lata (a malzenstwem jestesmy 4). Kuzwa, mam dopiero 27 lat .... juz przestalam sie ludzic, ze on sie zmieni-mam dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka99777
tak wiem..a w czerwcu skusi mnie szampanem z truskawkami, w lipcu mamy rocznice, a w sierpniu urlop-wiec bedzie odpoczywał po ciezkim roku pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxgdry
Bierze się chociażby z urodzenia dziecka, u mnie dalej by to się ciągło gdybym nie poszła do psychologa. Nie brałam żadnych lekow, miałam lekką wersję. Mój facet też twierdził, że przeciez nic się takiego nie stało. Wy bardzo często nie rozumiecie złożoności kobiecego umysłu. Ja na Twoim miejscu poszłabym do psychologa chociażby dla spokoju umysłu i sumienia. majka Kochanek jest też świetną terapią psychologiczną :) ale tylko taki, który też potrafi wesprzeć w czasie dołów :) Ile już jesteście bez seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
Wyposzczony----nie jestes sam z ta frustracja---mnie tez szlag dzis trafia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka99777
wyposzczony- wybaczamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×