Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka2000

Rzucanie palenia- kto się przyłączy!?

Polecane posty

Aj tam, im mniej wiemy tym lepiej. Kobietko nadejdzie taki dzień w którym z dumą napisze Ci że nie palę;) Ale jestem durna. Zamiast juz rzucić to sie ze soba pieszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) podobno tu ktos sieje zamet? ;) jestem z erotycznego. Teraz Wasz (?) kolega bierze odwet na moim topiku. Aaaaaa, niiiiic.... Tak se przyszlam ;) nudzi mi sie, a na moim topiku gosc sie rozsiadl i nikogo nie wpuszcza ;) rzucacie palenie? Moge pomoc. Od tej pory kto siegnie po peta, tego bacikiem zdziele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfi vel psychiatro
koci one są niewinne. Nie znały go od tej strony. Na tym topiku Janusz D. pokazał ludzką twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfi vel psychiatro
Nic dziwnego, że nie mogą uwierzyć, że 62 letni mężczyzna może tak się zachowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfi vel psychiatro
Jka zwylkle za wyczyny ducha - Janusza musza cierpieć niewinni- one i my z D/U. On ma z tego wielką zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to wszystko jest zabawne. fanfi daj im już spokój i zostaw ich topik. Po co to zamieszanie. Dziecinada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa 🖐️ fajnie, ze nie palisz:) i fajNIE, że podpisałś listę:D Darujcie sobie z erotycznego, mnie nie wzrusza to czy Janusz rozrabia czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfi vel psychiatro
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy zgłosić się do jakiegoś psychologa:)haha. Takie z nas cierpiętnice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfi vel psychiatro
izka ciiiiiii bo sciągniesz tutaj samego psychiatrę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze tu obecni sa niewinni. Spokojnie. Nie mam zamiaru nikogo atakowac. Przyszlam puscic oko, o tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfi vel psychiatro
Tak Irimegildo z dolnego slaska,ładnie z twoim podszywem porozmawiałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfi vel psychiatro
Jak nie zaprzetaniesz sie wygłupiać podam dane osobowe Twoje i wtedy możemy spotkać sie w wiadomym miejscu:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyje dane podasz? W sumie... Dawaj! A ja zaraz na policje :D ...i moze w koncu dostaniesz bana na stale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy macie jakieś życie poza światem wirtualnym? Nie szkoda Wam czasu i energii na takie zachowania? nie rozumiem tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko, wiesz jak to u nas wyglada? Kilometrowe wpisy-spamy, ktore blokuja dyskusje (komu sie chce przesuwac trzy pod rzad "litanie", by znalezc jedno zdanie znajomego z topiku, a za nim kolejny "dywanik"spamu?), mnozace sie pomaranczowe wpisy, nie wiesz kto jest kim, kto z kogo zartuje? Po czym wpada jeszcze ktos trzeci (albo to wciaz ta sama osoba, tylko uzywajaca wielu nickow) i oswiadcza, ze jej tu (czyli na naszym topiku) nigdy nie bylo... Dom wariatow... A dzis ogloszono, ze ktos ode mnie niszczy Wasz topik, wiec z moim bedzie to samo... I znow spam...:( ja juz nie mam sily. Nie nadazamy zglaszac tego na smietnik. Komus faktycznie przydalby sie psychiatra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I za to wszystko oskarżacie Fanfiego vel. Ducha, Psychiatre itd. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zauważyłaś, że ten temat założył ktoś inny? chyba, że to Iza tam rozrabia. Wpadłaś tutaj i robisz to samo co ktoś na Twoim topiku. Nie zniżaj sie do jego poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko a wiesz, że mnie to nie rusza. Niech sobie tu śmieci kto tylko zechce. Z czasem się znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, przepraszam. Ja sie Wam po prostu tlumacze. Nie kopiuje w nieskonczonosc ostatnich dwudziestu stron topiku, albo jakiejs reklamy, prawda? Nie wiem, ktory nick jest czyj. Ale fakt faktem, po ostatnich akcjach trudno zaufac komukolwiek z nowych nickow... Tu powinnna zaingerowac kafeteria, przeciez oni powinni miec informatykow potrafiacych zablokowac posty wysylane z konkretnego komputera... Tylko, ze maja to gdzies :( a Wy lepiej uwazajcie, bo czlowiek o ktorym mowa smieci wszedzie, nie jest powiedziane, ze Wasz topik oszczedzi. Ktos sie w ten chory sposob bawi od dluzszego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×