Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bahus

czy są takie kobiety?

Polecane posty

tym bardziej, że napisałaś u siebie, że chcesz takich poznać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just for fun bunny
a czy to nie jest tak - kasa partnera jest drugorzędną cechą płciową... dopóty partner nas kręci... gdy przestaje... wyłażą najróżniejsze wady, min. finansowe, albo też... zalety finansowe, które mogą przyćmić ubytki w innych dziedzinach :) to taka obserwacja na marginesie rozważań... o kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelly, też chcialabym wiedzieć jak to jest z facetami ok.40 Sama nie wiem co o nich myśleć, nie chce ich wrzucać w jeden worek. Mam nadzieję,że facet w tym wieku wie już czego chce od życia, ma coś do zaoferowania kobiecie i nie chodzi mi o sprawy materialne. Na innym forum przeczytałam, że są takich miliony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NellyBlu
bahus niedawno się przeprowadziłam, chwilowo nie pracuję. Moje grono znajomych zmarło całkiem. "nabyłam" kilka koleżanek, ale chciałabym także jakiś meżczyzn fajnych znać, tak po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NellyBlu
emu ja też chciałabym wiedziec czy panowie potrafia cos zaoferowac kobiecie, poza kasą, seksem i kłamstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieprzna...
Bahus ale to ze jest sie w związku wcale nie znaczy ze sie jest szczęśliwą :) Naadal śledze temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, kasa nie jest w stanie uzupełnić innych braków. Chyba, że uczuć nie było od początku, a tak? Myślę, że prędzej czy póżniej ktoś będzie szukal pocieszenia u osób trzecich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NellyBlu
Pieprzna też słuszna uwaga :-) W każdym razie zastępstwa za meża nie szukam :-) A bycie szczęśliwm... cóż. Jak dla mnie względna rzecz raz się jest raz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Nelly ja dostałam ten sam zestaw. Teraz jestem sama i wiesz co? W końcu ciezuje się bezpiecznie i spokojnie, nie zastanawiam się co robi, gdzie i z kim. A ja mogę mieć takich znajomych jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NellyBlu
Ja jestem szczęśliwa, ze mam rodzinę taką, jaką mam. Ale to nie wyklucza posiadania znajomych różnej płci i różnych relacji. Dostałam po głowie tyle razy, ze aż sama się dziwię, ze jeszcze chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wierzysz,że ludzie są z natury dobrzy, ja też tak mam i też obrywam, ale poznaje też wartościowe osoby. Poza tym lubie ludzi nie jestem typem samotnika, chociaż trochę trwa zanim kogoś polubie ale to tylko ostrożność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NellyBlu
Emu ja też jestem samotnikiem, ale mieć tylko i wyłacznie 3 koleżanki i męża, to czasem troszke za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie teraz zostały dwie,i to wcale nie te z którymi się przyjażniłam. Dlatego jestem tu, fajnie z kims pogadać szczególnie wieczorem, zamiast zadręczać się sprawami na które tak naprawde nie mamy wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ale zagadałyśmy Bahusa a przecież to on ma tu być głównym bohaterem. Trzeba przekonać chłopaka że fajne, uczuciowe , nie bójmy się powiedzieć atrakcyjne dziewczyny zdarzają się bardzo często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NellyBlu
emu to jest kłopot kafe, ze jak powstaje temat związany z meżczyznami, bądź dla nich, to albo wszystie kobiety są zwyzywane i zgnojone, albo panowie znikają a topik robi się babski ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie nasuwa się konkluzja, że wszystko h...j i trzeba trafi na dobrego czlowieka i pielęgnować ten związek, rozmawiać o problemach kiedy tylko się pojawiają, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NellyBlu
bahus.... no nie wiem czy to wystarczy. Nie znam recepty na udane relacje międzyludzkie, gdybym znała, nie szukałabym. Ja umiem rozmawiać z ludźmi, a i tak nic to nie daje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Nelly ale nie znikam, nie po to zalożyłem ten tamat, żeby w nim nieuczestniczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NellyBlu
bhus nooo mam nadzieję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że pelno tu oszołomów ale ja naprawdę jest inny, zaczarowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NellyBlu
obyś tylko znalazł tą zaczarowaną do kompletu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bycie razem to kompromisy,rozmowy pomagają jeśli oboje chcą rozmawiać a z tym różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio czytałem, żę kompromisy są do bani, bo wtedy czlowiek zatraca siebie i lepiej jak raz jedno a raz drugie postawi na swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NellyBlu
bahus to też jakaś forma kompromisu- ustępuję ci, a następnym razem ustąpisz ty. u mnie tak jest w domu często i to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i jest to jakiś rodzaj kompromisu ale najważniejsze, że dziala i zatraca się się swoich potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatracasz się jeśli kompromisy są tylko z jednej strony. Poza tym jeśli oboje nie chcą się zatracic i każde stawia na swoim co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMU a to wtedy wlaśnie ustalamy, że na zmianę zgadzamy się na swoje prośby a przede wszystkim trzeba o tym rozmawiać, może okaże się, żę po drobnym modyfikacjach oboje chcemy tego samego tylko inaczej o tym mówimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×