Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NellyBlu

Faceci 40letni

Polecane posty

Ja jednak ostateczne z topiku znikam. Dlaczego, to łatwo się domyślić, nie będę się tu wydurniać, więc pa pa. Przykro mi, ale bawcie się dobrze na innym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Witajcie , nelli jak bede mógł odezwę się na @ , jeśli sobie życzysz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Nelly bardzo mi przykro, że zamykasz topik. Mam nadzieję, że jednak nie ostatecznie. Dużo zdrówka dla córci, uważaj żeby się nie drapała maleńka za bardzo, ospa to taka wredna choroba. Wadi - mam nadzieje, ze jeszcze pogadamy na jakimś temacie. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Witaj gren i ja mam nadzieje ze nelli bedzie odwiedzać swój topik a z tobą zawsze bardzo chętnie porozmawiam . Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wadi!!! Myślałam, że jak nie ma Nelly to nie będziesz już tutaj zaglądał i jakoś tak się dziwnie poczułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Witaj gren w zasadzie jestem tu tylko dlatego źe była a mam nadzieje ze dalej bedzie nelli i ty . Nelli nie zostawia się przyjaciół samych .:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tak myślalam, że byłeś tu dla Nelly, zrozumiem, jeśli znikniesz wraz z nią. Tylko jakoś tak się przyzwyczaiłam, że sobie tutaj gadamy i nie myślałam, że Nelly tak nas odetnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Gren przeczytaj z uwaga to co napisałem : nelli i ty : . Kiedyś coś tu napisałem na twój temat i wiem że nie pomyliłem się . Ja nie odchodze bez pożegnania z kimś z kim byłem od początku na tym topiku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Bym się odwzajemnił ale czy wypada jak wszyscy podglądają ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi nie wiem, niech zazdroszczą jak tak cicho siedzą. Poza tym to tylko niewinny, przyjazny buziaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Oczywiście że tylko przyjacielski gdyby był inny przenieśli by nas na inne forum hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam zaraz przenieśli, bez przesady :) ja się przywiązuje do miejsc, a znajomości lubią ewaluować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Wiesz co ? Prawie mnie przekonałaś tylko co z tymi co kibicują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Z zazdrością trudno walczyć mogą sobie palce poobgryzać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm na forum zazdrości się nie boję. W życiu boję się ludzi ze złymi emocjami, wiem jakie to niebezpieczne. Ale ponieważ nie mam w sobie zazdrości to nie wiem jak im pomóc. Jedno jest pewne, zaraz wychodze, więc mam nadzieje, że dostanę buziaka przed wyjściem. Poza tym - jak ktoś cicho siedzi to i buziaka nie dostanie, przecież w eter nie wyślemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Zgadzam się w tobą całkowicie . A jak chodzi o tego buziaka to wolisz takiego przyjacielskiego czy ... ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Hmmm chyba wiesz co wolisz ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że wiem, ale czasem niespodzianki też są fajne. Szczególnie że w tym przypadku oba wyjścia są miłą niespodzianka. Skoro jednak pozostawiasz mi wybór - to ja poproszę taki słodki buziak ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
CMOOOK narazie musi wystarczyć taki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wadi -ale buziak - taki siarczysty :) teraz to już mi nawet ten deszcz za oknem nie straszny :) będę między kropelkami biec do autka :) dziekuję Miłego popołudnia papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Przyjemność odwzajemniona ... . :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Wadi Twój buziak wczoraj rozproszył chmurki i deszczyk przestał padać. To się nazywa siła sprawcza ;) Dziś nad miastem też słonecznie. Co najważniejsze czwartek, czwartek, lubię takie krótkie tygodnie. Przyszły będzie jeszcze krótszy, hura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Witaj gren , ty mnie jednak chyba troszeczkę przeceniasz . Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wadi - może i przeceniam, ale jakie to ma znaczenie w ogólnie pojętym dobrym nastroju? Ty się czujesz lepiej, ja się czuję lepiej. Chyba że wyjątkowo nie lubisz być przeceniany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Hmm miałem nadzieje ze powiesz iź nie przeceniasz mnie ja taką moc naprawdę mam w sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja nie umiem komuś słodzić, po prostu piszę co myślę. Napisałam, że buziak był super, a Ty wolałeś to podważyć zamiast się tym cieszyć. Nie moja wina ;) Trzeba umieć cieszyć się tym co się dostaje :) np buziaczkiem piątkowym 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Hmm nie chodziło mi o buziak bo to to wiem ale ze moge zmieniać pogodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×