Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Marmurkowa
Kejtlin:) Wspaniale! Gratuluję:) U mnie jak z rana robi się betę to po 13:00 jest już do odbioru.... W poniedziałek biegnij robić wynik i tak będziesz musiała go zrobić idąc do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Zrobilam drugi test, co prawda po poludniu ale chcialam zobaczyc czy tez pojawi sie chociazby jakiś cień no i pojawil sie również bardzo delikatny. W poniedziałek rano kolejny test i od razu na betę. Kurcze tak bardzo chciałabym zeby to była dzidzia, moja wymarzona :) trzymajcie kciuki a za gratulacje narazie nie dziękuję żeby nie zapeszać :) a co do ziółek to myślę że pomogły na pewno z tym ze pierwszy cykl zaczęłam je pic od połowy i teraz skończyłam pić drugi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Kejtlin przypomnij mi które zioła piłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
dziewczyny jakie sa objawy po luteinie ? jest bol brzucha ? mam wrazenie ze tyje tzn puchne i nie wiem czy to luteina czy ziolka ? ktoras przytyla po jedym lub drugim ? dodam ze pije 3 x dziennie klimuszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekinek7
Kejtlin1 trzymam mocno kciuki!!! :) Ja niestety wczoraj dostałam okres :( Strasznie bolą mnie jajniki... Tracę juz naprawdę nadzieje... Tak mi smutno, jak widze tyle mam z wózkami, a mi sie ciagle nie udaje... Rozpoczynam teraz 3 cykl z ziółkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
Kejtlin1 trzymam kciuki , co poza ziolkami bralas ? jak dlugo sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Pilam zioła ojca sroki nr 3 i oprócz nich niczym się nie wspomagałam :) o dzidzi myślę juz dawno ale staraliśmy sie o nią niecałe pół roku :) mam nadzieję że testy i moje przypuszczenia sie sprawdzą i nie przeżyję żadnego rozczarowania w końcu mam takie solidne wsparcie to musi się udac :) ja za was wszystkie trzymam kciuki kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta vel mt
Kejtlin, tak! Okazało się że to ciąża! I co więcej! Przy poprzedniej ciąży była ta sama historia! Pierwszy test zrobiłam zbyt wcześnie, delikatna kreska pojawiła się po czasie duuuzo dłuższym niż podany na opakowaniu testu. Kolejny test po kilku dniach potwierdzal ciąże :) i taka ciekawostka: w tym samym czasie co 1. test ciążowy robiłam też test owulacyjny mimo że wiedzialam że jest już po owulacji test wychodził pozytywny. To nie jest reguła ale czytałam że test owu może wskazywać ciążę zanim będzie to mógł zrobić test ciążowy bo jest czuły na niskie ale już wskazujące na ciążę poziomy gonadotropiny. U mnie się to sprawdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Sandri a może zbadaj hormony.Ja też plamilam (oprocz tego cyklu -cud jakis).Plamienie to czasem brak owulacji a to może byc np wysoka prolaktyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, plamilam doslownie dwoma plamkami wczoraj po południu. Dzis rano dostalam @ . Nie jest bolesna jak zwykle. Myślicie ze to zasluga ziół? ??? Zwykle plamilam 2,3dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Sandri mi tez ziółka złagodziły ból @ więc myślę że pomagają :) czekam do poniedziałku jak na szpilkach, ciekawe czy ujrzę 2 kreseczki i czy wyraźne... bóle w okolicach pępka nadal nie ustępują, mimo że to delikatny ból, nie uciążliwy. A właśnie, myślicie że (jesli to ciąża) mogą mnie męczyć mdłości? W nocy i rano mi dokuczają.. zastanawiam sie czy to stres czy kolejna wskazówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Ja plamilam zawsze prZed @ podczas picia Iol też A teraz w tym cyklu zero plamien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekinek7
Oli82 a jak pozbyłas sie tych plamien? Brałaś cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Rekinek nie mam zielonego pojęcia. Piłam przez 3 miesiące ziola i plamienia były. A w tym cyklu żadnych objawów na @ cykl sie ciut wydluzyl i od razu @ bez plamien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Zlapalam takiego doła.... Masakra. Nie moge sie pozbierac. Wierze w ziola nadal, bo naprawdę widze efekty ich dzialania. Ale myslalam że od razu zajde z nimi. Wczoraj pojechala do domu do niemiec moja siostra z dziećmi. Strasznie za nimi tesknie. Gdybym miala ich na miejscu to moze bym tak nie przezywala że nie mam własnych dzieci. Zlapalam ogromnego smutasa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Sandri nie jestes jedyna moja droga. Ja tez tak mialam.Myślałam ze podczas picia przez 3 miesiace i to razem z mezem uda sie ale jak widac mylilam sie. Jutro ide do lekarza i jestem na samym wstepie zdolowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Dołączam do grona tych załamanych... zrobilam dzis rano test i negatywny :( żadnego cienia drugiej kreseczki, nic a nic tylko zastanawia mnie czemu tamte 2 poprzednie pokazały bladą drugą kreske. Dzis 39 dzień cyklu i nie możliwe że test juz w tym dniu nie potwierdzilby ciąży. @ brak, tylko lekkie bóle brzucha i kręgosłupa. Odpuściłam sobie robienie tej bety, jak pójdę do lekarza za 2 tygodnie to sie wszystkiego dowiem i nie ma sensu sie już nakręcać. Podobno torbiele fałszują testy... bo cykl to się rozregulowal na pewno... ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Kejtlin nie bede cie nakrecac bo to chyba najgorsza rzecz nakrecic sie i rozczarowac.W takim razie trzymam kciuki mimo wszystko i zobaczymy jak mowisz za 2 tyg. Wiem ze lekarka chce mi dac skierowanie na droznosc jajowodow i szczerze to boje sie bo naczytałam sie ze to bolesne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi0809
Ja mialam laparoskopie i byla ona robiona w znieczuleniu ogolnym i nie bolalo tylko pptem szwy ciagnely troche. To pewnie chodzi o hsg i to tez slyszalam ze jest bolesne jak kontrast wpuszczaaja ja te pewnie bede miala robione hsg mimo ze w laparoskopi wyszlo ze wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekinek7
Sandri_1989 tak bardzo cie rozumiem... Ja tez tak pragnę dziecka... Tak bardzo chciałabym być mama. Tez pije zioła i wierze, ze sie w końcu uda, ale to trwa juz jak dla mnie za długo. Zastanawiam sie, co jeszcze powinnam zrobić, a z drugiej strony chciałabym wszystko rzucić (codzienne mierzenie temperatury, kontrolowanie śluzu itp.). Mój maz ma duzo więcej optymizmu niż ja... Skąd mu sie to bierze... Ogólnie może czułabym sie lepiej, jakbym była młodsza... Mijający czas mnie troche dobija.... Ale co nam pozostaje więcej, jak wiara, ze w końcu sie uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJaaa83
Dziewczyny zaglądam do was......i za każdą trzymam kciuki. Ja mam wizytę u lekarza 16 maja, zobaczę co powie.....wierzę, że powie, że możemy sie już starać....wrócę do ziół, trzymajcie się ciepło:).........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Za żadne skarby nie dam się uspac . Ale tak o hsg chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Dziewczyny trzymajcie kciuki zaczęły się staranka na nowy cykl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
hej jak tam dziewczeta od klimuszki , ja od 5 dni biore lutke i bol piersi i ogolne zle samopoczucie jest nie do zniesienia , modle sie zeby juz odstawic i dostac @ .... mam takie pytanie , bylo setki razy ale dziewczeta ktoire zaszy z ziolkami , jakie byly objawy procz braku @ ??? :) ...ktoira cos podejrzewa w tym miesiacu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi0809
Oli82 ja tez tak kiedys mowilam ale narkoza noe jest taka zla... Czego sie nie robi aby sprawdzic przyczyne dlaczego nie mozna zajsc w ciaze. A laparoskopia jest o tyle lepsza ze moga zobaczyc wszystko od srodka ja np mialam pobierany wycinek bo lekarzowi sie cos tam nke spodobalo i podejrzewal endometrioze czy cos takiego i 3 tygodnie siedzialam jak na szpilkach ale na szczescie sie okazalo ze sie mylil. Za mnoe tez trzymajcie kciuki bo czuje ze owulacja sie zbliza wielkimi krokami chociaz Wam powiem szczerze ze w tym miesiacu zero mierzenia temperatury,zero liczenia dni. Pelen spontan....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
U mnie ten miesiac raczej na straty. Dzis ide do lekarza i pewnie dostane antybiotyk na infekcje wiec przytulania raczej nie bedzie a szkoda bo to dobre dni ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandri_1989
Oli a jakie masz objawy ? Czesto ci sie nawracaja infekcje? Ja mialam taki czas ze co chwile mialam uplawy. Ale pozniej pilam dluuugo czystek i mam spokoj juz z rok. Poza tym gonie mojego zeby sie mył porzadnie przed bzykankiem. Wcześniej to roznie z nim bylo. Trzymam kciuki dziewczyny. Mi sie właśnie konczy @. Bede czekac na owulke. Ale mam takieho klina kiedy jest u mnie ta owulacja... chyba pojde w tym miesiacu do lekarza na monitoring. W ostatnim cyklu mialam tydzien sluz i tydzien bole owulacyjne. Nie wiem kiedy najlepiej sie kochac. A z moim mezem to tez nie jest tak ze ma zawsze ochote. Ma ciezka prace w ciezkich warunkach i generalnie to nie kochamy się zbyt często :/ To raczej nie pomaga w zajsciu... ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majla12
Zabcia po tylu miesiącach starań miałam każde możliwe objawy a z każdym kolejnym miesiącem przybywaly o dziwo inne :-) w miesiącu w którym się udało na samym początku miałam zaparcia i zwróciłam ma to później uwagę tylko dlatego że takich problemów nigdy nie miałam, ale czy miało to cokolwiek wspólnego z parodniowa ciąża to wątpię... Teraz już 8 tydzień :-) Wczoraj widziałam serduszko mojego maleństwa i objawów dalej nie mam żadnych Praktycznie. Piersi bolą ale jakoś nie specjalnie mocno czasem Troskę brzuch i tyle :-) wiem że tak się nie da ale nie ma co sugerować się objawami a coś o tym wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×