Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NellyBlu

Faceci 40letni

Polecane posty

Gość Wadi
Miłego dnia , jak się spało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka.Miłego dnia Nelly i Wadi)))).Nie bądź taka smutna Nelly.Radosnego oczekiwania na Święta.Masz rację.Bądź zawsze sobą i tak trzymaj.Świat jest ciekawszy tworząc mozaikę ludzi i charakterów.Byle tylko w duchu przyjaźni i wzajemnej życzliwości...mimo różnicy zapatrywań na dobro.Choć ono jest zawsze tylko jedno...Główka do góry Nelly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Dobrego dnia mag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Tobie również Wadi...wszystkiego dobrego.:)Zobaczymy ..może będzie dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
A gren to pewnie smacznie śpi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadi kiepsko mi się spało dziś... niestety. :-( Mag ja nie wierzę, ze jest tylko jedno dobro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Mag to powiedz która to mi za ciebie wczoraj oczy chciała wydrapać ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
A to czemu nelli ? Pełnia minęła .:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Mega my tu juz dawno powstawaliśmy no moze poza gren :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia:D:D Wadi..;)...Nelly... ależ Ty jesteś...ciągle dzielisz włos na czworo...cieszmy się dniem...jak mawiał Kartezjusz..Carpe diem..po co sobie przymnażać rozterek..niech ci się rozwija ten topik...tak jak sobie wymarzyłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam..Nelly ..dopiero teraz przeczytałem co napisałaś..Nie wiedziałem ,ze córcia Ci choruje...Zdrowia jej życzę...bo cóz po naszym jak dzieci chorują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnum nie wiem czy choruje, moze to tylko ząbki, ale ja już doczytałam w necie ze moze niewydolnosć nerek. Wczoraj lekarka kazała nam przyniesc rano siku do badania i idę, a tu zamkniete dziś. I jak się nie wkurzac?? Nie wymarzyłam sobie aby się topik rozwijał, to zbyt duże słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Mag ty ściemniaczu :-) dobrze wiesz kto to . Mówisz ze nelli dzieli włos na 4 a ty tej kocicy na 2 nie chcesz podzielić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadi MAg ma duże grono fanek i wielbicielek na swoim topiku, jakbyś chciał, z pewnoscią cię tam przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
NellyBlu Czy faceci koło 40 zawsze są kłamcami, albo wykorzystywaczami? Nie ma już NORMALNYCH? ------------------- o znalazła sie normalna ? ha ha zapomnialas o zaleznosci przyczynowo skutkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomniałam, ale tu akurat pytałam o rodzaj meski, a o damskim są inne topiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Nelli może to nic takiego bo lekarka by coś robiła a ty czytając w mecie sama się nakręca . Będzie dobrze i nie martw sie na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadi w zasadze nie chodzi o to co móiwła lkarka, bo to było ok, tylko o pobieranie siku dziecka, okazało się że mojae dzicko zrobiło siku jak woda, białe. Pierwszy raz cos takiego widze i mnie to bardzo martwi. Ale nie pisze tu już więcej o tym bo znów komuś nie spasuje, to nie temat o dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Nelli niechce a i by mnie napewno nie przyja on niechce się nawet w jedną kocicą podzielić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wadi:D;)Myślę ,ze Cię znam pod innym nickiem:D...ale jeśli nie..to nigdy nie rościłem sobie pretensji do otaczania się gronem fanek...:D:D:D Nelly..główka do góry..trzeba myślec pozytywnie...też tak miałem kilka lat wcześniej...uroiło się w mojej głowie samo najgorsze...a wyszło ,że to był nieżyt dwunastnicy a później ..po prostu okres dojrzewania..mojego synka..a ja już sobie wyobrażałem zawsze najgorsze tym bardziej ,że miałem w rodzinie i wśród przyjaciół przypadki...nie chcę mówic jakiej choroby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kocice i tak chodzą własnymi drogami...i nic na to nie poradzimy...one same wybierają...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnum ale wadi twierdził, że nie ma innych nicków. Ty tak celowo podburzasz moje zaufanie do niego? A z badaniami, to najgorsze ze akurat święta. A gdyby mi powiedzieli, że dziś nieczynne, nie pobierałabym próbki i nie zdenerwowała sie tylko raz dwa załatwiła po weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelly..nie pisz ,że komuś nie pasuje...jak nie pasuje to nie musi tu wchodzić...jak komuś nie pasuje to ma mnóstwo innych topików...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelly??? ja celowo? Nie podburzam ...Mam nadzieje ,że Wadi jest uczciwym człowiekiem...za takiego Go przynajmniej mam...jak na razie...Przynajmniej tak myśle ,że taki jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelly...może to przeziębienie jakieś lub coś wirusowego tylko...nie myśl od razu ,że to coś poważnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze trochę wyolbrzymiam, ale z jednej strony pisza ze im jasniejsze to siku tym lepiej, a tylko w bardzo skrajnych pzypadkach występuja przy niewydolnosci, więc chyba za bardzo nie będę się martwić, poogladam kolejne. A ona żadnych objawów chorobowych nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Mag , znasz mnie ale tylko pod tym nickiem bo tylko jaki mam i nie chodzę po innych topikach wolałbym rozmawiać na @ lub gg wtedy można rozmawiać o prywatnych sprawach bez obawy wyśmiania przez innych ale jest jak jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×