Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zgnebiony

Rozwod po 20 -tu latach

Polecane posty

Gość no też tak miałam
eks pił, zachlewał się jak prosie. NIBY zaczął poprawę, ale to była poprawa wg niego. Ogranczył dni picia, ale ne ilosc wychlanego alko (czyli tygodniowy przydział wypijał w weekend). Odeszłam od niego ZANIM go znienawidziłam. Ona wdocznie przegapiła ten moment i już nie widzi w tobie faceta. Co d zdrady. Mam koleżankę, której mąż w ogóle nie bzyka. Od lat. Nie chce. Co ona ma zrobić jak mam 34 lata? Ma kochanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogła iść z nim do seksuologa zawsze jest jakieś rozwiązanie a zdrada zawsze jest winą zaniedbania w związku pod względem uczuciowym czy po prostu chodzi o seks jak to nie ma to szukamy gdzie indziej nadal polecam film próba ogniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu nie mam takiej sytuacji w związku to nie znaczy,że nie mam nic do powiedzenia człowiek obserwując innych uczy się aby nie popełnić błędów niezaniedbywac partnera pod względem seksualnym, starać się o niego i cieszyć się każdą spędzoną chwilą z nim a jak tego nie ma to zdrada łatwo przyjdzie to będzie jej przyczyna bądź co bądź seks jest bardzo ważny w związku a nie najważniejszy małżeństwo to ,,my'' nie ja i ty więc wina leży tu i tam. W końcu ,,my'' doprowadziliśmy do zakończenia związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie można zmusić do zdrady, żona powinna odejść zanim zdradziła. Ale mogę zrozumieć czemu zdradziła. Facet alkoholik przestaje być mężczyzną w oczach kobiety. I tyle. Nie podnieca. Widzi się w nim żula a nie kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
Do kot 13 ,Mowilem CI ze bede szczery , bardzo jestes podejrzliwy czyzby jestez albo byles jakims mundurowym po przejsciach odnosze takie wrazenie, Jezeli chodzi o cyt. mocniejsze przepychanki to jakwspomnialem bylo to w okresie kiedy nic powtarzam nic nie pilem a moja zona nadal zachowywala sie dziwnie .Pewnego wieczoru jes do niej tel . nagle oswiadcza musze wyjsc , pytanie dokad ? nie moge ci powiedzec to sa babskie sprawy, intuicja podpowiadala mi sprawdz to ! wuszedlem ale niewiedzialem dokad isc ,chodzilem po osiedlu zeby sie uspokoic , tylko przypadek sprawil ze zobaczylem ,jak moja zona podjezdza taxi , w inna ulice a tam " kolega z przeszlosci , nie zdazylem podbiec , szybko wrocilem do domu , zona wchodzi po kilku minutach , na dobrym "rauszu" jest ok 23,30 h i pytanie gdzie bylas i dlaczego ci sie jezyk placze, odp. moja sprawa i jak myslisz kto by to wytrzymal i wlasnie wtedy byly mocne przepychanki . Moze wydac sie to dziwne ale tego faceta znam dodrze a jego zona przyjaznila sie dlugo z moja , rano powiedzialem daj nr TEL. do niego bo inaczej pojade do niego i oficjalnie pojade , oczywiscie wolala dac numer i wyjasnilem wszystko i problem zniknal mam nadzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
Teraz ogolnie do aha i a... Pytasz o higiene , tak lubie sie myc dobrze wygladac , a co wyobrazalas mnie sobie jak zapijaczonego zula ktory smierdzi , jest odrazajacy i niema zebow , to odpowiem CI , o zeby dbam, mam oczywiscie ubytki niewidoczne , ale generalnie moge sie usmiechnac szeroko jak chcesz to Ci przysle fotke z moim uzebieniem, jak ty stawiasz , tylko na wyglad ,ktory z uplywem czasu sie zmienia to gratuluje podejscia do zwiazku . Do Facet pop... taka mysl mnie nie opuszcza , kiedy jej mowie lepiej powiedziec prawde , postaram sie zrozumiec , unikniemy ,niepotrzebnych awantur , inni tez , ale ona twierdzi ze na niczym ja nie przylapalem , ona poprostu boi sie reakcji z mojej strony , ja mamczyste sumienie w zwiazku , a zdrada jest dlamnie , rzecza nie do przyjecia , moze dlatego ze pochodze ze spolecznosci Goralskiej , ktora ma zakorzenione pewne wartosci ponad wszystko, a i upartosc z mojej strony takze jest duza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony po co ci prawda
? po ci wieziec prawde ? nie wystarczy rozejsc sie na stopie przyjacielskiej ? męskie ego nie pozwala ? nie chce byc z Toba to nie - przyjmuje do wiadomosci , szanuje zdanie za trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony po co ci prawda
i zapamietaj raz na zawsze : nigdy nie ma winy jednej ze strony ! zawsze z obu , nie wazne co jest powodem ewntualnie wina moze byc wieksza lub mniejsza ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
Wiesz co pieprzysz trzy po trzy . prawda , dazenie do niej wytycza wartosci, nie potrafie zyc w zaklamaniu chce ja poznac , bo wtedy ocenie samego siebie , czy to ja zawalilem ,czy poprostu tak mialo byc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
o zeby dbam, mam oczywiscie ubytki niewidoczne , ale generalnie moge sie usmiechnac szeroko jak chcesz to Ci przysle fotke z moim uzebieniem, jak ty stawiasz , tylko na wyglad ,ktory z uplywem czasu sie zmienia to gratuluje podejscia do zwiazku Tak sobie myślę tylko, jednak ubytki masz, do dentysty boisz sie iść, wybacz, ale ubytki to nieprzyjemny zapach z ust. I jeszcze to zdanie na koncu, uważasz, ze jak już masz kogos "zaobrączkowanego" to możesz sobie odpuścić staranie się o wygląd i się zapuścić? Ja nie piszę o chirurgii plastycznej, ja piszę o podstawowych zabiegach, jakie należy ze sobą zrobić aby nie wzbudzać niesmaku. Uważasz, że to że w ogóle masz zęby to już wystarczy? no żesz ty :o (Zęby są tylko przykładem, to samo dotyczy mycia sie, zmieniania skarpetek i bielizny, wycinania kłaków z nosa itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
w sumie mogę dopisać twoje słowa "gratuluję podejscia do zwiazku" :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
Ah i a... Ty chyba nie rozumiesz moich slow, to ze mam ubytki , tzn niemam wszystkich zebow, a do detysty chodze , przywiazujesz wage do rzeczy oczywistych , jesli taki mialas problem z wlasnym mezem i to byl jeden z powdow dla waszego zwiazku ,to zal mi Cie , i zaden facet z toba dlugo nie bedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ci prawda
nie chcesz prawdy !!!! chcesz jej dopiec bo to ona nie chce byc z Tobą !!!!! jestem tego pewna w 100 % nie potrafisz przyznac sie ustalcie ze po rozwodzie poda ci przyczyne ? co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony
Najpierw należy ustalić przyczyny faktyczne postępowania żony.. Ona rozwodu może nie chcieć ...kierując się jakimś swoim światopoglądem .....lub też obawą przed śmiesznością albo jeszcze czym innym....trzeba to ustalić.. W moim przekonaniu bardziej prawdopodobne jest to drugie albo trzecie.Jeżeli pojawia się Policja bez powodu to raczej nie chodzi tu o światopogląd. ....8 Przykazanie. Jeżeli Policja się pojawia mając powód to tym bardziej jej nie rozumnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
Po co mi prawda, bo nie potrafie zyc w zaklamaniu , pytam ja czesto podaj prawdziwy powod odp, bo cie nie kocham i juz , jesli to ma byc powod do rozwodu , to moglem zostac ksiedzem , czy niechce mnie na 100% tego niewiem do konca , mysle ze nawet po ewentualnym rozwodzie tez mi nie powie , bo rok temu przysiegala ze niema nikogo to ja powiedzialem ze jak sie dowiem ze przysiega to klamstwo to 10 X bardziej bedzie tych slow zalowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętaj jak kobietę boli głowa od 3 miesięcy to wiadomo ,że pójdzie sobie facet poszukać to czego nie ma w domu gdzie indziej i tak na odwrót kiedyś ksiądz to powiedział jak był na obiedzie i mówił,że ludzie za mało rozmawiają o swoich potrzeba i zdrady jest wynikiem obojga partnerów bo zawsze leży gdzieś przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśląc po twojemu, to jak kogoś potrącisz na pasach, chociaż ty miałaś czerwone światło, to on będzie winny że w ogóle był na drodze? nie nie światł o może źle funkcjonować i zamiast czerwonego wyświetli się zielone i pojadę tak samo zdradą nie mam w domu uczucia,miłości ,seksu to pójdę szukac gdzie indziej zdrada boli ale zawsze jest jej przyczyna i to się nie dzieję och tak bo w szczęśliwych związkach nikt o tym nie myśli tylko o szczęście trzeba dbać,walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,......
Synek - ty nie wypisuj tu głupot na forum tylko zacznij działać , bo jak nic wykadujesz na ulicy , Z babami i to wieloma nie da sie uczciwie grac bo one nie grają uczciwie , i masz na to dowód wlasnie w wyzej wymienionej sprawie ! Wiec bierz sie do roboty zbieraj swiadków fałszywych kłam , kłam i niszcz pizdeczke skoro ona ciebie niszczyc próbuje . A to poczatek bo jak dostanie rozwód z twojej winy to sie dopiero dowiesz - bedziesz jej jeszcze płacił alimenty - zobaczysz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
Do matacz Jakich swiadkow ? ja czekam na sprawe o znecanie ,ona tez niema naocznych swiadkow ze tak bylo , tylko one maja w tym kraju przywilej , wystarczy ze sie komus zwierzyla a jak to jest ukartowane to mogla mowic co jej sie podoba a kolezanki tylko potwierdza ,nigdy nie bylo powaznej bojki czy rekoczynow , nigdy nie miala siniaka ani zadrapania natomiast psychiczne znecanie jest podobno gorsze, a polegalo to na zadaniu pytan gdzie bylas , co tam robilas , dlaczego wracasztak pozno , dlaczego czuc od ciebie alkohol , wies co uslyszale , ze to jej sprawa i wtedy nerwy puszczaly, i byly slowa ze tak postepuje tylko dziwka , anie zona imatka i to jest wlwsnie znecanie. A swiadkow ze sie pieprzy zinnym z kad wezmiesz to nie jest takie proste ja tylko to czuje bo intuicja podobno sie nie myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhhh
Kotuś, po co mi facet, który mnie będzie dołował i uważał, ze jest bóstwem robiącym mi łaskę samą swoja obecnością. Już taki zwiazek mialam, i nadal go ciągnę, bo jak już napisałam lezącego sie nie kopie. Ty sie zastanów nad soba, bo kobieta po 20 latach musi mieć na 100% ciebie dosć, że chce rozwodu. Niekoniecznie ma kochanka, choć oczywiscie tooby ci najbardziej pasowało, że taki pokrzywdzony jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
Kicia po co pieprzysz bzdury , czytaj moje posty uwaznie zanim odpiszesz bo piszesz chaotycznie i bez sensu. Ja stwierdzam fakty i wyciagam wnioski a takie mialy miejsce. Walcze o nia bo to ona jest dla mnie bustwem nawet po tylu latach, nigdy jej nie dolowalem ,bylem dumny zawsze kiedy byla obok mnie . Sa takie slowa piosenki " Niewierz nigdy kobiecie dobra rade ci dam nic gorszego na swiecie nie przytrafi sie nam "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ci prawda
19:15 [zgłoś do usunięcia] zgnebiony Po co mi prawda, bo nie potrafie zyc w zaklamaniu , pytam ja czesto podaj prawdziwy powod odp, bo cie nie kocham i juz , jesli to ma byc powod do rozwodu , to moglem zostac ksiedzem , czy niechce mnie na 100% tego niewiem do konca , mysle ze nawet po ewentualnym rozwodzie tez mi nie powie , bo rok temu przysiegala ze niema nikogo to ja powiedzialem ze jak sie dowiem ze przysiega to klamstwo to 10 X bardziej bedzie tych slow zalowala. jasne jasne ... czy samo słowo : nie kocham Cie " nie wystarcza .. faceci sa dzwni ... egoisci którzy za wszelka cene chca udowodnic ze sa niewinni .. jakbym czytała mojego eks .. doszukiwał sie kochanka , przyczyny itp jestes taki sam nie znalazł niczego .. a byłam z nim 17 lat bo...... to była pomyłka ... zawsze łudziłam sie ze bedzie lepiej z roku na rok i dotarło do 17 lat .... po co ? bez sensu ! juz dawno moglismy ulozyc sobie zycie oddzielnie chyba czekałm kiedy nasza córka bedzie wieksza .. chyba łudziłam sie ze bedzie wreszczie dla niej ojcem .. chyba łudziąlm sie ze bedzie dla mnie męzem .. męzczyzna .. kochankiem .. przyjacielem .. kumplem .. nigdy nie doczekałm sie tego !!! wiesz czego sie doczekałm ? poznałam mojego eks tuz przed sprawa rozwodowa i na niej - okazał sie wielka swinia ! .. a ja zawsze miałm nadzieje .. zawsze mu tłumaczyłam .. zawsze naprowadzałm .. zawsze wskazywałm .. straciłam 17 lat .... teraz oboje mamy nowe rodziny .. ja jestem szczęsliwa ... jestem kobieta , żona , kochanka ... mam męza , przyjaciela , kumpla , kochanka .... i cos mi sie wydaje ze okazesz sie taka sama swinia jak mój eks ... on tez koniecznie chcial znac powód ... nie podąłm by rozstac sie pokojowo .. za to on oczernił mnie jak zwykła swinia ... bajkopisarz wyssany z palca .. sprawiło mu przyjemnosc ze ludzie uwierzyli w stek jego kłamstw na mój temat ale ja nie zamierzałm sie nikomu z tego tłumaczyc ... okaz sie męzczyzna a nie swinia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhhh
to TY tak twierdzisz. Odpuszczam, nie znam waszej sytuacji, ale nie piszę bez sensu, znam to z drugiej strony, a mój mężuś też się za świętego uważa. . :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ci prawda
nie zdobedziesz jej .. jesli zostanie z Toba teraz to tylko z litosci .. a chyba nie o to Tobie chodzi .. prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,......
ktos tam ma racje , po 20 latach musi byc cos nie tak ! musi ! wiec i winy szukaj u siebie , co nie znaczy ze jest ona tylko i wyłacznie twoja . Zobacz mnie - posiadajacy ktos kochanke , zona o niej wie juz od 9 lat , ale odchodzic nie ma zamiaru - dlaczego ? bo poza tą moją ze to tak nazwijmy ułomnoscią jestem nadzwyczaj widac oki , a takiego kogoś sie nie opuszcza :) swadków ...? a co Ty małe dziecko ze sobie z problemem poradzic nie umiesz ? mam ci uczyć ? nie licz na to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
Do Po co ci... Wiesz ci jest toakie przyslowie " Uderz w stol a nozyce sie odezwa, Na wstepie to , zachowuj sie jak na kobiete przystalo a nie wyzywaj mnie od SWIN , bo mnie nie znasz , jezeli twoj ex Ciebie zeswinil publicznie to widocznie mial powod , a ty chcialas wybielic sie jego kosztem . Ciekaw jestem jak szybko po rozwodzie ulozylas sobie zycie , bo wedlug mnie , juz bylas na to przygotowana wczesniej, dzialalas z premedytacja ,a twoj ex napewno cos wiedzial ,ale nie dal rade tego udowodnic. wy tak dzialacie bo chore prawo w tym kraju wam sprzyja . Gdybys zyla w Islsmie , gdzie za zdrade jes ukamieniowanie to pewnie bylabys ze swoim mezem do dzis, ale wedlug mnie zostalabys ukamieniowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
P/S Prosze was mile Panie tylko o rady i opinie , opisalem swoj problem na wstepie ,nie jestem tu po to zeby komukolwiek , ublizyc czy obrazic , niekture Panie wlasnie to czynia do mojej osoby . Wiem ze te ktore zostaly opuszczone beda mi przychylne , ate drugie ktore opuscily beda przeciw mnie , jest O.K ale bez zlosliwosci i wulgaryzmow prosze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ci prawda
11:27 [zgłoś do usunięcia] zgnebiony Do Po co ci... Wiesz ci jest toakie przyslowie " Uderz w stol a nozyce sie odezwa, Na wstepie to , zachowuj sie jak na kobiete przystalo a nie wyzywaj mnie od SWIN , bo mnie nie znasz , jezeli twoj ex Ciebie zeswinil publicznie to widocznie mial powod , a ty chcialas wybielic sie jego kosztem . Ciekaw jestem jak szybko po rozwodzie ulozylas sobie zycie , bo wedlug mnie , juz bylas na to przygotowana wczesniej, dzialalas z premedytacja ,a twoj ex napewno cos wiedzial ,ale nie dal rade tego udowodnic. wy tak dzialacie bo chore prawo w tym kraju wam sprzyja . Gdybys zyla w Islsmie , gdzie za zdrade jes ukamieniowanie to pewnie bylabys ze swoim mezem do dzis, ale wedlug mnie zostalabys ukamieniowana. ------------------------------------------------------------ dokladnie takiej reakcje sie spodzieałam czyli takiej samej jak eks .. dno !!! nie potrafisz zniesc tego ze zona chce odejsc - zatrzymac siłą z litosci byle nie to ona odeszła ale gdybys ty pierwszy odszedł to byłoby ok jak myslisz - jesli w ogóle myslisz - po co to pisze ? bo znam nature kobiety w odróznieniu dod Ciebie , a wam ( nie wszystkim ) ale wiekszosci facetów meskie ego nie pozwal by zona to was kopneła w duppe ... szukasz na siłe winy w żonie i jestem pewna ze jej nie znajdziesz ... szukasz prawdy , czekasz na nia ... bzdura .... jesli ktos kocha szanuje zdanie , decyzje drugiego człowieka !! czy za trudne do Ciebie by zrozumiec jej decyzje ? chcesz od niej usłyszec cos co sie dotnie a potem ja ponizysz do maximum .. wiem to jestem tego pewna !! czekasz na pomoc od nas ? nie rozumiesz co pisze , a udzielam wskazówek porad i damskiego spojrzenia na rzeczywisctosc .... pytam : dlaczego nie rozejdziecie sie w zgodzie , przeciez podal ci przyczyne ( nie kocha cie ) ? to nie jest Twoja wlasnosc .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×