Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NellyBlu

Faceci 40letni

Polecane posty

Koli - Grin też ładnie wygląda hehehe prawie jak Gin z butelki :) albo po prostu Gin np z tonikiem Poniosła mnie fantazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberku - może zrozumieć to trudne zadanie. Ważne chyba żeby mieć świadomość, że ludzie czasem tacy są. I szukać takich, co sobie nie poprawiają nastroju cudzym kosztem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki wypadłem z tematu bo kafe mi nie wchodziła...Green ..do narcyza mi daleko..:D:D.i do tego mam alergię na egocentryków...:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ginu w domu nie mam, ale martini jak zawsze stoi w barku :) w zasadzie za 2 godziny mogę sobie spokojnie drineczka zrobić. Potem idę na długi spacer, to drinek jak znalazł na drogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnum hehe uderz w stół a nożyce Toż ja nie miałam nikogo na myśli. Tak mi się tylko przypomniało co kiedyś przeczytałam na temat narcyzmu. Bo mam parę takich osób w swoim otoczeniu. Ja wogóle jestem uzależniona od czytania, więc różne lektury mi się pzewijają przez mózgownicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja stopka Green przypomina mi o króliczku...że nie o to chodzi by go złapać..ale żeby go gonić...:D..napił bym sie zimnego piwa...strasznie u nas gorąco...ale dzisiaj nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green ... idzie niekiedy zrozumieć takie a nie inne zachowanie ludzi nie zdających sobie sprawy że jak mogą komuś zrobić krzywdę wyśmiewając się z niego... czy z innych sytuacji.. Ale to jest temat na wiele stron ... Ludzka nienawiść nie zna granic ... Może kiedyś powiedzą jaki ja byłem głupi że się z tego i owego śmiałem ... jak już sam będzie takim jak ja np. ... Teraz tylko podałam przykład ale z życia wzięte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoń za królikiem jest wszak alegorią pogoni za szczęściem Zimne piwko, a jakie Magnum lubisz, ja bym chyba Hainekena wciągneła. Dobry pomysł z tym piwkiem :) Martini poczeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Koliberku. Ja sobie to tak wyjaśniam - ludzie nie są ani dobrzy, ani źli. Są zbiorem obu tych cech. W różnym zrównoważeniu i niestety niektórzy mają wiecej czerni w sobie. Znacie na pewno znaczek yin i yang? To jest kwintesencja całego świata, każdego człowieka, wszystkiego. Dążenie do takiej równowagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnum nie wiedziałam - ja po postu lubie to piwko. Tyskie już mniej, z tego browaru wolę Pilsnera :) jaki przyjemny temacik browarny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Widzę że jesteście w temacie alkocholu a temat na czasie jakie bardzo słodkie wódki polecacie bo inne mi nie smakują:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wadi ja nie lubię słodkich wódek, a ostatnio próbowałam Limoncele, czy jakoś tak. To jest taka włoska cytrynówka. Słodka jak diabli, dla mnie nie do przejścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak sie dziś na piwko możemy umówić to ja może nawet odpalę kompa koło 21szej :)no powiedzmy 22giej :) Forumbeer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wszyscy poszli chyba do lodówki po zimną oszronioną zieloną butelkę hihihi Ja uciekam, zajrzę wieczorkiem. Miłego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i poumawiały się i poszły/li:D...Ech życie...a ja jeszcze godzine muszę poudawać ,że pracuję...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest dokładnie tak jak przypuszczałam- temat się "przerobił" na topik "szukam przyjaciól w każdym wieku...." 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Nelli a miałaś inne plany względem topiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadi oczywiście, ze tak. Jak już wspomniałam, topiku z którego "pochodzi" Mag nie lubiłam, wiec niekoniecznie chciałam aby wszyscy stamtąd przeszli i pisali tu :-D Ale oczywiście jak ktoś chce to może, nie czepiam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę tu nie przychodzić Nelly...jeśli nie chcesz powiedz wprost.. to wystarczy...mówię tylko za siebie...tak że śmiało...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega tronik
Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina :) a zrobi sie nie długo kółko różańcowe z tego tematu a pisać i tak sie czyta czy tu czy tam z drugiej strony sie nie wypowiadam to nie mój temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnum, nie przeszkadza mi i cieszę sie że tu zagladasz, chociaz dziwi mnie ze przyajciółki masz tak zaborcze, ze wszędzie za Toba biegaja po cafe. Ale ja nie chcę i nie zamierzam nikomu zabronić tu pisać, skądże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×