Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Wiem Annaf ze boisz sie diagnozy :/ ja tez bym sie bala, ale ja chyba raczej wolalabym wykluczyc jak najwiecej watpliwosci...ciezka decyzja, chociaz jak w moim przypadku za trzecim razem sie nie uda i zaczna w koncu robic szereg badan, to jednym z nich bedzie zbadanie nasienia i nie zawahamy ani sekundy, trudno, juz przyswajam powoli mysl ze moje zycie moze byc bez dzieci, co ma byc to i tak bedzie, glowa do gory Annaf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz tak bardzo nie pragnąca
"życie bez dzieci", tak jak kiedys bardzo chciałam mieć dzieci to teraz coraz częściej łapie się na tym, że myślę np. czytając książkę, jeżdżąc po wczasach, że może tak ma być, że bez dzieci też idzie żyć:/ kiedyś te myśli bolały, a z czasem przestały, chyba po 6 latach się pogodziłam, zresztą wyjścia nie miałam, wyniki w normie, głębiej szukać nie będę, brać hormony na siłę, to też ingerencja, natura wie co robi (mam nadzieję) kocham dzieciaczki w rodzinie co są i może tak ma być, tylko męczy mnie myśl, że na stare lata nikt mi albo mężowi nie pomoże (bo wiecznie żyć nie będziemy w zdrowiu) ot takie przemyślenia prawie 31 latki:) nieraz zaglądam tutaj, fajnie poczytać o tych którym się udało:) aż się uśmiech pojawia na twarzy :) te które pragną mocno niech walczą, mi się cele widać pozmieniały, co nie znaczy że nie kibicuję tym które szukają, walczą i w końcu dostają to czego chcą:) bo te osoby muszą być silnie psychicznie i nawet tego im zazdroszczę po cichu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiihuana
witam Ja piję ziółka nr 3 ojca sroki pierwszy cykl. Wczesniej brałam clo jednak przez pierwsze 4 razy nic nie wychodziło (pęcherzyki niby pękały) a za 5 zrobiła mi się gigantyczna torbiel. Lekarz przepisał mi tabletki antykoncepcyjne ale postanowiłam na naturę. dzisiaj mój 34 dc i narazie cisza, piersi czasami mnie bolą ale nie robie sobie nadzieji . jajniki bolały mnie strasznie od15-19dc i wtedy działaliśmy. Wczoraj robiłam test - nraazie nic....czekam na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiihuana
dziewczyny tyle wątków przeczytałam na temat tych ziółek ,że naprawdę nic nie mam do stracenia. modlitwa i wiara jest najważniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz tak bardzo nie pragnaca :) witaj,ja tez mam takie mysli,zycze Ci zebys byla szczesliwa w ten czy inny sposob :) pozostale laseczki sciskam Was,u mnie wielkie nic ot to :) boli mnie brzuch,troche jajniki,pije ziola i czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moba
Cześć Dziewczyny Jestem poraz pierwszy. Doradźcie mi Proszę. Od roku z mężem staramy się o dzidziusia, po nieudanym leczeniu clio zwątpiłam i od 9 kwietnia piję zioła. Zawsze miałam cykle nieregulerne. Okres powinien pojawić się 7 maja - ale do tej pory nie ma :). 2 tygodnie bolą mnie piersi. Kupiłam wecześniej na allegro testy ciązowe-paskowe (nie płytkowe jakie są najczęściej w aptece).zrobiłam test i wybik był negatywny.I tu moje pytanie - czy tekie testy paskowe są wiarygodne - czy lepiej iść do apteki i kupić test ????????? Pytam bo już nie wiem czy powinnam się dalej łudzić że ten okres nie przyjdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moba
Cześć Dziewczyny Jestem poraz pierwszy. Doradźcie mi Proszę. Od roku z mężem staramy się o dzidziusia, po nieudanym leczeniu clio zwątpiłam i od 9 kwietnia piję zioła. Zawsze miałam cykle nieregulerne. Okres powinien pojawić się 7 maja - ale do tej pory nie ma :). 2 tygodnie bolą mnie piersi. Kupiłam wecześniej na allegro testy ciązowe-paskowe (nie płytkowe jakie są najczęściej w aptece).zrobiłam test i wybik był negatywny.I tu moje pytanie - czy tekie testy paskowe są wiarygodne - czy lepiej iść do apteki i kupić test ????????? Pytam bo już nie wiem czy powinnam się dalej łudzić że ten okres nie przyjdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m&j
Hej dziewczyny, byłam u ginki przepisała mi luteine na wywołanie okresu (nie mam go już 63 dni) Jak tylko dostanę okres zaczynam pić ziółka nr 3 z pełną wiarą. Nic o zamiarze piciu ziół nie powiedziałam lekarzowi i w sumie nie wiem dlaczego, ale tak wyszło a teraz zastanawiam się czy mogę brać luteinę i jednocześnie pic zioła. Czy któraś z was przyjmowała je razem? A może któraś rozmawiała z ginekologiem mieszance o. Stroki, ciekawa jestem jaka była reakcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M&J
Hej dziewczyny, byłam u ginki przepisała mi luteine na wywołanie okresu (nie mam go już 63 dni) Jak tylko dostanę okres zaczynam pić ziółka nr 3 z pełną wiarą. Nic o zamiarze piciu ziół nie powiedziałam lekarzowi i w sumie nie wiem dlaczego, ale tak wyszło a teraz zastanawiam się czy mogę brać luteinę i jednocześnie pic zioła. Czy któraś z was przyjmowała je razem? A może któraś rozmawiała z ginekologiem mieszance o. Stroki, ciekawa jestem jaka była reakcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonko86
hej dziewczyny od 10 dni pije zioła o. Sroki i dzis pobolewa mnie podbrzusze... jajniki... mam lekkie czerwone plamienia... czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czópórek
"Hej dziewczyny Martwicie sie brakiem ciąży po kilku miesiącach starań - ja mam 33 lata, 1 poronienie za sobą w zeszłym roku i staram sie w sumie chyba ze 7 lat :((( ...i nawet jestem wesoła...choć to trudne. Kupiłam dziś te zioła mace bioselen i mocno wierze ze mi to pomoże, trzymajcie za mnie kciuki pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czópórek
aa i dodam jeszcze że żarłam ten Bromergon po który czułam się fatalnie - ale prolaktyne mam nadal podwyższoną choć chyba nie dużo, bo norma jest do 23 a ja mam 29... dlatego czekam na przesyłkę tych ziółek i macy no i i trzeba za robotę się brać ;p...kurcze bo ostatnio to tylko raz w tygodniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moba
Cześć Dziewczyny Jestem poraz pierwszy. Doradźcie mi Proszę. Od roku z mężem staramy się o dzidziusia, po nieudanym leczeniu clio zwątpiłam i od 9 kwietnia piję zioła. Zawsze miałam cykle nieregulerne. Okres powinien pojawić się 7 maja - ale do tej pory nie ma . 2 tygodnie bolą mnie piersi. Kupiłam wecześniej na allegro testy ciązowe-paskowe (nie płytkowe jakie są najczęściej w aptece).zrobiłam test i wybik był negatywny.I tu moje pytanie - czy tekie testy paskowe są wiarygodne - czy lepiej iść do apteki i kupić test ????????? Pytam bo już nie wiem czy powinnam się dalej łudzić że ten okres nie przyjdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Mobo Oczywiście ze powinnaś pójść kupic test w aptece - jeśli nie masz żadnych plamień i nadal brak okresu ...kto wie ...a mierzysz temperaturkę ? pozdrawiam Czópórek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zrobic badania bety HCG niż wywalać pieniąze na testy. Jedno badanie i 100 % pewności. Zwłaszcza przy nieregularnych cyklach bo wtedy bez obserwacji siebie niewiesz kiedy była owulacja. Ja zaczynam 3 cykl z ziołami jak narazie cieszy mnie to ,że 2 cykle z owulacja i 33dniowe a nie po 45 dni, wiec juz do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moba
Nie nastawiam się że jestem w ciąży - żeby się nie rozczarować po raz kolejny :/. Boli mnie czasami prawy jajnik - nie wiem co to może być za objaw. Temperatury nie mierzyłam - a mogę zrobić to teraz, czy lepiej z rana ???? Temperatura powinna być wyższa, czy niższa ?>????? Dziś kupię test i jutro zrobię. TRZYMAJCIE KCIUKI Dziewczyny Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czópórek
Moba - Alfik ma rację - najlepiej test z krwi beta HCG, temperatura mierzona w pochwie ma sens jesli robisz to przez cały cykl i zazwyczaj jest tak ze przed @ obniża się, a jeśli jest ciąża to powinna być równa lub powyżej 37 st., ale to też nie reguła bo kazda kobiet ma inaczej, wiec trzeba sie obserwować, ech ..kobietki - damy rade !! Nie moge sie doczeka kiedy przyjda te zioła ....:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moba
A czy bete HCG moge zrobić bez skierowania, czy muszę udać się do gin ???? Ile to kosztuje - wcześniej tego nie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czópórek
nie potrzeba skierownia na to badanie, możesz je zrobić w szpitalu lub w pobliskim laboratoium, koszt ok....hm do 15 zł robiłam, ale nie pamietam ;/..sorki, aha i pamietaj że nie wystarczy 1 bdanie beta trzeba je powtórzyć po około 3 dniach, celem potwierdzenia że wzrasta, dopiero wtedy masz pewność ze ciążą się rozwija, ...nie nakręcaj się, w każdym razie ...oby ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moba
Robiłam właśnie test - i znów nic - mam dość tego życia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czópórek
Moba !!!!!! Czytałaś o mnie wcześniej ??? to nie mów ze masz dość życia ...mnie też nie jest łatwo, ale chce być dobrej myśli, nie mam ochoty poddawać się inseminacji...i innym zabiegom, pragne teo dziecka bardzo, każdego ranka pomimo zajeć mysli mnie nie opuszczają, właściwie wszedzie gdzie to jedno w głoie ...kiedy...i czy wogóle ...:( ....ale ...przecie innym ie udaje !!!! nam też musi !!!!Głowa do góry Moba - jeszcze jeen cykl prób...musimy doceniac ze teraz mozna kochac sie bez stresu o niechcianą ciąże...bo zawsze tak nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1magdaj24
Moba Starasz się o dzidzię dopiero od roku więc jeszcze nie masz co się zamartwiać. Są tutaj dziewczyny które starają się i 10 lat. Poza tym pijesz ziółka dopiero pierwszy cykl a przy pierwszym organizm się oczyszcza, reguluje. Stąd te bóle piersi jajników i inne objawy. Ja mam 7 letniego syna i od 2 lat walczę z brakiem owulacji. Piję zioła, w zasadzie kończę 3 cykl. W pierwszym cyklu bardzo bolał mnie lewy jajnik który praktycznie nie działał, w drugim juz pojawiła mi się owulacja. Cykle mi się wydłużyły z 21 do 40 dni. Więc jak widzisz nie jesteś sama. Wszystkie przechodzimy lepsze i gorsze dni ale głowa do góry. Dużo pozytywnego myślenia i nie wariuj :) Wkońcu wszystkim nam się musi udac :) Trzymam kciuki za ciebie i pozostałe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaXXX
dziewczyny a jesli występują takie małe upławy w czasie owulacji.. pije zioła o. Sroki czy myslicie ze to od ich działania czy poprostu od owulacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boma1
Dziewczyny macie racje - ale czasem te myśli moje mnie przerażają. Czy z tym bólem jajnika lepiej jest iść do gin, czy poczekać ???? Może faktycznie jajniki się oczyszczają ..... oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj laseczki laseczki cierpimy wszystkie,ale damy rade :) kiedys sie los musi usmiechnac i dla nas ,trzymam kciuki za wszystkie pragnace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
witam wszystkie staraczki :) ja jestem po pierwszej nieudanej inseminacji i postanowilam ze zaczne pic te ziółka :) moze akurat mi pomoga bo juz brak mi pomysłow.. co robie zle?? nieiwem ... mam pytanie nie mam jeszcze okresu i czy moge juz zaczac pic te ziółka?? a i jeszcze jedno czy moze pic je moj maz?? bo on tez chce:) mam ziola ojca sroki nr 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1magdaj24
nadzieja w sercu Myślę, że najlepiej będzie ci poczekać do pierwszego dnia okresu, a co do twojego męża... jeżeli chce z Toba pić ziółka to niech pije. Mój mąż też pije ze mną :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czópórek
własnie zaczęłam pić te ziółka od wczoraj ..kupiłam też MACE BIOELEN i mąż je te tabletki, ale sie zastanawiam czy samej brać też czy nie ???? ..co wy na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka89
Witam dziewczyny!!:) Niestety musiałam zrezygnować z ziółek bo porobiły mi się nowe torbiele na prawym jajniku (usg). Poszłam więc do endo by coś może ze mną zrobiła. Pani niesamowicie sympatyczna, zrobiła mi badania państwowo i wyszły o dziwo książkowo!! poinformowała mnie że to może być blokada psychiczna i kropka. No ale że widziała w moich oczach bezradność przepisała mi glucophage xr i zobaczę jak się moja sytuacja rozwinie.... Pozdrowienia dla Was i powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czópórek
nikt mi nie chce odpowiedzieć... :(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×