Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NellyBlu

Faceci 40letni

Polecane posty

Koli...nie bądź taka...:D:D ty też skaczesz...już nawet nie powiem gdzie...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Koli ty chcesz zawłaszczć sobie Mag ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja wielkanocne:)
oj Magnum znam Cie z innych tematow i co mi tu bredzisz, ze jetes na emeryturze :p zreszta ja tu tylko tak sobie zajrzalam z czystej ciekawosci , bo autorka tego tematu troche sie nasmiewala z tematu Koliberka, ze jeden drugiemu nadskakuje przeprasza ciagle, to znow ktos sie a dasa inni blagaja zeby wrocic, potem go witaja, powitania na cala strone, pozegnania tak samoitp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja wielkanocne:)
a teraz biegne do ogrodka , bo piekna pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wadi ... mylisz się ... Mag wie że żartuję .. Wy również tak mylście .. Przepraszam za rozgardiasz jaki zrobiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukli
Wadi, a za przeproszeniem co cie to obchodzi sieroto spoleczna kto z kim pisze i co kogo z km laczy ?! masz sie za kogos kim nie jestes,a chcialbys byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Ty wielkanocna , tu nikt z nikogo się nie naśmiewa ,a sama pełną sprzeczności jesteś wcześniej mówiłaś tu jesteś pierwszy raz i takie tam a teraz już dobrze znasz niektórych ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wadi może pisząc z telefonu nie dodał na końcu uśmieszku, bo wygląda mi to na żarcik co napisał o zawłaszczaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Koli a co to za zaborcza fanka ? Hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Dokładnie tak jak piszesz . A to kocica jakaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko...a gdzie ja napisałem ,że jestem na emeryturze...???? To ty już jesteś suwaczką:D mi jeszcze mi daleko...tak ok 20-lat::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałem,, Pomarańczko na emeryturze.." a nie ,że jestem na emeryturze...proszę o uważne czytanie,bo znowu mnie posądzą ,że piszę coś złośliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Koli przepraszam :-) to pewnie miało być do mag , to wszystko przez to że jadę i pisze w telefonu . Jak ta kocica z pazurem to ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli...ja do ciebie zawsze mówie wprost...oczywiście ,że nie było to do Ciebie...to tak mniej wiecej jak mówi Green...po prostu tacy są niektórzy ludzie...zapatrzeni tylko w siebie...nigdy nie potrafiący wczuć sie w innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wadi ... nie ma za co przepraszać ,,, Tylko uważaj na zakrętach i nie pisz przypadkiem na komórce:).. Bo może się to źle skończyć dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie że narcyzmu np nie można z człowieka wyplenić. Barrdzo trudne przypadki. Jak się chcę być w związku z narcyzem, to trzeba się do niego dostosować albo nic z tego nie wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grin... znam to z autopsji aż za bardzo :(... Jestem taka że już się nie przejmuję tymi uszczypliwościami wobec mnie i nawet próbuję zrozumieć te osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi
Koli to z lapka mam pisać , wiesz ile miejsca zajmuje ? Oszalałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wadi... źle mnie zrozumiałeś ... nie ... możesz pisać tylko uważać na zakrętach .. Napewno jest wiele na drodze którą teraz jedziesz ... Jak dobrze zrozumiałam że jedziesz samochodem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×