Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NellyBlu

Faceci 40letni

Polecane posty

Gość mega tronik
a bo ostatnio na kafe nic sie nie dzieje ,nuda jak na statku:) i diabołek ładny w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Mag powiedz która to taka kocica ze mi pazory pokazała ? Az ci zazdroszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Nelli
ales Ty zazdrosna i zaborcza. chcesz zeby wszyscy faceci skakali kolo Ciebie. Dziwaczka jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem zazdrosna, nie lubię tylko osób które skaczą na wszystkie możliwe tematy. A zaborcza owszem jestem :-d nie kryję się z tym i taka będę bo chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega tronik
Oj Neli swoje zdanie zostaw dla siebie ,nie uwazam tak ze jest dziwaczka po prostu tamte topy sa słodkie az mdli od nich(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy dziwaczka czy nie, wszystko jedno. Co znaczy, "zostaw dla siebie"? Po to tu jestem, aby pisać swoje zdanie, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Tak ci szczerze powiem nelli że zastanawiam się czy i mnie dotyczyła twoja wypowiedź czy i ja mam zwijać się z twojego topiku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadi- odpowiedz sobie na pytania. Po pierwsze czy "przybiegłeś "tu za Magnum? A po drugie czy ja komus napisałam aby się zwijał? A jak sobie odpowiesz, to bedziesz wiedział :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Nelli mimo ze to twój topik to wszyscy tu wchodzą , chcesz tego czy nie i tak będzie dobrze wiesz ze to nie jest priv a pytanie zadałem bo lubię jasne sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadi wiem, dlatego odpowiadam Ci jasno- chcę żebyś pisał. A ze każdy może wchodzić, pisać to też wiem, i nigdy bym się nie posunęła do "wyrzucenia" kogoś. Jak mi nie będzie odpowiadało, to sama przestanę pisac, a inni moga dalej. I z pewnością Cię o tym poinformuję- tak uprzedzając pytanie :-) Bawię się już w święta w kuchni, dziś się dowiedziałam, ze mam na swięta kilkanaście osób. A 3,5 godziny czekałam z córcią aż ją pediatra przyjmie. Dobrze, ze rano zrobiłam zakupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Taka wiadomość to sama radość :-) to i ja juz nie przeszkadzam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelly Rokita ?
już niczemu sie nie dziwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadi nie przeszkadzasz, własnie gotując mam najwiecej czasu aby podgladać kompa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Dziś tyle tu sie działo az mnie to zaskoczyło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tym bardziej, nawet całości jeszcze dokładnie nie przeczytałam, ale nadrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja jestem już na bieżąco. Tylko mi kilka drobiazgów zostało na dziś i koniec:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja akurat uwielbiam przygotowania, bardziej niż same święta, więc póki co jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wcinam obiadek, potem tylko pomyć naczynia i luuuz. Mam 36 jajeczek w farbkach, a każde nieco inne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. i tak zerkam sobie wstecz do rannych i południowych wpisów. Nie bedę się do każdego odnosic, nie ma po co krążyć wokół, ale tylko jedno do jakiejś pomarańczy- ja się wcale z tematu Koli nie wyśmiewałam. Napisałam, że mi się tam nie podoba i napisałam dlaczego, ale nie wyśmiewałam się, bo niby czemu bym miała? To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Nelli ty w stanach mieszkasz ze obiadek teraz jesz ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadi nie w stanach, ale ja jadam tylko ok południa przekąskę i pod wieczór obiadokolację. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Ja juz znikam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Witajcie chyba pora do kompa siadać :-) albo przynajmniej wstawać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×