Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zgnebiony

Rozwod po 20 -tu latach

Polecane posty

Gość 20 lat mineło
no prosze prosze co za wzorowy mąz ..... heh tylko pozazdroscic a tak niedawno był jeszcze ideałem ... gdzie ten ideał ? ulotnił sie ? rozpłynał ? aha na odpowiedniego idiote trafił co w trabke mu sra tak samo jak on ! żegnaj baranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indywiduum
No cóż, do 20 lat mineło widzę, że niezły z ciebie moher, ani ja namawiam kogoś do mordobicia, ani do siłowych rozwiązań. Poprostu napisałam, że każdy ma te samo prawo. Jeżeli nie było rozdzielności majątkowej na poczatku małżeństwa, to niby dlaczego ot tak iść na wszystko co zarząda druga połówka. Powiedz, czy ty naprawdę tak myślisz? Być może nieźle dałaś po dupie swego ex, bo wmówiłaś sobie że tobie się należy. A tak naprawdę mam to gdzieś, to nie twój nick. Tylko to ty zakładasz, że będzie mordobicie. A nie zastanowiłaś się, że jak to napisał zgnębiony, że żona potrafi prowokować i że być może wszystko zrobi, aby było po jej myśli. Uważasz, że to jest w porządku, kiedy druga osoba pogrywa na uczuciach innej osoby. Podejrzewam, że gdybym się ja znalazła w podobnej sytuacji, to leciały by pióra. Potem być może żałowała, a może być i tak, że nic bym nie zrobiła. Zatem domyślam się, że Zgnębiony odpisał, tak jak w tej chwili czuje, a co zrobi to czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indywiduum
Widzisz, bo ja należę do tych szczęśliwych w związku i stąd mój światopogląd. A mohery mamy w czterech literach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
20-lat Owieczka to ty nie jestes zal mi cie ! Nie wyzywaj i nie prowokuj bo nie bede dluzny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
indywiduum ... Jak mam to rozumiec , pytalem cz jestes po czy przed a nawet jak jestes szczesliwa to co tu robisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indywiduum
Uciekam, bo i tak zasiedziałam się tutaj, na pożegnanie powiem tak ŻYCIE JEST PIĘKNE. Będzie dobrze. Bywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
indywidu... Dzieki jestes O.K czy jutro bedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indywiduum
Dobrze jeszcze odpowiem na Twoje pytanie, widzisz ja mam inne zainteresowania a mąż inne. Akurat teraz oglądam na TVN film dla kobiet "LEJDIS", a przy okazji siedzę przy kompie. Mąż natomiast w takim czymś nie gustuje i w innym pokoju ogląda swoje ulubine programy. W starym małżeństwie już tak jest. Idziemy na ugody. Widzisz, każdy z nas ma swoje zainteresowania, np. mąż wędkuje. Ja z kolei lubię zimą narty. Jak zrobi się ciepło rower , lubię czytać, lubię babskie pierdoły. Mąż swoje i tak płyniemy. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indywiduum
Sorki, raczej nie. A mohery goń. I olej to forum. Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
indywiduum moge cie zerżnąc .ok jestem napalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
indywidium ... Ktos sie podszyl i napisal wulgarny tekst . to nie ja i to nie w moim stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
to nie mój styl indywiduum o rety ja zaraz wale po pysku , albo walę anala w odbyt :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
Ty chamie po co bruzdzisz jestes zboczencem ? pedofilem? czy niedowartosciowanym psychopata to mam rade , wczep sie skurwysynu niech ci ulzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
indywiduum masz kamerke to moze pokaz mi picie a ja sobie konia walne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indywiduum
zgnebiony to mój e-mail indywiduum@wp.eu napisz szybko bo mój mąz własnie zasnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
Jestem strasznie napalony na ciebie . Juz odpisałem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indywiduum
zgnebiony pospiesz sie bo nie chce by męzus sie obudził . Nie lubie trójkatów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhhh
Nie zrozumiałeś :O ja nie mam ex-męża. Ja wciaż mieszkam z meżem i się nie rozwiodłam. Nie lubię go, nie śpię z nim itd. itp. O takie życie ci chodzi? Ja jestem niezbyt szczęsliwa w tym - nawet nie wiem jak to nazwać - ukladzie małżeńskim. Jemu to najwyraźniej pasuje, tak jak ty uznał, że musi zachować status quo. Ja jestem za słaba, zeby kopnąc go w dupę, co na dobre by wyszło pewno i jemu i mnie. Zachowac status quo, za każda cenę. Mądra kobieta, ze nie ma zamiaru tego ciagnąć, skoro nie chce z toba być, zrozum wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miętki
Ona teraz nie da ci żadnej szansy a manipulując twoimi emocjami zdobywa przewagę. Jeżeli nad nimi nie zapanujesz stracisz wszystko. Wycisz się, przemyśl swoje postępowanie potem wytrop gada by powołać go na świadka, zbieraj dowody i nie dlatego by uwalić swoją żonę ale by nie dać się zniszczyć, bo wtedy na zawsze będziesz dla niej śmieciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
Ale jaja zona wczoraj przylapala mnie na forum , wiecie co powiedziala , cyt. " co napisales o mnie " ja odpowiedzialem tylko prawde to ja troche wkurzylo ,ale noc minela spokojnie mysle ze zacznie grzebac w laptopie jak mnie nie bedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
Do mietki ... Tez tak mi sie wydaje , to co piszesz jest prawdopodobne ale co ja teraz moge zrobic, jeszcze wczoraj powiedziala mi ze niczego nie odwola i nie zmieni zeznan. Jestem w trudnej sytuacji bo moja obrona w sadzie bedzie polegala na tym ze bede musial wyciagac "brudy" ktorych dopuscila sie moja zona . To jest dla niej niewygodne bi za duzo ludzi moze sie dowiedziec o co tak naprawde chodzi , szef mojej zony moze byc wezwany na swiadka , ale zona tego szefa rowniez , jak to przedstawilem mojej zonie odrazu zdenerwowanie sie pojawilo , wiec zastanawiajace dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ZGNEV=BIONEGO
WIDZE ZE BOLI CIE IZ INNY FACET JEST LEPSZY DO CIEBIE DOBZRE CI ZROBILA KOPAJAC W DUPE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
Dla ciebie podszywaczu moze i dobrze ale ty bedziesz mial bardziej przejebane a moze juz masz bo sie boisz kamuflujesz sie jestes zaszczutym szczurem ktory boi sie nawet na tym forum ,a zycie tez kopnie cie w dupe bolesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,......
zgnebiony indywidyuum .. Widze ze masz racjonalne podejscie do sprawy , tak ja mysle tak samo jak ty , niewiem ile przecaytales moich postow jesli sie orientujesz w temacie to fajnie , bo narazie tylko slysze "daj jej odejsc " a do k**wy nedzy czy ktos zapyta co z moimi latami kto mi je wroci dlaczego teraz zeby mi niedac szans na lepsze zycie na co czekala ? wlasnie mysle ze jest to gah i ze sie zakrecila strasznie . Ale k**wa dokad mozna to znosic , jak ja znienawidze ? bron Panie Boze bo wtedy bedzie miala przej**ane tak ja k ja mam teraz. -------------------------- a nie mówiłem , a raczej pisałem , zes kretyn ? i co ...mam ci nie ublizać ? sory , ale to nie ublizanie ale nazwanie po imieniu ciebie po tym co piszesz , a tym samym na kogo sie kreujesz . Na Boga ! czys taki tepy , ze nic nie rozumiesz ? nie chce mi sie wierzyc , wiec stad moje nazwanie Cie po imieniu , czyli kretynem . Tu miłosc , tu skarb , tu takiej nie ma .... a tu bedzie miala przejebane - wybacz zatem , rozumiesz jzu ze normalny to ty nie jestes , a twoja zona ma racje bo o tym wie ! przez te 20 lat sie o tym pzrekonała . Wie jakim kretynem jestes stad ci nic nie pwie , bo prawdy nie zniesiesz i staniesz sie po jej usłyszeniu idiotą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,......
a ty indywidum otwórz oczy i umysł ! bo kolejnego/ej slepiej nie zdzierzę ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 lat minelo
matacz -- > dobry psycholog z ciebie , od razu rozszyfrowałes " zgnebionego ' chyba " zgnebionego inaczej " heh co to za ziólko ... moze kogos urażę ( sorki , wiem ze są wyjatki ) ale tak mi sie kojarzy postac górala : brudas , niechluj , gbur , nygus który wali żonę kiedy moze i jak może .... czyli nasz " zgnebiony inaczej "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba nie są nygusami
bo mają takie chałupy,że głowa boli jak się przejeżdża to widać . Żal Wam dupę ściska ,ze tak nie mieszkacie jak górale. Poza tym jak można tak pisać o kimś jak się kogoś nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy goral
a mieszanka to zasadnicza róznica, ale typowy góral to nygus . Achałup ładnych to raczej nie widac . W centrum kraju mieszkancy barzdiej przwiazuja do tego uwage i kase,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zgnebionego
chyba za późno zacząłeś szukać przyczyn i starać sie utrzymanie tego związku. wam facetom wydaje się że juz dzień po ślubie nie musicie zabiegać o swoje małżonki no bo przecież przypieczętowaliście "swoja własność "sakramentem małżeńskim. Ja zapytam się ciebie-gdzie ty byłeś przez cały okres waszego związku? co takiego robiłeś aby pielęgnować stale uczucie twojej zony do siebie? jak o nią dbałeś? czy zajmowałeś się nią? zanim zaczęły się trudne chwile ile razy zaprosiłeś ja do kina,na kolację ba na długi spacer? jak organizowałeś wasze życie aby ona miała czas tylko dla siebie-na fryzjera,kosmetyczkę,na ploty z koleżankami ze szkolnych lat? jak jej pomagałeś w domu-przy sprzątaniu,przy dzieciach? ile razy w ciągu dnia przytuliłeś ja i powiedziałeś kilka ciepłych słów? jak często zorganizowałeś tak czas by ze spokojna głową mogła być aktywna w waszym małżeńskim łożu? CO TAKIEGO ROBIŁEŚ ABY ONA MIAŁA PEWNOŚĆ ŻE WYBRAŁA NA SWOJEGO MĘŻA ODPOWIEDNIEGO FACETA KTÓRY NAWET PO LATACH JĄ SZANUJE I KOCHA?!!! mnie wnerwiło jak stwierdziłeś w swoim poście pisząc do gnębiąca 123 : "pech tu niema nic do rzeczy, ja mysle ze dalas powod do tego ze zaczal pic" - ty chyba jesteś oszołom?!! jak można dać komukolwiek powód do picia?!-mój mąż mnie zdradzał,bił,nie oddawał wypłaty i znęcał się nade mną psychicznie tym samym prowokując mnie do picia?! no chyba ciebie porąbało!!! zacząłeś pić bo było tobie tak wygodniej,łatwiej-na własne życzenie uciekałeś od rzeczywistości i uciekałeś w alkohol bo łatwiej tobie było po pijaku znieść kłopoty których ty sam nie potrafiłeś rozwiązać!! nie wiem jak podczas twojego stanu pijackiego zachowywałeś się w stosunku do żony ale mogę się tylko domyślać-nikt po pijaku kiedy nadużywa alkoholu nie zachowuje się normalnie!!! ty nagle zaczynasz się zmieniać-bo ty już przestałeś tak często pić i ona MUSI to zauważyć i żyć nadal z tobą bo przecież ty tak chcesz!! stary terapia potrzebna jest tobie ale nie wiem czy po niej odzyskasz zonę która zmuszona była przez lata żyć obok ciebie i tobie podporządkowywać swoje życie!! zmień się i swoje życie ale już niestety tylko dla siebie-jej najwyraźniej obrzydłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
ty nagle zaczynasz się zmieniać-bo ty już przestałeś tak często pić i ona MUSI to zauważyć i żyć nadal z tobą bo przecież ty tak chcesz!! stary terapia potrzebna jest tobie ale nie wiem czy po niej odzyskasz zonę która zmuszona była przez lata żyć obok ciebie i tobie podporządkowywać swoje życie!! zmień się i swoje życie ale już niestety tylko dla siebie-jej najwyraźniej obrzydłeś Nic dodać, nic ująć. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×