Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NellyBlu

Faceci 40letni

Polecane posty

Gość Wadi
Witajcie , dla wszystkich zdrowych i wesołych świąt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużych Jajeczek Wina pięć beczek Tłustego boczku Prostego kroczku Dwa wiadra wody Świątecznej zgody Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Gren masz wolne ale chyba nie od lapka :-) ? Gdybyśmy przechodzili na priv to ciebie zabieramy ... :-) . Nelli ty juź tez pewnie nie śpisz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsowa
dzien dobry kafeteria ,pisze gdzie chce :) już wstaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsowa
tak sie zastanawiam czy np;jak mam 3 stroje ti juz mnie nie lubicie ? jestem po innej stronie mocy ? czy to takie wazne ,ze jeden strój? może wtedy oceniacie ze człowiek fałszywy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Świątecznie Wszystkich na tym Topiku :):) Upsowa ??? to znaczy Żona upssssssa ? to czemu ja nic nie wiem he he Masz buziaka Upsowa na dobry dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Słonka za oknem i pogody w sercu Ewa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelly,i Wszyscy tu zaglądający😘)) ...Chciałbym złożyć Wam ,życzenia radości i pokoju z okazji Świąt Wielkiej Nocy.Wszystkiego dobrego Wam życzę..przede wszystkim zaś...pogodnego i życzliwego spojrzenia na każdego człowieka...zanim spróbujemy Go ocenić...Miłości pokoju w sercach...oraz błogosławieństwa Bożego w Waszych rodzinach.Niech wam sie wszystko układa jak najlepiej. Nelly,Tobie zaś życzę by córeczka była zdrowa... i Ty byś zawsze była uśmiechnięta i pogodna i dzieliła sie Tym z każdym napotkanym człowiekiem..Tak po prostu trzeba...Wszystkiego dobrego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nik jest zupełnie przypadkowy:) I dla Ciebie całus👄 Upss:) a siedzę dalej może ktos mi odpowie na to pytanie:) i dla Was spokojnych świąt 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsowa :) Wiedziałem ale czasami lubie się podroczyć :) Ja mam jeden Nik od początku ale nie oceniam innych bardziej istotne dla mnie jest co się pisze i w jakiej formie niż to czy Ktoś ma jeden czy więcej Ników czy na czarno czy na pomarańczowo . To tyle w tym temacie :):) Pozdrawiam Ciebie i Wszystkich którzy odwiedzają ten Topik :):) Wesołych Świąt :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Upsss...i za to Cię bardzo cenię co napisałes w ostatnim poście...ja podobnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mag :) Dodam jeszcze że szkoda czasu na złośliwości. Poprostu życie jest zbyt krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak mówisz Upss.Cieszę się ,że Cię poznałem.Myślę ,że mamy podobne charaktery.We mnie jest jeszcze dużo żółci czasami...ale walczę z Tym...staram się jak potrafię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja się prawie od razu zaczerniłam, ale w końcu nie mam rozdwojenia jaźni, więc nawet z kilku nicków pisałabym to samo :) Może jestem zbyt prostolinijna hmm Wadi - cieszę się że nie zniknęliście Też wszystkim życzę miłego świętowania, czy religijnie, czy też po prostu wiosennie jak ja :) Piękne tulipanka dziś kupiłam i salon takie wesoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mag mnie pomogła jedna rzecz jej motto brzmi ,,pomagaj Innym ale najpierw pomóż sobie " mnie pomogło ale jeszcze bardzo dużo pracy mam przed sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mag - ale chyba żółć, złość to rzecz ludzka. Tylko buddyście są przezroczyści w emocjach. Ważne są proporcje no i co nam tę żółć burzy :) Żeby wszystkich tak żółć trafiała jak Ciebie to byłby sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upssss- praca nad sobą to najbardziej fascynujące zajęcie, ktore trwać powinno wg mnie przez całe życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Green ja też tak do tego podchodze Ale Weszliśmy na poważne tematy Uciekam bo musze jeszcze zakupy zrobić narazie do potem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upppsss to leć, ja zakupki zrobiłam rano, bo bałam się fali tłumów zalewających sklep o tej porze i mam już z głowy :) Kawa, lapek, i ciekawy temat :) Ale zaraz muszę się zebrać do odkurzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelly - całkiem Cię pochłonęły przygotowania do świąt? Mam nadzieje, że chwilkę jeszcze znajdziesz żeby wpaść i pogadać 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, ze dziś nie pisałam, ale większosć nocy i dnia byłam z córcią w szpitalu, na zakaźnym, bo w nocy dusiła się wymiotami :-( Maskara, ledwo żyję, jutro goście, ale najważniejsze że wyszłysmy ze szpitala, wyniki miała dobre i oni mówią ze to infekcja, ale intuicja mi podpowiada, ze miała różyczkę. Zmykam spać, ledwo zyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byłam ja, he he to już wiadomo jaki miałam jeden z czarnych nicków :-) ale używam go tylko na macierzynskim, wiec sensacji nie ma co szukać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc nie szukamy sensacji..Nelly..grunt to ,że córunia zdrowa...i tak trzymać...Wszystkirgo dobrego Nelly..naprawdę DOBREGO dla Ciebie...i rodzinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nelly..:).Fajnie ,że sie chociaż pokazałaś i uśmiechnęłaś.To bardzo ważne...i tak trzymać.Wszystkiego dobrego Nelly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nelly. To miałaś "atrakcje". Dobrze,ze już po wszystkim. Chociaz córcia pewnie wycieńczona trochę? 😘 Cześć Mag 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Witajcie , przepraszam że milczałem ale ostatnie dwie noce to spałem po trzy godziny wczoraj byliśmy w gościach to też nie spałem a dziś od rana praca i lekko padam . Jak córka nam nadzieję że lepiej . Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chciałabym aby było po wszystkim ale nie jest. W szpitalu na oddziale była ospa a moja córa od wczoraj co kilka godzin ma nowe czerowne pryszcze. NA 99% ma ospę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×