Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paulinka2409

:) Wrzesniówki 2011r. :)

Polecane posty

Witam która z Was może ma termin na wrzesień 2011r.? jak się czujecie,macie jakieś dolegliwości?:) jak Wasz dzidizuś rusza się już coś czy nie? bo ja mam termin na 3 września i juz od 26 marca dzidziuś daje o sobie znaki rano a zwłaszcza wieczorami:)czyli występ taneczny w brzuchu hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjgkuyf
ja mam termin na 28 września:) ruchów jeszcze nie czuję, płci tez jeszcze nie znamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucyk pony
Ja mam termin na 4 września. Będę miała synka. Ruchy czuję bardzo delikatne i zadko, juz sama nie wiem czy to napewno one :) Miło mi do Was dołączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kucyk pony" widzę że już znasz płeć swojego bobaska:)fajnie:)mi narazie lekarz nic nie mówił o płci dziecka a sama nie wiem czy chce znać czy nie a poza tym mój maż też nie chce wiedzieć co będzie:)ważne żeby było zdrowe:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin na 4 wrzesnia a czuje ruchy prawie codziennnie Kucyk pony my bardzo bysmy chcieli synka 11.04 mam usg mam nadzieje ze sie dowiem co bedzie;) ale oby zdrowe było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka84
Cześć dziewczyny mogę się przyłączyć? Mam termin na 4 września. Nie znam jeszcze płci. Ruchów też jeszcze nie czuje a już nie mogę się doczekać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucyk pony
Ale nas się namnożyło na 4 września :) Ja już chyba czuje deikatne ruchy od kilku dni, choć w 100% pewna nie jestem, bo to raczej bulgotania, albo uczucie jakby mi ryba w brzuchu przepłynęla. Ja na usg wybieram sie za 2 tygodnie. Wtedy mamy potwierdzić czy informacja o tym ze to chlopiec z 16 tygodnia się sparwdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka84
kucyk pony - to pewnie są ruchy Twojego dzidziusia bo gdzieś czytałam, że można je porównać właśnie do pływających w brzuszku rybek ;-) Ja na USG też się wybieram za dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pierwszy termin tez był na 4 wrzesnia:):):) tylko się przesunął na 3:) ale i tak nie wiadomo kiedy to nastąpi:)hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny wpadam do Was gościnnie tylko na chwilkę. Może któraś jest zainteresowana pogaduchami o ciąży, Dziecku i nie tylko. Polecam! Ja w ciąży brałam często udział w różnych spotkaniach, bo to fajna sprawa. - 7 kwietnia ruszają Warsztaty stylu dla kobiet w ciąży i mam. Pierwsze spotkanie w Poznaniu, a daty i miejsca kolejnych możesz sprawdzić tu: http://parenting.pl/u/dn - Jesteś w ciąży? A może planujesz macierzyństwo? Jeśli masz pytania, koniecznie odwiedź Kraków 14 kwietnia 2011 r. - Hotel Aspel - i weź udział w bezpłatnym spotkaniu "Porozmawiajmy o ciąży". - Fundacja "Szczęśliwe Macierzyństwo" Odety Moro-Figurskiej wraz z Centrum Handlowym Port Łódź zapraszają kobiety w ciąży, młode mamy i rodziców na bezpłatne konsultacje i badania USG i USG 4D w ramach akcji "SZCZĘŚLIWA MAMA = SZCZĘŚLIWE DZIECKO". Akcja odbędzie się w terminie 9-10 kwietnia w Centrum Handlowym PORT ŁÓDŹ, ul. Pabianicka 245, w godz. 10.00 18.00. - http://parenting.pl/u/fd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski:) byłam dzisiaj na usg dzidzia zdrowo rośnie ma 256gramów;) niestety nie dowiedziałam sie jakiej jest płci bo lekarz powiedział ze nie będzie zgadywał:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to i ja dolacze :) ja mam termin na 17 wrzesnia a z usg na 12 :/ rano jeszcze zdaza mi sie jeszcze wymiotowac rano :/ ale mam skierowanie na badania wiec w tyg ide zrobic :) ruchy czuje ale nie codziennie a na usg mam isc za 2tyg mam nadzieje ze dowiem sie czy to synek czy córka mieszka pod moim serduszkiem :) w sumie plec nie wazna, wazne aby dziecko bylo zdrowe to jest najwazniejsze :) pozdrawiam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamusie:) cieszę się że tyle Was dołączyło:)zapraszamy do wspólnych rozmów podzielcie się z nami swoimi doświadczeniami i przeżyciami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo :) u mnie jest jak narazie dorze te tyg szybko mijaja bo mam 17miesieczna córeczke :) jest cudowna,wiadomo ze przy takim dziecku jest co robic :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. na początek zapytam, czy nie ma już gdzieś takiego wątku, bo coś nas mało?... sierpniówki mają bogatą historię zwierzeń:) ja mam termin na 8września- wg usg. Lekarz mówi,że będzie dziewczynka:) cieszę się, bo mam w domu 8letniego synka. Wczoraj poczułam pierwsze ruchy. Jestem ciekawa ile przytyłyście, bo ja już mam 4kg na plusie a w pierwszej ciąży przytyłam tylko 6kg. pozdrawiam wszystkie Mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randomLady
Witam wrzesniowki :) Termin na 23 wrzesien, ruchow jeszcze nie czuje, ale brzucho rosnie :) Jest moze tutaj ktoras z pan, ktora rodzi za granica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla Wrześniówek 2011 od Wrześniówki 2010! ach jak fajnie ciążę powspominać 🌻 Trzymajcie się. Lekkich porodów i zdrowych dzieciaczków Wam życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak u Was wygląda sprawa z ubrankami?:) czy już coś kupiłyście kusi Was czy nie?:) kiedy planujecie kupić łóżeczko czy pościel dla dzidziusia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtygvbe76hjkd
nas jest pełno,ale przeniosłyśmy się na prywatne forum dawno temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ja mam ciuszki po córci ma teraz 17 miesiecy :) chcialabymiwedziec czy bede mialadziewczynke czy chlopca wtedy bede wiedziala co robic z ciuszkami :) łóżeczko mam wozek tez ale jagodowo-czarny :) jak bedzie chlopiec to bede musiala kupic nowy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigia ja jestem w 21tc i 3 kg na plusie Paulinka ja powoli zaczęłam kupować na razie w neutralnych kolorach bo nie wiem jaka płeć a łóżeczko myślę ze za kilka msc zaczniemy sie rozglądać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo no to nie żle jak tylko 3 kg do przodu bo ja już przybrałam 8kg:)ale ogólnie jestem szczupła osobą:)też jestem w 21 tc. i tez już mam pare ubranek własnie takich neutralnych takich i dla chłopca i dla dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś wie, gdzie to prywatne forum, na które przeniosly się dziewczyny,które mają rodzić we wrześniu 2011? można tam dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja dolacze
czesc dziewczyny. Ja mam termin na 9.09. Pierwsze ruchy poczulam 11.4. i od tej pory synek szaleje kazdego dnia. Potwierdzajace plec usg bede miala po swietach, ale ja od poczatku czuje, ze to chlopczyk i tak sie do niego zwracam. Nie kupilam jeszcze nic, jedynie maz zakupil czerwona futbolowke, pilke dla chlopca i czerwona na wszelki wypadek, gdyby to jednak byla dziewczynka :) Brzuch mam prawie niewidoczny, w ogole jeszcze nie przytylam. Moglabym swobodnie chodzic w zwyklych dzinsach, ale jakos nie mam sumienia uciskac synka, w koncu w piatek minie juz 5ty miesiac ciazy. Mieszkam w Finlandii i tu bede rodzic. Marze o cesarce, ale niestety to tylko marzenie. Opieka tutaj jest taka se, nikt niczym sie nie przejmuje, mozna napisac ksiazke. Pozdrawiam Was serdecznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentina
Witam Wszystkie Mamy! Serdecznie gratuluję! Mam prośbę dotyczącą ankiety do pracy magisterskiej. Jestem studentką V rok Zarządzani i Marketingu. Piszę pracę na temat wpływu reklamy na decyzje zakupowe matek dzieci do lat 2 i kobiet w ciąży. Jeśli jesteś matką dziecka do lat 2 lub jesteś w ciąży, albo zostaniesz (lub już jesteś) szczęśliwym tatą, babcią, dziadkiem, ciocią, wujkiem itp., weź udział w badaniu lub poproś bliską Ci kobietę o wypełnienie ankiety dotyczącej wpływu reklamy na decyzje konsumenckie młodych matek i kobiet w ciąży! Link do ankiety: http://www.ankietka.pl/ankieta/59156/wplyw-re klamy-na-decyzje-konsumenckie-kobiet-w-ciazy-i-mlodych-matek .html Serdecznie dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej byłam dzis na usg no i będzie dziewczynka;) bardzo chciałam chłopca cięzko mi sie przyzwyczaic ale najwazniejsze ze zdrowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciąży też bardzo chciałam chłopca, ba, nawet na trochę obraziłam się na męża jak się dowiedziałam, że będzie dziewczynka :) Ale teraz jest mi wszystko jedno, a termin mam na 1.09.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×