Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dziewczyna z lipca

Bardzo późne ząbkowanie/ brak zębów

Polecane posty

Gość gość
Moj prawie 3latek zaczal zabkowac w wieku 15 miesięcy, nie robilismy w tym czasie badan fe ale mial anemie wiec niedobor zelaza pewnie mogl mieć wpływ. Teraz brakuje nam jeszcze wszystkich 5tek. Syn jest niejadkiem od 1wszek łyżeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Moja bratanica będzie miała właśnie 17 miesięcy za 2 tyg i nie ma ani pół zęba. Rodzice się martwią, pediatra wysyła do stomatologa. Jej brat też późno ząbkował, ale nie pamiętają dokładnie kiedy po roczku pojawił się ząb. Teraz skończył 7 lat i wciąż wszystkie mleczne ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1826

Mój synek zaraz kończy roczek i nie ma ani jednego zęba, na dole dzieje się coś bo ma takie "górki" i widać białe ale nie wychodzą narazie, gorszy problem jest taki że nie może zjeść wszystkiego bo poprostu nie radzi sobie z gryzieniem, najchętniej to by tylko cycka ciągnął, co mu podam do zjedzenia to max 3 łyżki, lub chwilę pomymla i wypluwa... Już sama nie wiem co mam mu gotować i co podawać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsshs

Moj na koniec maja skonczyl rok a pierwszy zab wyszedl mu jak mial 11 i pol miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiczka

mojemu synkowi zaczęły się właśnie wyrzynać ząbki przechodzimy ten okres bardzo ciężko, płacz, nieprzespane noce, ciągłe masaże, gryzaczki, teraz testuję zel bobolen na ząbkowanie i widze ze powoli wychodzimy na prostą, synek jest spokojniejszy i już tak nie marudzi, wiec widzę poprawę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaali

Moja ma 7 msc i póki co też nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.11.2019 o 07:14, Gość Mamaali napisał:

Moja ma 7 msc i póki co też nic;)

Moje dziecko pierwszego zęba mialo w wieku 18 miesięcy. Teraz ma niecałe 4 lata. Bałam się (koło 12miesiaca) ale mądra lekarka powiedziała: "A co Pani jest w stanie coś teraz zmienić? Nawet jak zrobi Pani przeswietlenie, to nikt Pani nie wstawi zalążkow zęba. "

Kontrola witaminy D, wapno w jedzeniu i czekaliśmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, miła napisał:

Moje dziecko pierwszego zęba mialo w wieku 18 miesięcy. Teraz ma niecałe 4 lata. Bałam się (koło 12miesiaca) ale mądra lekarka powiedziała: "A co Pani jest w stanie coś teraz zmienić? Nawet jak zrobi Pani przeswietlenie, to nikt Pani nie wstawi zalążkow zęba. "

Kontrola witaminy D, wapno w jedzeniu i czekaliśmy. 

Mojemu synowi pierwszy zabek wyszedl jak mial 13 miesiecy. Zaczynalam sie martwic bo corka pierwszy zabek miala w wieku 4 miesiecy. Mlody ma 19 miesiecy i jeszcze mu niektorych zabkow brakuje np. dolnych dwojek, czworki szly jako drugie. Kazde dziecko zabkuje inaczej.😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×