Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gość sandri
hej. Kiedyś się tu udzielalam. Piłam zioła sroki, potem próbowałam z okładami z borowiny. I nic. Staraliśmy się 1.5roku. Spróbowałam jednocześnie w jednym cyklu dong quai i castagnusa. To był strzał w dziesiątkę. Miałam taką owulke jak nigdy. Zaszłam od razu jak się okazało z kiepskim wynikiem tsh. Mój szkrab ma 11miesiecy. Spróbujcie :* Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula9011
Sandri : gratuluje :) powiedz ni co to jest to dong i castagnus czy jak to się pisze hihi . To są jakieś suplementy czy antybiotyki czy jak ??? Jak będzie to osiągalne bez problemu to i ja spróbuje a tez staramy się już prawie dwa lata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadziaa1238
Hej dziewczyny ;). Jestem po wizycie u lekarza i hmm zbyt ciekawie nie jest. Lekarz wykrył przesunięcie lewego jajnika za macice. I mam zrobić badanie drożności metodą sonohsg z zastosowaniem pianki. Miałyście jakieś badanie tego typu? Lekarz chce sprawdzić właśnie między innymi lewy jajnik czy jest drożny, a prawy jest w porządku. Teraz czekam na miesiączkę, by umówić się na badanie. Trochę się martwię czy będzie ok bo bardzo chcielibyśmy maluszka, ale czuję, że czeka nas długa droga. Lekarz chce zrobić mi właśnie sonohsg zanim zaczniemy stymulować jajniki farmakologicznie. Wierzę, że wynik będzie ok. Ale już chciałabym dostać tą miesiączkę i mieć to badanie już za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja maiałam 2 razy sprawdzaną drożność jajowodów ale normalnie laparoskopowo. Są oba drożne. Hmm a z jednym jajnikiem to nie da sie zajść w ciążę? Pytałaś lekarza? To dobrze ze tak szybko wziął sprawy w swoje ręce. Ja czekam tez na miesiaczke, a na 1 wizyte do in vitro czekam do 11 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadziaa1238
Raczej da sie z jednym. Ale zobaczymy ci wyjdzie na badaniu, mam nadzieje ze ona będą Ok. Tylko martwi mnie ze ten lewy sie przesunął za macice.. nawet głupia ja nie spytałam czemuvtak i itp bo jsk zaczął mi mówić ze miga być nie drożne i ze może być ze naturalnie nie zajdę to mnie to rozbiło trochę.. No ale nic, czekam na miesiączkę żeby umówić się z nim na badanie i się go zapytam. Ake tez widać ze chce pomoc ze zależy mu na pacjentce bo kazał dzwonić umawiać się bezposrednio z nim a nie przez recepcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wybaczcie za błędy literówki w poprzedniej wypowiedzi, ale pisałam szybko na telefonie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia uwierz mi że chciała byś żeby jedynym powodem twojej problemu zajścia w ciążę była TYLKO niedrożność jajników. Udrożnią Ci i w ciąże zajdziesz. U mnie 4 lata, grube tysiące wydane na lekarzy a przyczyny brak. Lepiej znać przyczyne i sie wyleczyć a nie tak jak ja że nie wiadomo o co chodzi :( chciała bym znać konkretną przyczyne a nie miesiac w miesiąć zastanawiać sie czego sie nie udalo. Musisz zapytać lekarza czego Ci sie tak przesuneły, oby Ci wyszły dobrze badania, ja tez czekam na miesiaczke, dziś 26 dzień cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze tylko przez to okaże się problem z zajściem w ciąże i brakiem owulacji. U mnue jak narazie 53 dziej cyklu, biorę Duphaston i czekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie miesiączki masz nieregularne że aż 53 dzień? Ja kiedys tez tak mialam, potrafilam nie mieć miesiaczki 3 miesiące, pół roku, rok a nawet 1,5 roku, ale to jeszcze młoda byłam 13-22 lat. Czlowiek był głupi bo sie cieszył a teraz płacze z tego powodu. Dopiero po roku stymulacji Clo + zatrzykiem Ovitrell okres zaczął sie sam pojawiać, moze nie regularnie ale tak ok co 32-35 dni. Dobre i to bo przedtem wogole nie miesiączkowałam. Ale cykle bez stymulacji dalej były bezowulacyjne (tak wynikało z badan usg). W tamtym miesiacu robiłam test pierwszy raz i ok 20dnia miałam CHYBA owulacje, trudno było sie odczytać z tych pasków, ale czy do konca była to nie wiem. Dziś 27dzien i pewnie za 5 dni pojawi sie miesiaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, niestety takie cykle mam, najdłuższy trwał 5 miesięcy. Bez Duphastonu nie dostane okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o beta Hcg 944,1 a ostatni okres był 14 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez masz taki problem jak ja ze naturalnie nie zajdziesz, oby Ci poprostu stymulacje pomogły i udrożnili jajowody jeśli masz nie drożne i Ci pomogło. Mi niestety ani stymulacje, ani inseminacja nie pomogła. Nie ma nawet konkretnej przyczyny dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja strałam się 3 lata o ciąże zaszłam dzięki ziołom Sroki . Niestety straciłam ja przez lekarza. Jedne osoby straja się dłużej drugie krócej. Radzę jeszcze sprawdzić polaryzację u Antoniego Zawiślaka www.zielarz.olsztyn.pl - jak jest plusowa nigdy nie zajdziecie w ciąże . I nie jest to wina ziół itp mi tez się po nich okres spóźnił ale owulacje miałam super . Teraz czekam na test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sandri
Paula castagnus to niepokalanek mnisi. A dong quai to dziegiel chiński. Wszystko na ich temat znajdziesz na internecie. Ava jaki masz wynik homecysteiny? Jeśli mogę zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava123123
Sandri: nie wiem czy takie badania mam, w najbliższym czasie poszukam w papierach i dam znać. A co to za badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava123123
Niestety nie mam takich badań ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula9011
Ava: jestem po wizycie i okazało się ze oba jajowody drożne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten cykl próbujemy jeszcze sami jeżeli się nie uda to w następnym podchodzimy do inseminacji . Jestem dobrej myśli ogólnie mam nadzieje ze jakos w końcu się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava123123
Jestem po pierwszej wizycie w nowej klinice. Pani dr. wydaje sie konkretną osobą. Nawet nie wspomniała o in vitro, wykonała mi badania których mi nawet nie zaproponowano we wczesniejszej klinice Parens. Wogóle była zdziwiona że przez tyle lat nie miałam takich badań (a mogą one odpowiedzieć na przyczyne mojej niepłodności) Widać że chce znaleźć jaki jest problem a nie od razu robić in-vitro i naciągać ludzi na niepotrzebne koszty. Wizyte mam w nastepnym cyklu i wtedy mi powie co dalej jak zobaczy wyniki badań. Jestem dobrej myśli i mam nadzieje że mi pomogą i nie trzeba będzie robić in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ava a jakie miałaś robione tam badania ??? Ważne to dla mnie bo u nas niby wszystko dobrze wszystkie badania są poprawne i możemy próbować inseminacji ewentualnie jeżeli dalej nie będzie ciąży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava123123
Paula: Estradiol, AMH, progesteron, cit d3, prolaktyna, immunofen. , CHUM, wymaz bakt, takie badania, juz dokladnie nie pamiętam co one oznaczają ale mówiła że są bardzo ważne. I jak przyjdą wyniki to wtedy powie co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula9011
Ava wymazy na bakterie robiła mi w parensie ale takie jak AMH i prolaktyna i wszystkie hormony robiłam sama na własna rękę bo wiedziałam ze to jest konieczność a lekarze nie wszyscy zlecają je. I wszystkie dobrze mi wyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast immunofen, chum (jakiś skrót) Estradiol za same te badania dałam 700zł. Pani doktor mi tłumaczyła co oznaczają ale juz z tego wszystkiego zapomniałam, mówiła coś o rezerwie jajnikowiej itp. No zobaczymy, nastepna wizyte mam poczatkiem lipca. Dala mi też ovitrell bo wczoraj był 22 d.c. a mi pęcherzyk jeszcze nie pękł :( nic te zioła mi nie dały :( ale spróbować trzeba było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava123123
Wczoraj dostałam tel z kliniki że wymazy mi coś zle wyszły, jeszcz zobaczymy co na krwi wyjdzie, moze wkoncu znajdziemy przyczyne i sie ja wyleczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula9011
Ava ja tez wymazy miałam złe miałam bakterie wyleczyłam ja i dalej nic . Teraz właśnie dostałam okres i w następnym cyklu podchodzimy do inseminacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wymazy na bakterie i grzyby musiałaś tez mieć robione w parensie co ? I posiew z pochwy tez .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×