Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Apple1987

Mój facet nie chce ze mną sypiać...

Polecane posty

ja mam meza i dziecko wyposzczony-Ty jedyny taki jestes? kobiety w tym temacie o takim marza... Jakbym byl jedyny,to bym nie siedzial teraz na kafe,tylko dawalbym rozkosz:).Albo nie marza o takim kims;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
dobrze, ja juz chyba pojde sie polozyc.... nie wiem, czy od razu zasne, wiec.... spokojnej nocki wszystkim zycze.... zajrze jutro wieczorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
tak-jak bys byl jedyny to rozrywalyby Cie...... a ja marze o takim kims :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam meza i dziecko-olejek to nie jedyne wyjscie:)Zycze kolorusich,i erotycznych snow.Milo bylo popisac.Ja tez zaraz pojde,tylko jeszcze pare rzeczy na komp mam do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxgdry
mmm olejek :) najpierw plecki, później pupa :) jesteś masażystą, czy tak amatorsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxgdry
nie wątpię :) uwielbiam masaż, od razu mam mokro i czasem już nie mogę się doczekać na jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxgdry
dobra, ja się już nie nakręcam, idę spać, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Sxgdry to czegoś nie rozumiem. To Ty chcesz żeby mąż pięścil Ciebie po kochanku? Mało to smaczne chyba co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxgdry
Kamil21 już nie chce, kiedyś chciałam, teraz już mi nie zależy. Głupie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxgdry
Mam, zawsze i wszędzie, ale mam już masażystę, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rundeczkaaa
Jaa tez męczyłam sie z takim problem przez 3 miesiące.... I bardzo powaznie myślałam o kochanku... jednak zrezygnowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka99777
oj..widze, ze tyle sie dzialo podczas mojej nieobecnosci:P wyposzczony maz- ale Cię fantazja poniosla:P aż sie podniecialam..:D pozycja od tyłu? moja ulubiona:D do tego seks oralny,paluszkiem w drugiej dziurce też nie pogardze:D mmm...eh..marzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
Witam :) Wyposzczony, jestem otwarta na rozmowy :) Choc ktos to docenil :)moj maz nie, jedynie sie obraza. i ja czuje sie jak jego kolezanka/wspollokatorka, a nie zona..... dziewczyny, ktore tu pisza, maja facetow, nie mezow... Chlopaka to bym zostawila i poszla w swiat... Jak rozwiode sie z mezem na przyklad, to zostane rozwodka z dzieckiem.... i bede miec juz mniejsze szanse na ulozenie sobie zycia. Taka juz jestem, facet tylko na seks mnie nie interesuje-dla mnie seks wiaze sie z miloscia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rundeczkaaa
Ja mam męza, dziecka brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka99777
wyposzczony maz- widzisz, to co opisales - ja to wszystko kiedys miałam.a teraz tak nagle, z dnia na dzień nie mam nic. czasem wydaje mi się, że gdybym choć czuła, że on mnie kocha (a nie słyszała) to byłoby mi lżej. Kiedyś myślałam, że wszystko zaczęło się od tego, że zmienił pracę. Ale minęły już dwa razy wakacje, i nawet na tych wakacjach nie było nic..nic kompletnie. pisałes że żona woli po bożemu? zawsze tak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
Wyposzczony-----a jak bylo z twoja zona przed slubem? Przypuszczam, ze dobrze? macie dzieci? Co sie dzieje z tymi facetami/kobitami po slubie, ze taka lipa sie robi? Myslalam, ze tak tylko w przypadku malzenstw, ale w dluzszych zwiazkach nic lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka99777
oj....marnuje się, marnuje..:) żebys wiedział:) seks przynajmniej co 2 dzien by mi w zupelności wystarczyl:D żal mi samej siebie. Ciebie mi też mężu szkoda.. ej..ale my smęcimy od rana:P może macie jakieś pozytywne wieści?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×