Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Atena80
A ja się dzisiaj rozryczałam, ze tym razem też sie nie udało. Staramy się dopiero 3-ci miesiąc, ale ja juz bym chciała jak najszybciej. BRAKUJE MI CIERPLIWOŚCI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudzinka84
Atena, nie załamuj się bo to nie polepsza Twoich starań, czasami trzeba odpuścić... ja staram się już 3 rok ale cały czas mam nadzieję...także głowa do góry i więcej optymizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunia10
cześć dziewczyny! nie było mnie, bo zepsuł mi się komputer ;/ wczoraj odebrałam, musiałam zapłacić 200 zł, nie uśmiechało mi się to przed świętami ;/ myślałam że zastanę tu jakąś pozytywną nowinę, że mamy mamuśkę a tu nic :( ja piję ziółka, termin na @ teoretycznie na piętek, ale przy PCO różnie bywa. cyce bolą, brzuszek czasem też, spać się chce non stop. zobaczymy co przyjdzie: @ czy dwie kreseczki :) powodzenia i pozdrawiam Was wszystkie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
atena 3 miesiace to jest nic nie zawsze jak się chce to sie ma!! ciąża nie jest na zawołanie!! ja się staram 4 lata a ty zaldwie tylko 3 miesiące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,emocje biora gore :) nie licytujmy sie ktora dluzej sie stara bo ja wygram 10 lat :( ;( :( powiem wam ze czy to 3 5 10 lat boli tak samo,wiec wspierajmy sie i tak jest nam wszystkim zle bez fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja97
a ja po zaczynam drugą turę picia ziół. Mam nadzieję że mi się uda. Ostatni cykl miałam 20 dniowy. Byłam umówiona z lekarzem, A tu klops. dostałam @, na poczekalni. I do końca roku już nie zdążę iść do lekarza. A tak się boję że ta małpa tak szybko przyszła. Owulacji nie miałam, A krwawienie mam bardzo długo. to znaczy słabe prawie plamienie przez prawie 14 dni. Już sił mi brak. A gin dopiero po nowym roku, bo niestety w moim przypadku nie da się tego pogodzić z moją pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja czytalam juz o dziewczynach z krotkimi cyklami ze pieknie zachodzily:) u mnie 38 dzien bez objawow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena80
Wiem że 3 misiące to nic w porównaniu to 3 czy 10 lat. Ja mam juz swoje lata i to ostatni dzwonek na dziecko, 37 to sporo. Najgorzej to ludzie i te pytania" to kiedy dziecko? Co?Przecież najwyższy czas?"Pytaj a sie stare ciotki, które same nie maja dzieci albo te co same nie miały przez parę lat. Czasami nie wytrzymuje i bywam opryskliwa.K.... gdybym mogła kupić sobie w sklepie to bym kupiła. Muszę wyluzować i cieszyć się seksem, bo mąż juz sie śmieję, że czuję się wykorzystywany i traktuje go przedmiotowo.Życzę wszystkim dobrego humoru i oby zamiast @ pojawiły sie 2 grube kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudzinka84
Atena 80, własnie tak cieszyć się seksem a nie traktować tego jak teraz już, pora dzidzie robić:) Znajomymi i ciotkami nie przejmować się, raz odpowiedzieć i dosadnie, więcej nie zapytają :) Trzymam kciuki i powodzenia Tobie życzę jak i wszystkim Paniom na tym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena jestem z Toba : ) i potwierdzam kazde Twoje slowo ! nie zrozumie nas ten kto nie doswiadczyl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzi
czesc dziewczyny jak tam u was starania?? ja ostatnio lezalam w szpitalu ale na szczeście dzidziusiowi nic nie grozi. Juz widzialam bicie serduszka. Teraz trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,wlasnie przeczytalam ze bialy sluz zamiast okresu,bez zadnych objawow to najczesciej zwyczajne spozniona@ ,a mialam nadzieje,lepiej juz tak nie bobrowac po wszystkich forach,bo mozna sie sprowadzić szybko na ziemie,chociaz moze to lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudzinka84
Viola_v zrób test po cóż żyć w niepewności?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama foksika
Atena doskonale Cie rozumiem. Mnie sie wydaje ze nam sie juz nie uda.staramy sie 7 lat.z tym ze maz ma slaba armie i suplementy niewiele pomagaja a ja juz 39 lat i z kazdym miesiacem coraz mniej nadziei. W pracy wysyp maluszkow ale wssystkie dziewczyny mlodsze ode mnie. Ziola pije 3 cykl po 2miesiecznej przerwie i bede je pic bo mam dzieki nim bezbolesne @.to jedyny plus. Zrobilam ostatnio fsh i nie bylo zle bo 8 w 2dc.reszta ok.najgorsze ze mam torbiele w piersiach i lekarka powiedziala ze z wysokiej prolaktyny.zrobilam badanie i wyszlo w normie!? Trzymam za Was wszystkie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama foksika a robiłaś badanie prolaktyny po obciążeniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunia10
ja nic a nic nie orientuje się w tych wszystkich badaniach i normach, o których rozmawiacie. to chyba mój błąd... ale jakoś nie mogę się zebrać żeby się tym zainteresować, chociaż powinnam. miałam cykle 33 dniowe, @ wypada w piątek ale zawsze miałam delikatne plamienie kilka dni wcześniej, a tu nic, tylko piersi bolą od kilku dni :( niestety nie wiem czy to pozytywny fakt czy też może ziółka źle wpłynęły na moje cykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunia10
Viola mam to samo, niby wolę nie czytać, ale jakoś nie umiem się powstrzymać i raz się cieszę, a tu za chwilę marzenia się rozpływają ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją staram się 9 mcy wiem że to nie 10 lat mimo to bardzo to przeżywam, teraz i tak odpuscilam bo za 9 mcy bierzemy ślub. Wiecie co jest najgorsze? Jak byłam młoda 3 razy wzięłam tabletke 72 h po i boję się że to przez to mam teraz problem, nie mogę sobie tego wybaczyc. Bralam też anty i niby lekarz mowi że one zachamowaly moja chorobę jednal ją boję się że to moja wina i przez własną głupotę teraz mam problem. Jestem w drugiej fazie picia Ziół, po przerwie i teraz bardzo czuję jajniki bolą i kluja. Nie mam już sił, staram się o tym wszystkim nie myśleć ale nie da się. Wczoraj widziałam dziewczynę z która rok temu chodziłam na fitness patrzę a ona Z Wózkiem. Heh powiem wam, choć to głupie, że życzę tym kobietą wszystkiego najgorszego... Nie krytykujcię mnie bo sama wiem, że tak się nie da żyć, po prostu nie czuję się wartościową kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dolarcia wiesz że ja tak samo mam, dla znajomych się urodził gruby bobas z afrykańskim nosem to ja cały czas się pocieszam że mój bobasek będzie ładniejszy i mówie sobie jeszcze trochę i ja będe mamą i co miesiąc przychodzi okres:( ja zazdroszczę innym matkom że mają już dzieci i tym kobietom które od razu zaciążyły czuje się czasami jak trędowata:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunia10
myślę że każda z nas miewa takie myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Staraczki :) Ja po pierwszym cyklu picia ziółek własnie dostałam @ :( Całe szczęscie w normalnym terminie tzn. w 30dc. Bałam się, że mi się rozreguluje tak jak niektórym z Was, ale wszystko było ok (piłam zioła tylko do owulacji a potem duphaston). Niestety głupia @ musiała przyjsc!!! Zaczynam już tracić wiarę, że kiedykolwiek mi się uda. A najbardziej mnie boli, że w rodzinach biednych albo patologicznych rodzi się tyle dzieci! A my obydwoje z mężem pracujemy, mamy własne mieszkanie, mamy pokój czekający na dziecko... Ktos kiedys powiedział, że nie można mieć wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddolarcia
Ją ostatnio czuję okropna pustkę próbuje o tym nie myśleć, latam na zakupy zbam o sienir bardziej niż zwykle. Zmieniłam fryzzurę przyjmuje dodatkowe pracę, zaczynam doktorat i wmawiam sobie ze dobrze że nie mam dzieci że to jeszcze nie czas. Znajomi pytają kiedy dziecko a ją im mówię że na razie nie planuje bo co mam mówić? Nie chce litości i ciągłych pytań, za każdym razem jak przychodzi okres mam ochotę umrzeć ale udaje że się nie przejmuje. Mój partner mowi uda się uda, tylko kiedy za rok dwa czy piętnaście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Dolarcia znam to uczucie mam to samo też zaczęłam dbać o siebie kupiłam teraz komode z myślą że pewnie się przyda na ubranka dla dziecka,ja też mam dosyć już tych pytań najgorzej jak pojadę do rodziców i mnie męczą cały czas żeby zmienić klimat pojechać w góry planujemy ale nie wiem czy to coś pomoże moi rodzice sie dziwią że jestem bardzo młoda i mam poroblemy że w moim przypadku to powinno być na pstryknięcie palcami ale tak niestety nie jest:( mój partner też mówi jak ma być to będzie bądź spokojna na pewno się uda niktórzy starają się po kilkanaście lat ale to wcale mnie nie pociesza:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudzinka84
Dziewczynki co z Wami? Kochane więcej optymizmu, kto jak kto ale my damy sobie rade... ja jestem pełna nadziei zaczęła mi sie owulacja a dzisiaj mój partner wraca z pracy, m-c czasu go nie było więc szczęście w tym, że akurat trafiły nam sie te dni...więc nadzieję mam ogromną:) Trzymam za Was wszystkie kciuki i przesyłam troche swojej pozytywnej i szalonej energii:):):) Buziale i uściski każdej z osobna:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski :) :) to znowu ja natychm WAS razem i kazda z osobna 39 dzien cyklu bez @ ale ze sluzem obfitym,dzis czulam prawy jajnik,troche kregoslop,ale nie wiem co dalej :( postanowilam jutro testowac i boje sie rozczarowania :( ale co ma byc to i tak sie stanie :) a tymczasem kiedy jeszcze nie wiem ze zaciazylam to zapale papieroska hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola nie możesz dziś zrobić testu? Już by ci wyszedl ile minęło od domniemanego zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
Hej dziewczynki :) Viola zrób lepiej jutro z porannego. U mnie coś tak czuje ,że w tym miesiącu klapa.Od dwóch dni pobolewaja mnie jajniki i nic poza tym.Dzisiaj 22dc.a cykl ostatni 27.W sobote idziemy na impreze i oczywiscie dzisiaj nie wytrzymałam i zrobiłam sikańca ale ultra czułego 10mlu i jedna krecha.Postanowiłam zmienić prace i dac na luz.@ spodziewam sie w wigilie i coś tak czuje ,że bedzie jak w te święta przystało na czerwono.Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama foksika
Do Goscia.badanie z obciazeniem robilam dawno. Musze poprosic lekarza o skierowanie.chociaz jak bes obciazenia wyszlo w normie to nie wiem czy wysle mnie na test z metoklopramidem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Dziewczynki mam pytanie, dopiero zaczynam przygode z testami owu, może jesteście bardziej doświadczone i mi doradzicie. Dzisiaj mam 13dc test rano wyszedł pozytywnie tzn krecha testowa grubsza od kontrolnej. Kiedy najlepiej teraz zacząć starania? Przyznam szczerze, że dzisiaj już troche poszaleliśmy ;), ale jutro oboje bedziemy w pracy więc nie sądze że uda nam się "spotkać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×