Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lesinellka

Lesinelle

Polecane posty

Gość Agnika
hululu Jak najbardziej jest to normalne. Możesz dostać krwawienie nawet 7 dnia przerwy. oliiiiii Następną tabletkę bierzesz 8 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legalna blondynkaaaaa
Ja zaczynam drugie opakowanie.Skutki uboczne : Nie mam apetytu, czuje głód ,ale na nic nie mam ochoty, nigdy nie mialam tradziku teraz mam co rusz nowe krostki, jestem bardziej nerwowa i czasem bolą mnie nogi ,ale najgorzejz tym apetytem Schudlam 3 kg w miesiac . Ale to i tak najlepsze tabletki jakie brałam po innych to wogóle była kaplica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka88
Witam, mam pytanie i chciałabym prosic o szybką odpowiedz od miesiaca biore tabletki antykoncepcyjne Lesinelle sa to moje pierwsze tabletki jutro zaczynam drugie opakowanie tabletek i chciałabym zapytac czy te tabletki juz odpowiednio działają poniewaz w sobote z moim partnerem chcielibysmy sie kochac bez prezerwatyw ale ja mam jednak obawy i boje się ze mozemy wpasc... W ulotce pisze że tabletki działaja od zazycia pierwszej tabletki jednak ja wolalabym się upewnic dlatego bardzo prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaa.
Nie musisz się obawiać.;) Tabletki działają, nie możliwe że zaliczycie "wpadkę' ; d Pozdrawiam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja :)
Marzycielka88 !! Do dzieła :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika23
Hej dziewczyny:) Ja brałam do niedawna diane 35 ale niestety po trzech opakowaniach postanowilam ja odłozyc bo miała tylko jeden plus piersi po niej mi urosly dwa rozmiary:)ale niestety po dianie mialam wymioty do tego nie mialam ochoty na sex i przytylam 4kg:( musialam odlożyc teraz zaczelam barac lesinelle i narazie wszystko ok oby tak dalej:)i oby piersi sie nie zmniejszaly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość underspell
Moja ginekolog przepisała mi Lesinelle na obniżenie testosteronu (lekko podwyższony). Brałam już 2 różne rodzaje tabletek anty 3 lata temu, jednak mi nie służyły i dość szybko je odstawiłam. Moze to był bład odstawiac juz w połowie opakowania ale uderzenia gorąca i dretwienie nog mnie meczyły bardzo. Mam teraz trochę wątpliwości co do przyjmowania kolejnych anty, jednak ginekolog stwierdziła, że tabletki to najlepsza forma leczenia przy wysokim testosteronie, gdybym znowu miała uciążliwe skutki uboczne to zmieni mi na inne lub zastanowimy się nad inną formą leczenia. Czy uwazacie ze tabletki anty to dobra forma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassssx
lek lesinelle stosuję już od pół roku są one moimi pierwszymi tabletkami antykoncepcyjnymi. Do tej pory zauważam dużo pozytywów z ich stosowania min : polepszyła się kondycja mojej skóry ! rozmiar piersi od czasu ich stosowania zmienił się ! biust jest dużoooooooo większy ! z miseczki B przeszłam na C , moje bardzo obfite miesiączki teraz są dużo mniejsze, co do samopoczucia i tzw ,, humorków" ja i moje otoczenie raczej nie zauważamy żadnej różnicy co do mojego zachowania, waga natomiast jest umiarkowana zawsze wachała się miedzy 53 a 57 i tak jest do tej pory aktualnie mam 56 kg ;) jedyną negatywna zmianą jest to że podczas miesiączki występują u mnie bóle brzucha natomiast wcześniej nic takiego mi nie towarzyszyło podczas menstruacji dla uspokojenie dodam że ból ten w niczym mi nie przeszkadza i że funkcjonuje wtedy normalnie bez żadnych środków przeciwbólowych ;) Z czystym sumieniem mogę polecić ten lek każdej z was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauriet
biore lesinelle prawie rok i jak dla mnie te tabletki są ok ! waga nie wzrosła, cera ok ,skąpy, krótki i prawie bezbolesny okres - co w moim przypadku jest super - bez tabletek nienawidziłam okresu - teraz nie przeszkadza mi w normalnym funkcjonowaniu, czasem twierdze ze nie wyobrażam sobie żeby przestać brać te tabletki ( kiedyś trzeba bedzie jak sie w koncu zdecyduje na dzidziusia) moja rada jesli kogoś boli głowa w przerwie miedzy tabletkami - ja zażywam kompleks witamin i bóle całkowicie ustąpiły :) a no i nareszcie moja rodzina ma spokój przed moim okresem bo normalnie to byłam nie do zniesienia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cepelia
Cześć :-) jestem kolejną zadowoloną użytkowniczką :-) lesinelle. To moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne, zaczynam czwarte opakowanie. Nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych ( jak na razie ) Nie przytyłam, humor i libido w normie :-) bardzo poprawiła mi się cera - mam 38 lat i jak do tej pory trądzik był u mnie na porządku dziennym. Miesiączka pojawia się planowo i trwa 3-4 dni, do tego nie jest tak obfita jak przed zażywaniem tabletek. Spokojnie mogę je polecić :-) ale każdy organizm jest inny i może reagować nie tak jak byśmy chciały. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie kupię
Hej! Wiecie gdzie w Białymstoku można dostać lesinelle w rozsądnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam
Osobiście nie polecam tych tabletek. Biore lesinelle od maja napoczątku było wszytsko dobrze nawet nie wystapiły początkowe skutki uboczne towarzyszace przez pierwsze 2-3 miesiace stosowania. Lecz w sierpniu zauwazyłam pierwsze skutki uboczne takie jak spadek libido potem pokoleji dochodziły następne skutki uboczne jak ogromna i nagła zmienność nastrojów, drętwienie kończyn, od kilku tygodni budze się rano z zdrętwiała ręką. W partnerem nie uprawiam seksu od kilku miesięcy, moje libido spadło do zera, oczywiście przez to mamy kryzys w związku w ogóle się nam nie układa, on robi wszystko żebym w końcu miała ochotę, i też siebie o to obwinia...W nidziele wziełam ostanią tabletkę i chce przerwać już na zawsze branie ich i napewno do nich nie wróce... Myślicie, że moge bez porady ginekologa? oczywiście wybieram się do niego w najbliższych tygodniach ale czy mogę przerwać sama branie tabletke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powątpiewająca
również mam spory problem. Zaczęłam brać (1 tabletki w życiu) 5 dni temu i od 3 dni strasznie bolą mnie nogi, nie wspomnę już o kręgosłupie. Wszystko mi drętwieje i czuję się obolała. W domu śmieją się, że przesadzam, a to rzeczywiście okropny ból-.- tragedia. Nie mam żylaków, nogi nie puchną. Wiadomo daję sobie tydzień jak będzie jeszcze gorzej... to je odstawiam, PRZECIEŻ EWIDENTNIE NAPISANE JEST W ULOTCE, ŻE ODSTAWIĆ MOŻNA JE ZAWSZE :) Zażyłam 1 tabletkę w 1 dniu krwawienia i.... czułam się gorzej niż wcześniej jakbym miała urodzić jajo ;3 Beznadzieja, 'Konsultuj się z lekarzem lub farmaceutą' niedługo wszyscy będą o tym wiedzieli XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kin87
Witam, jestem w połowie pierwszego opakowania Lesinellle, wcześniej brałam Yasminelle ale lekarz zaproponował mi tańszy odpowiednik a skoro skład ten sam to po co przepłacać, wszystko byłoby super ale po ok 10 tabletkach zaczęły wyskakiwać pryszcze na twarzy i świece się bardziej niż zwykle, nigdy nie miałam cery bez problemów ale tak to jeszcze nigdy nie było, czuje też delikatny ból piersi, zastanawiam się czy to jednak od tych tabletek. Może to przejściowe, dokończę opakowanie i zobacze co będzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powątpiewająca
do kin87- Twoje objawy są najczęstszymi objawami o które nie należy się niepokoić, przy dalszych opakowaniach powinno być lepiej, a jak nie to zgłoś to lekarzowi. Ja odstawiłam tabletki po 5 dniach ich stosowania i teraz cierpię podwójnie. Badania zlecone przez ginekologa przed braniem tabletek wyszły znakomicie. Ale jak usłyszał co się ze mną dzieje kazał niezwłocznie odstawić tabletki. Czuję ból każdego nerwu. Mam zwyrodnienie kręgosłupa mimo młodego wieku, tabletki dodały swoje i teraz umieram ;) Nie śpię już 4 noce , a jak się budzę jestem od stóp do głowy zalana potem ;| Szybko bije mi serce. Nogi bolą jak oszalałe szczególnie lewa, co jakiś czas ból ustępuje i przechodzi do pleców i promieniuje do klatki piersiowej co jest jeszcze gorsze. MASAKRA. Krzepliwość krwi wyszła mi 34 s. W pon idę do lekarza rodzinnego, a tabletek antykoncepcyjnych już nigdy nie będę brała. Praktycznie cały okres świąteczny skręcam się z bólu. Mam nadzieję, że tak reaguję na zmiany hormonalne a nie przypałętało mi się jakieś gówno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powątpiewająca
...dodatkowo po podstawieniu leków nabrzmiały mi piersi, plamię oraz boli głowa. Ogólnie jestem jednym wielkim bólem i jestem ciekawa co mi powie moja lekarz prowadząca ;3 Niby nic nic się nie dzieje -nogi nie puchną ani nie sinieją a a jednak ból jest nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lessinellka
hej dziewczyny, wziełam wczoraj przedostatnia tabletke z 2 opakowania lesinelle i dzisiaj wystapiły u mnie brazowe plamienia, wczesniej nie miałam plamien. Czy cos jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kin87
Witaj, moim zdaniem wszystko jest w porządku. Biorąc Yasminelle też miałam takie plamienia szczególnie pod koniec opakowania. Myślę, że nie ma powodu do zmartwień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kin87
Do Powątpiewająca. Dziękuję za odpowiedź. Mam nadzieję że czujesz się już dużo lepiej. Lekarz powiedział coś konkretnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powątpiewająca
Tak, powiedział, że nie mogę brać tabletek antykoncepcyjnych a hormony muszą wrócić do normy. Niby badania wyszły dobrze, ale organizm nie ogarnął :) Nogi mnie dalej bolą (teraz raczej taki ciągnący ból jak od żył), ale pocenie nocne ustąpiło. Trochę syfków na twarzy wyskoczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shivia
Hej, brałam Lesinelle przez 1,5 roku, były to moje pierwsze tabletki (i ostatnie), odstawiłam w październiku 2012. Moje spostrzeżenia i ocena po 1,5 rocznym stosowaniu: - piersi urosły mi z rozmiaru D do F/G - przytyłam 8kg (sposób odżywiania i aktywność fizyczna nie różnią się od okresu przed stosowaniem więc to 100% wina hormonów) - krwawienie z odstawienia pojawiało się z reguły 2-4 dni po zażyciu ostatniej tabletki, zdarzało się że nawet 5-6 dni i wtedy po 2 dniach pomimo nadal trwającego krwawienia musiałam zażyć już pierwszą tabletkę z nowego opakowania (w 8 dniu), także uprzedzam że to normalne - miesiączki zawsze łagodne, bezbolesne, bezobjawowe, 2-4 dniowe - po roku stosowania pojawiła się ni stąd ni z owąd torbiel 4cm na lewym jajniku, wówczas straszne bóle się pojawiały, ogólnie często bolały mnie jajniki - torbiel sama się usunęła - pojawiła się zmiana w skali BIRADS 2 w piersi - nie wiem co z nią, za miesiąc kontrola po roku dopiero - podejrzewam, że jest już ok - zero kolidacji z alkoholem , nawet przy dużych jego dawkach zero kaca i nieprzyjemności - cera poprawiła się, przez cały okres stosowania praktycznie miałam nieskazitelną cerę jak z reklamy - serio ! - cena przystępna, płaciłam zawsze 25zł - dla osób z Wrocławia polecam aptekę na pl. Św. Macieja I jest to realny obraz stosowania przeze mnie tabletek Lesinelle. Teraz przedstawię swój problem i proszę o pomoc ! W dniu 8.10.2012 miałam wziąć tabletkę z nowego opakowania po miesiączce i nie wzięłam (zdecydowałam odstawić aby nie zatruwać już organizmu bo w niedługim czasie planuję z partnerem dziecko, poza tym niepokoiły mnie te zmiany na jajnikach i w piersi, a mama miała raka piersi). Nie poczułam żadnego wstrząsu, miałam lekkie wahania nastroju, napadowe i krótkotrwałe. I teraz tak: pierwszy okres spóźnił się 2 tygodnie, nastąpił 20.11.2012, trwał standardowo 4 dni. Bezbolesny, było ok. Ucieszona że wszystko wróciło do normy zaczęłam spać spokojnie. Aż do kolejnej miesiączki.... pojawiła się punktualnie, miesiąc później, 22.12.2012 i.... trwa do dzisiaj. Bezbolesna, bezobjawowa, tylko ciągle krwawię. Byłam dzisiaj u lekarza, kazał mi z powrotem brać tabletki bo to jedyne rozwiązanie, pomimo moich wątpliwości i protestów. Zbadał twierdząc że jest ok, zapisał Rigevidon. Wyśmiałam go. Pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powątpiewająca
shivia... mocne jet to krwawienie? Hmmm... ogólnie powinno się ZACHOWAĆ SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ PRZYJMUJĄC TAKIE ŚRODKI JEŻELI W RODZINIE WYSTĘPOWAŁ NOWOTWÓR PIERSI. Nie dziwię Ci się, że się martwisz... Moim zdaniem powinnaś udać się do innego ginekologa, przedstawić mu całą sytuację. Po 1 nie możesz być uzależniona od tabletek bo Ci nagle okres się wydłużył, może to po prostu pewnie zaburzenia po odstawieniu, po 2 chcesz mieć dziecko... po 3 występują u Cb pewne zmiany chorobowe. Wszystko skłania się do jednego - do tego byś wyjebała te tabletki precz. Chyba, że nie ma innego 'cudownego' wyjścia na to by Twój organizm powrócił do równowagi, ale wiadomo brałaś tabletki przez pewien okres to trochę potrwa zanim wszystko będzie jak należy ;) Trzymaj się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Oddam 3 OPAKOWANIA TABLETEK Lesinelle data ważności do 06.2015 wraz z rachunkiem z apteki. Cena 28zł, ja proponuję 20zł za opakowanie. 695 429 616

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shivia
Powątpiewająca, dziękuję za odpowiedź. Po 19 dniach przestało, ale trochę potem pobolewał mnie brzuch, teraz jest ok. Ale od kiedy przestało, dziwnie szumi mi znowu w uszach (jak zaraz po odstawieniu), strasznie mi to przeszkadza, cały dzień takie szumienie, jak zasypiam to głośniejsze niż mój oddech, ech. Czekam zatem z wizytą u ginekologa do następnej miesiączki, zobaczymy jak potoczą się jej losy. Btw odsprzedam także swoje pozostałe 2 nowe opakowania Lesinelle, kupione jeszcze we wrześniu zanim podjęłam decyzję o odstawieniu. Oferuję 15zł za opakowanie, Wrocław Psie Pole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powątpiewająca
Mnie po odstawieniu bardziej nogi bolą niż kiedy zażywałam tabletki, a ból jest w sumie wywołany zmianami hormonalnymi. Pod koniec miesiąca idę do lekarza . Załatwiłabym to wcześniej, już tydzień temu ale Nowy Rok- EWUś i NFZ zgubił moje ubezpieczenie ;3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shivia
Mnie nogi bolały tylko na początku brania tabletek, strasznie rwały i ciągnęły w żyłach. Teraz po odstawieniu się to nie pojawia, tylko te szumy w uszach... no i jednak w trakcie brania tabletek miałam trochę lepszą cerę. Do lekarza z tymi uszami pójdę po weekendzie, bo aż mi to spać nie pozwala. Powodzenia Powątpiewająca, trzymaj się ciepło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza.olsztyn
biore już te tabletki 3 miesiące .Przez ten czas zaokraglił mi sie biust i spadła mi waga o 2 kg !! Nie mam żadnych niepokojących skutków upocznych, jedynie czasem mam humorki,ale nie wiem czy to nie wina po prostu zbliżającej się misiaczki itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olatka
Shiva!!! Podaj prosze maila do siebie, jestem zainteresowana kupnem tabletek Lesinelle, moj mail to ola_tkczyk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olatka
sory mail to : ola_tkaczyk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×