Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka2000

Rzucanie palenia- kto się przyłączy!?

Polecane posty

Kobietko tylko albo aż 3 papierosy:) Dla mnie to mały sukces, bo zazwyczaj już z 8 miałam o tej porze za sobą:) Kochani polubiłam Was wiecie:) Tak niby śmietnik sie zrobił ale jakoś tak sympatycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fak, nie tak dużo:) Po południu spotkaj się ze swoim facetem, będziesz miała wiczór bezdymny :Da jutro nie kupuj fajek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sama nie wiem czy vel. Fanfi to normalny człek czy nie, u nas sympatyczny a u Was taki agresor. E tammmmmmmmmmm nie będę przecież myśleć o tym bo mi się jeszcze styki popalą:D Fanfi czekamy na dalszy ciąg Twojej wojny. Ciekawe co z tego wyniknie, bo ja to się dobrze bawie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi jak chce potrafi być bardzo fajnym, ciepłym człowiekiem ( tak jak u Was). Można z nim też czasem świetnie pożartować i pękać z e śmiechu z Jego ciętych ripost. Ale też lubi dokuczać za pomocą mnogiej ilości czarnych nicków, pomarańczowych wpisów i wklejaniu róznorakich spamów- wtedy rozwala topiki. Wrażliwsze osoby się obrażaja i nie wracaja już nigdy. Mnie, osobiście, doprowadza do bólu brzucha ze śmiechu, nawet jak mnie czasami przezywa na pomarańczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakim sojuszu mowa? Jak ktos slusznie zauwazyl, na tym topicu siedza same sympatyczne osoby:) ktore na Waszym topicu nie smieca. Proponuje zawrzec sojusz ze spamerem, bo chyba nie sadzicie ze my w jego imieniu go podpiszemy ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończmy już ta wojne. Boże jak niektórzy na tym forum sa żałośni. Przed chwilą nijaka Vera mnie zjechała na innym topiku bo napisałam że Fanfi nam nie zawadził w niczym a ona do mnie ze jestem żałosna. Heh, ale jaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa jak tam dieta? Tylko czasem nie przytyj po tym rzuceniu fajków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak jakoś z ciekawości weszłam:) Kobietko powiedz tak szczerze ile się na początku męczyłaś jak przestałaś palić? Długo to trwało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcięło mi mój post:( napiszę jeszcze raz - paliłam dłużej niż TY żyjesz na tym świecie, bo ponad 30 lat paczkę dziennie lub dwie. Najgorszy był pierwszy tydzień. Trzeciego dnia miałam poważny kryzys, prosiłam syna o fajki. Na szczęście nie dał. Pierwszy krok do rzucenia palenia to - POSTANOWIENIE. No a potem wiadomo - nie zapalic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak niestety. Jak przyjeżdża do domu to pali na balkonie. A drugi tez popala (po kątach oczywiście) teraz jak nie palę to czuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede sie oddzywał poniewaz zaczałem palić po tej agresji na mnie.:O:( Jak mozna mówić komuś ,ze NIGDY nie spamowałem i nie bede spamował a CI bez przerwy wmawiają wszystkim,ze tak jest!!!!!!!Wyjątkowe szczeniactwo połączone z pieniactwem:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tych nerwach to i poplatałem wątek.Bez przerwy słyszę że wchodze na topiki i na pomarańczowo spamuje.Cholera opanujcie sie na niektórych tematach wogółle mnie nie ma a tam rwetes i krzyk,ze moja to robota.:O:( Jka rzucę palenie zgłoszę sie do was oczywiście jak nie będziecie mieć najazdów.Do niedzieli poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi ja dalej pale a jednak tu przesiaduje. Co gorsza sama przeciez założyłam ten topik to tym bardziej powinnam się wstydzić że dalej pale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka2000-- gdzie Twoja silna wola? Jak chcesz przekazywać nastepnemu pokoleniu niezłomność i wiare w siebie??:O:(Wiesz że psychika mena o wiele słabsza jest więc sie załamałem po takich tutaj akcjach.Fakt jestem okrutny jak wejdzie mi sie na odcisk lecz kto lubi być bity po buzi niewinnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do niedzieli a moze szybciej zdecyduje.Musze sie odseperować od kafeterii i przejdzie mi ta wściekłośc i bezsilność:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silna wola poszła pewnie na spacer. Wiosna jest przecież:classic_cool: Żegnam się na dzisiaj z Wami. Może wpadnę na chwilę wieczorkiem :D Milego weeekndu życzę. I nie palimy bo życie bez fajek piękne jest :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej jestem czytam i podziwiam ludzką głupotę w rzeczy samej.. Uczestnicząc w dwóch wątkach na tej kafe jestem utwierdzona w swoim przekonaniu iż zawsze znajdzie się jakiś pomarańczowy idiota lub idiotka który chce psuć krew ot tak a właściwiej dlatego że jest niedowartościowaną szują i takim małym człowieczkiem, który myśli jeśli ma jakąkolwiek szarą komórkę że jest fajny i jego głupie docinki mają służyć tylko nikt nie wie czemu...szkoda mi takich osobników płci różnej a waściwie nijakiej że mają tak niską samoocenę i drwią sobie z porządnych ludzi...Ja kiedyś w obronie koleżanki z topiku pojechałam z jedną taka damesą co to porządnie się wysłowić nie potrafi a i owszem za jakiś czas mnie objechała i nazwała krową hehehehe Chciałabym być krową bo mleko do kawki bym miała za free a tak 2,5 treba płacić ..Nic jej nie napisałam prowokującego tylko by się czytać nauczyła a nie wyrywała z kontekstu półsłówek i cisza jak makiem ale na innych dziamie jak najęta ...reasumując NIE DAJMY SIĘ PROWOKOWAĆ bo oni tym żyją i cieszą się z naszego podejmowania tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×