Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Apple1987

Mój facet nie chce ze mną sypiać...

Polecane posty

Gość majka99777
no...filmy, auta, komp, mecz- wszystko co kocha. tyle razy mu mowilam ze marnuje najlepsze lata swojego zycia. jak teraz nie chce seksu ze mna to co za 10 , 15 czy 20 lat? potem powie ze stara i pomarszczona jestem:P zawsze jakis pretekst znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka99777
dlatego znajde se kochasia:P wyposzczony maz- no witam:) robiles dzis wieczorem podchody do zomy:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka kobeta po 35 to wulkan seksu wiec nie wiem co zrobisz jak bedziesz w moim wieku :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyposzczony .... ta twoja zonka musi duzo pracowac skoro taka zmeczona ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka99777
jezusie...miec taaakiegio faceta u boku i w kimono?!:P nie martw sie, moze jutro sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka99777
gonia35 w takim razie po 30 znajde sobie dwoch kochasiow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka99777
gonia35 po prostu kocham sie kochac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxgdry
witaj wyposzczony :) majka99777 Tylko dobrze to przemyśl, żebyś później nie żałowała. Może lepiej zostawić swojego faceta? Ja gdybym mogła już dawno bym to zrobiła. Ogólnie jest bardzo porządnym facetem. Czasem dopadają wyrzuty sumienia, a jak się jest z nimi sam na sam to można się załamać. Jeśli masz komu się wygadać "popłakać w rękaw" to może być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracujemy razem,wiec nie ma szans.Dzis miala dzien wolny,bo jej dalem;)Niestety dla niej seks byl potrzebny do prokreacji,smutne to ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxgdry
wyposzczony oj kusisz ale nie, muszę się trzymać jakichś zasad, przynajmniej tych, które mi pozostaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o czym piszesz , znam taka jedna ktora mysli tak samo , seks tylko w celu rozmnozenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka99777
sxgdry ja sama juz nie wiem co robic.nie mam sil odejsc, to strasznie skomplikowane. nadrabiam mina ze jest ok, to forum mi troche pomaga, ale ogolnie czuje ze gorzej byc nie moze..do tego wszystkiego dowiedzialam sie ze moge miec problemy z zajsciem w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×