Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inna81

Zapraszam kobiety po ślubie, ale chcące żyć nieszablonowo :)

Polecane posty

Gość najamka1
co do kasy na zrealizowanie twórczości to to działa w ten sposób że to ja decyduję o wszystkim i nie jestem uzależniona od nikogo ani nie muszę liczyć na to że ktoś mi wielką łaskę zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna81
No i trzeba dojrzeć do tego, że lepiej spróbować i nawet odnieść porażkę niż siedzieć i biadolić że na pewno się nie uda i nie ma co próbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna81
licencja, a gdzie ja napisałam że nieszablonowość=bez kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna81
Dla mnie nieszablonowość, to małe rzeczy, takie jak np. przeczytanie książki na poziomie, zamiast obejrzenia serialu w tv...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najamka1
co do twojej koleżanki to moja teściowa też taka była kiedyś ich dom był domem otwartym ale mój jest moją twierdzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki jest wydźwięk waszych postów - że nieszablonowośc , życie z sensem jest zwiazane z gotówką . czemu żadnej nie przyszło do glowy , żeby poszukać np . rensu życia np . w hospicjum ? albo w schronisku dla psów ? w osrodkach dla uchodźców ? czemu nie pojdziecie do biblioteki i nie poczytacie dzieciom w czytelni w ramach akcji " cała Polska ...." jest mnóstwo możliwości zeby rozwijać siebie od wewnątrz i nie potrzeba na to forsy . ale moze jej brak jest tylko wymówką ,zeby nic nie robić a pretendować do miana " nieszablonowej " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna81
najmka, mój dom też jest dla mnie twierdzą, ale tu nie napiszę dlaczego, w mailu Ci napiszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najamka1
"taki jest wydźwięk waszych postów - że nieszablonowośc , życie z sensem jest zwiazane z gotówką . czemu żadnej nie przyszło do glowy , żeby poszukać np . rensu życia np . w hospicjum ? albo w schronisku dla psów ? w osrodkach dla uchodźców ? czemu nie pojdziecie do biblioteki i nie poczytacie dzieciom w czytelni w ramach akcji " cała Polska ...." jest mnóstwo możliwości zeby rozwijać siebie od wewnątrz i nie potrzeba na to forsy . ale moze jej brak jest tylko wymówką ,zeby nic nie robić a pretendować do miana " nieszablonowej " " temu że w moim przypadku nie jest to szczytem marzeń a dzieci mam troje więc akurat mam dość czytania uczepiłaś się tej forsy jak rzep psiego ogona a prawda jest taka że ja na przykład czytam sporo książek podróżniczych które wychodzą ostatnio całymi seriami i niestety kosztują biblioteki nie mam w rejonie poza tym to nie system dla mnie bo ja czytam nieraz po 3 książki naraz ;) nie uzależniam swojego szczęścia tylko i wyłącznie od forsy ale gdyby nie pieniądze to ani ty byś nie pisała tutaj ani ja tylko wąchałybyśmy kwiatki od spodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dl ciebie jak widzę nieszablonowości poszukiwanie sensu życia -to podróze . no , można i tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna81
najamka, czy dobrze rozumiesz, że jakbyś mogła, to wolałabyś nie pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najamka1
"a dl ciebie jak widzę nieszablonowości poszukiwanie sensu życia -to podróze . no , można i tak " nie dla mnie życie nieszablonowe to wolność od wszelkich ram "nie musieć nic" a jakie ja mam marzenia i jaki sens życia to ja akurat najlepiej wiem to co piszę tutaj to jedna z wielu rzeczy które lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna81
najamka, nie musimy nic udowadniać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najamka1
a tak w ogóle to wszytko może być nieszablonowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie życie nieszablonowe to wolność od wszelkich ram "nie musieć nic"-------------------rzeczywiście , hardcorowa wersja :) moim zdaniem mocno egoistyczna - ale , jak mówiłam , można i tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najamka1
póki co ja stąd znikam na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna81
najamka, idę czytać, czekam na maila, tylko daj znać na topiku, że wysłałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inna81 i widzisz jaka jesteś ramowa... Jak schematycznie myślisz... ludzie nie ramowi maja coś do powiedzenia a ty pomimo wielu próśb wielu osób nie umiałaś określić czym ma być to nie ramowe życie. Z tego co można wyłapać z twoich półsłówek na temat nieramowości to ja żyje skrajnie nieramowo. Zamiast oglądać seriale czytam książki :D a obowiązki domowe uważam za mniej istotne niż wyjście z domu na chociażby spacer. Nie jestem niewolnikiem własnego życia oczywiście poza szkoła dzieciaków i własną firmą no ale za coś żyć trzeba. Wiesz masz chyba mocno zaburzony obraz świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna81
Witam! Ktoś jeszcze pragnie się wypowiedzieć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×