Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zgnebiony

Rozwod po 20 -tu latach

Polecane posty

Gość zgnebiony
Ciekaw jestem kto usunol moje posty i dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic nie zrobisz
Każdy wie,że ładna miska jeść nie da . Może być ktoś piękny i przy tym pusty jak bęben.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
Moze byc jak pusty beben ,zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,......
zgnebiony matacz Ty chyba nigdy kobiety nie miales a jak miales to chyba niezle dala ci popalic , kazdy z nas jest inny , kazda kobieta jest inna , sytuacje sa tylko podobne . Gdybys znalazl " skarb oddal bys go , zostawil bys go nie balbys sie ze juz go nie zobzczysz . P/s zbastuj z wulgaryzmami nawet pod adresem mojej zony ! ! ! ------------------------------------ jestem zbyt samodzielny i bystry jak i sprytny by ktokolwiek dał mi popalic - to po pierwsze ! Po drugie jesli Twoja zona to skarb - to skad twoje zachowanie wzgledem niej ktorej jej nie pasuje ! skarb wymaga oprawy , sejfu na pzrechowanie , ty nim nie jestes i stad skarb chce odejsc , pozwól mu , bo to jzu nie twój skarb i nie masz nic w sumie do gadania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,......
oto Twój skarb - czy ty jestes normalny ? czy nas za wariatów uwazasz ? zgnebiony Witam Panie , wiem ze jest to forum dla kobiet, ale gdzie sie moge dowiedziec jak to jest z podejmowaniem decyzji orozwodzie . Czy fakt ze po tylu latach milosc wygasa z jej strony , czy to chec dowartosciowania sie w okresie menopauzy , czy tez ukryta zdrada ? czy utrata racjonalnego myslenia , a co gorsze jak odmowilem zgody na podjecie ewentualnego rozwodu to wokol mnie zaczely dziac sie dziwne rzeczy , policja , falszywi swiadkowie , prowokacje (celowe ktore mialy doprowadzic do awantury) i doprowadzily w koncu oskarzyla mnie o znecanie psychiczne i i fizyczne nie majac nawet zadrapania ani swiadkow , ale swiadkowie sie znalezli , na podstawie opowiadan poza domem w dziwnych miejscach i czasie .Jak myslicie dlaczego tak sie dzieje ?sam juz niewiwm co robic i co o tym myslec. Moze ktos mial podobna sytuacje to prosze niech sie podzieli opinia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 lat minęło
matacz podobnie myslimy .... nie wiem dlaczego autor sie łudzi i na co czeka . moje zdanie tutaj takie : koniecznie chce udowodnic jej wine rozpadu małzenstwa . ze to niby on dal z siebie wszystko a ona zachował sie jak egoistka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycianją rogaziznę???
o! to lepiej traktują żyjących w trójkątach i czworokątach niż zwykłych trolowatych osobników kafeteryjnych cóż, takie czasy!!! ale chłopaki nie martwcie się i tak myślę o was to co myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
matacz ... i 20 lat ... Mysle ze ty nie jestes samodzielny tylko samotny , a na bystrego tez mi nie wygladasz bo jak ja pisze rzeczowo ty sie gubisz w slowach i to bardzo (przeczytaj swoje posty " riposta" ) to gubi sens jak masz pieprzyc bez sensu to lepiej nic nie pisz ! 20-lat... Myslalem ze jestes rozsadna , przynajmniej w pierwszych postach , odnioslem takie wrazenie, ale szybko zmieniasz zdanie , zauwaz jedna rzecz matacz mowi ze ma wszystko ,jest sprytny i przebiegly, wiec mam pytanie ? czego tu szuka , mnie osobiscie sie wydaje ze uczestnicy forum sa osobami z problemami i szukaja wsparcia , wiedzy ,porownan , ja gdybym niemial takiej sytuacji nawet bym o tym nie pomyslal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ściema!
o! Ty nawet nie jesteś zgnębiony taki głupi!!! sroolek lubi macic na kaffe, od lat próbuje tu sprzedać swoje "szczęście", że zdrada to nic wielkiego i że życie w trójkątach czy czworokątach to jest super sprawa z nim się nie dyskutuje, bo on nie szuka dyskusji, on ma przesłanie i głosi je sobie spokojnie a sprowadzając jego przesłanie do wulgarnego frazesu - brzmi ono tak: kurwienie się jest ok, jeżeli tylko wszystkie strony się na to zgadzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,......
zgnebiony matacz ... i 20 lat ... Mysle ze ty nie jestes samodzielny tylko samotny , a na bystrego tez mi nie wygladasz bo jak ja pisze rzeczowo ty sie gubisz w slowach i to bardzo (przeczytaj swoje posty " riposta" ) to gubi sens jak masz pieprzyc bez sensu to lepiej nic nie pisz ! 20-lat... Myslalem ze jestes rozsadna , przynajmniej w pierwszych postach , odnioslem takie wrazenie, ale szybko zmieniasz zdanie , zauwaz jedna rzecz matacz mowi ze ma wszystko ,jest sprytny i przebiegly, wiec mam pytanie ? czego tu szuka , mnie --------------------------------------------------------------------- skad pomysł , ze ja czegokolwiek tu szukam ? sam fakt , ktory i mnie samego dziwi , ze tu jestem o niczym nie swiadczy i nie nalzy szukać jakis głebszych zaistnien tego stanu rzeczy . ------------------------------------------------------------------------- osobiscie sie wydaje ze uczestnicy forum sa osobami z problemami i szukaja wsparcia , wiedzy ,porownan , ja gdybym niemial takiej sytuacji nawet bym o tym nie pomyslal -------------------------------------------------------------------------------- Gdybym mial problemy moje posty były by pisane w formie pytan i próśb , widzisz gdzies mojego psota w tym tonie ? ----------------------------------------------------------------------------- to ściema! o! Ty nawet nie jesteś zgnębiony taki głupi!!! sroolek lubi macic na kaffe, od lat próbuje tu sprzedać swoje "szczęście", że zdrada to nic wielkiego i że życie w trójkątach czy czworokątach to jest super sprawa z nim się nie dyskutuje, bo on nie szuka dyskusji, on ma przesłanie i głosi je sobie spokojnie a sprowadzając jego przesłanie do wulgarnego frazesu - brzmi ono tak: k**wienie się jest ok, jeżeli tylko wszystkie strony się na to zgadzają ---------------------------------------------- jezeli tak odbierasz moje tu pisanie , to tylko znaczy , ze jestes kolenym kims, co poczynił pewne załozenia - jak zwykle błedne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,......
zgnebiony wytłumacz mi , skoro takis fajny , to dlaczego kobieta chce od ciebie odjesć , jest nienormalną ? a moze to mloja jest nienormalną , bo mimo moich ewidentnych wad , dalej ze mna jest ? nie dla kazdego zdrada to jest cos , co sie przeskoczyc nie da ! lepiej - tak mi sie wydaje , miec meza , zonę zdradzacza , ale w wszystkich innych sprawach oki , niz odwrotnie , wiernego , wierną , ale w zyciu codziennym do dupy ! wybór nalezy do kazdego z waś OCZYWISTYM JEST TEZ TO , ZE NAJLEPIEJ MIEC JEDNO I DRUGIE - to jest mozliwe !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,......
zatem ...zycie to ciagłe wybory , ja ...moja zona tak wybralismy , mozna mnie za to i besztać , mozna zrozumiec - przynajmniej chcieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
Sorry matacz ale piszesz tak chaotycznie ze wlasciwie niewiem o co ci chodzi , jestes na mojej stronie tematu a opisujesz jakies dziwne doznania z Twojej strony , oczywiscie masz prawo wyrazac opinie ,ale rob to logocznie i z sesem , jak chcesz to lepiej zadzj pytanie to ci na nie odpowiem , probujesz polemizowac ale dla mnie jest to nie zrozumiale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
to sciema .. Czego sie nacpales , albo niezly z ciebie psychol !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,......
Dobra - zważ jednak , ze pewne pytania tu zostały zadane , ale pozostały bez odpowiedzi . piszesz o zonie , ze to skarb , wczesniej piszac coś co całkowicie temu przeczy , wiec jak to jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 lat mineło
zgnebiony --> pisze to co zauwazam z zycia wlasnego i innych , a troche latek juz przezyłam . no sorry ale nie powiem ci : walcz o nia , bo to bez sensu . zwiazaek musi posiadac fundament . na tyle ile o sobie opisujesz to czasami zachowujesz sie jak gówniarz . stad moje wnioski . stad moje stwierdzenie co do " prawdy " ktora konieczniechcesz znac - tylko po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 lat mineło
zgnebiony -- > mysle ze oczekujesz od nas pogłaskania po głowie i mówienia jaki to ty jestes biedny i " zgnebiony " to moze separacja ? po jakims czasie okaze sie czy do siebie wrócicie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
20-lat... Niewiem co u Ciebie zaszlo ale czy Ty nie chcialas prawdy ,rozwiodlas sie w niewiedzy czy tylko od tak sobie . P/S w ktorych postach twoim zdaniem budzi twoja watpliwosc na poglaskanie czy gowniarstwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 lat mineło
daruj sobie ocenianie mnie ::::) to ty przyszedłes tutaj po porade a nie ja :) wiec chcesz porad czy naszych doswiadczen czy nie ? bo dotychczas jesli nie pasuje tobie odpowiedz wyzywasz od najgorszych a chyba nie o to chodzi nadal nie odpowiadasz czy wchodzi w gre separacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
20 lat.. Ja Cie nie oceniam zadale tylko pytanie , tak zgadz sie chcialem opini w tym temacie jak napisalem na wstepie , wiem ze jest to forum "babskie" zrobilem to po to zeby zrozumiec . Cz ja Ci ublizylem ? wydaje mi sie ze nie a jesli gdzies w moich postach odnioslas takie wrazenie to PRZEPRASZAM , jak mowilem nikogo niemam zamiaru obrazac czy ublizac to nie o to chodzi , ale nie pozwole sobie na ublizanie (nie dotyczy Ciebie) i na chamstwo odpowiadam chamstwem. Co do seperacji niewiem zapytam zony jak by to widziala , ale mysle ze musialbym sie usunac z domu by mogla miec czas na przemysleia , na jak dlugo ? i czy bylby efekt niemam pojecia ,ale mysle ze bede pisal o tym bo to caly czas trwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,......
wybacz mi - ostatni raz tu pisze , bo z dziecmi , albo kims kto sie tak zachowuje nie po drodze mi pisać , tym bardziej , ze piszesz w koło macieju to samo , a na pytania nie odpowiadasz . co z ciebie za facet ze nie wiesz o co chodzi twojej kobiecie z ktora jesteś 20 lat ! uwazasz to za normalne ? jesli tak , nie dziwie sie twej kobiecie , ze nie chce z tobą byc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 lat mineło
zgnebiony ---- > a nie potrafisz uszanowac jej woli ( przeciez ja kochasz ) i nie dociekac za wszelka cene o powód , bo skoro nie chce byc z Toba to i tak nie bedzie . po co marnowac sobie " uciekajace " zycie ? po co utrudniac ? po co wiazac łancuchami skoro ktos tego nie chce ? rozumiem ze trudno to wszystko ogarnac , ale po co stwarzac sobie dodatkowe kłopoty i jeszcze wieksza nienawisc miedzy soba ? z mojego punktu widzenia i znajomosci tematu stawiam na separacje jesli ona nie chce rozwód bez orzekania winy jesli macie byc jeszcze razem to bedziecie bez wzgledu na separacje czy rozwód moje motto zyciowe ( choc czasami daje mi po tyłku to nie załuje ) : mądrzejszy ustepuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 lat mineło
a powód i tak kiedys ujrzy swiatło dzienne , a wtedy dowiesz sie czy ty byłes tego winny czy ona :) tylko pytanie czy przed ludzmi chcesz byc czysty czy chcesz miec czyste własne sumienie ? czyste sumienie ? czyli mozliwosc naprawienia małzenstwa - jesli ona o tym wie ze chcesz to zrobic czyli naprawic to Twoje sumienie jest czyste jesli chcesz byc czystym przed ludzmi to oczernij ja , ale to działa tylko na twoja niekorzysc , na nienawisc miedzy wami , na ublizanie przed obcymi ludzmi stawiam ze jestes madrym czlowiekim i stawiasz na swoje czyste sumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
20-lat... Zrozum mnie jak sie kocha ta jedyna kobiete to trudno odejsc tak poprostu , to sa watki na ktore sam nie znam odpowiedzi, jestes kobieta wiec patrzysz z jej punktu widzenia , byc moze mialas podobna sytuacje , jesli teraz uszanuje jej decyzje (potrafie to zrobic wbrew pozorom ) juz nigdy jej nie odzyskam czy potrafisz to zrozumiec ? . Pewnie zastanawiasz sie nad tym co ja takiego zrobilem ze ona nie chce ze mna byc , odpowiadam wlasnie chcialbym sie dowidziec , a Ty sugerujesz mi ze chce jej tylko udowodnic wine , spletuje to tak; niema skutku bez przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 lat mineło
swietnie : nie ma skutku bez przyczyny , wiec pzryczyna jest tego w jaki sposób sie zachowuje i dlaczego nie chce z toba byc . to co ? zwiazaesz ja łancuchem czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,......
jak sie kocha to sie puszcza wolno - jak wróci jest twoje ! a ty ja chcesz uwiezić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
Nie odejde i dam jej swiety spokoj , tylko nie zapominaj ze mamy syna ktory tez mnie potrzebuje . A jeszcze jedno czy przysiega w dzien kiedy powiedziala az do smierci amen nic dla Ciebie nie znaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
matacz... Myslalem ze dotrzymujesz slowa ! ale moje przeczucia sa trafne JESTES PIERDOLNIETY I TO MOCNO ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,......
ta jasne :) wybacz , ale chyba TWOJA ZONA mysli tak wlasnie o Tobie , a zatem są juz dwie osoby ... i co ma syn do tego ? rany julek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,......
a ty zapomniałeś kretynie , z e slubowałeś jej "miłosć" ale i tak nic nie łapiesz - prawda ? ciagniesz bowiem tylko w swoja stronę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×