Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lena7326

Dla kobiet starających się o pierwsze dziecko i tych już w ciąży z pierwszym :)

Polecane posty

Gość zuzia 25 lat
Madzia_20 gratuluje ci z całego serca. Koniecznie daj znać jak wizyta u ginekologa , jeżeli jesteś w 8 tyg c. to powinnas juz słyszec bicie serca maluszka, ale suuuper .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_20 gratulacje. Oby ciąża była zaraźliwa;) martuśka013 to prawda najlepiej odpuścić obliczenia chociaz ja osobiście jeszcze chyba do tego nie dojrzałam-może samo przyjdzie. Myśmy kilka miesięcy próbowali bez ciśnienia, ale jak nie wychodziło to teraz postanowiłam spróbować obliczeń i obserwacji. Z testami to na prawdę szkoda kasy tylko, ale rozumiem, bo też tak miałam przez chwilę, że wpatrywałam się w test i mimo, że wynik byl negatywny to zaraz mnie myśli nachodzily, że może jeszcze za wcześnie itd, a później przychodzila miesiączka i rozczarowanie:( Dalej czekam na owulkę-sluz jest i to nawet rozciągliwy, ale mętny, więc to chyba jeszcze nie to. Ciężko mi to w sumie dokładnie ocenić, bo co prawda teorię znam, ale pirwszy miesiąc się obserwuję, więc moje odczucia mogą być subiektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane napisze do wszystich razem... ja powoli wracam do normalnego zycia.. tzn jakos mi minela ta obsesja.. do okresu tydzien ale ja czuje sie normalnia.. i wiecie co? nie bede plakac jesli go dostane.. widac nie moj czas.. obiecalam sobie ze wiecej nie bede robic z owulacji sprawy nr 1, zagladac codziennie w majtki, kupowac testow.. co ma byc to bedzie.. tym bedziej ze u nas nie ma nacisku, mam dopiero 24 lata.. chce byc mama ale jesli dziecko chce jeszcze poczekac to poczekkamy... choc sa dni jak dzis, kiedy po pracy bylam z mezem na basenie, a tam byl moj prezdszkolak z rodzicami.. i to tak slodko wygladalo..ze mnie jakos reka sama na brzuch powedrowala i pomnyslalam ze moze tez juz mamy swojego dzidziusia... u mnie wciaz sa naciski z pracy, ja sie boje o umowe itd.. wiec jak nie zajdziemy od razu to nic sie nie stanie co do madzi to wielkie gratulacje!!! cos te nasze madzie sa mega plodne :) super, ciesze sie zuza spokojnie, jestesmy z toba i jaki by nie byl final nie jestes sama karolina mnie tez takie widoki rozczulaja.. czesto powitania jak rodzice odbieraja pociechy z przedszkola.. wzruszenie mnie ogarnia wanna be- jak wpadne bo odpuscilam to juz wiecie jaki jest najlepszy sposob :) buziaki dla wszytskiich w ciazy i nie, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
Witacie kobietki w ten słoneczny poranek ( przynajmniej u mnie ;-) ) u mnie okresu ani widu ani słychu hehe podsumowując okres miałam 1 pełny dzień i w drugim dniu jakies tam pozostałości , wczoraj sucho, dzis tez. Mam teraz tyle pracy , że od 7 do 15.00 na wysokich obrotach robię. Nie mam czasu mysleć i sie zamartwiac , po pracy także zajęć sporo. Aby do weekendu bo planuje te mega zakupy . pozdrawiam wszytskie koleżanki zyczę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) właśnie wróciłam od gina:) powiedział, że to już 7 tydzień ciaży:) usg mi nie zrobił mam sie zgłosić za kilka dni do specjalnej poradni patologi ciąży ponieważ jestem poważnie chora i nie chce zeby dzidziusiowi cos sie stało:) myśle ze tam zrobią mi usg i zobacze po raz pierwszy swoje maleństwo:) jestem taka szczęśliwa:) przepisał mi kwas foliowy i no spe :) Teraz będę trzymała za Was kciuki!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam wszystkim zaciążonym zazdroszczę:) dziewczyny, mam nadzieję, że wy wszystkie (także starające się) bierzecie kwas foliowy? to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia to trzeba trzymac kciuki zebys i ty i malensto byli zdrowi karolina tak ja biore kwas foliowy juz 2 miesiac zuza to super ze mniej juz o tym myslisz, udanych zakupow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja też biorę od dłuższego czasu. Tego chyba nie da się przedawkować, co?:) Od tego cyklu biorę też wiesiołek na poprawę śluzu-zobaczymy. U mnie owulki brak cały czas:( Pozdrawiam i miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja nie brałam nic zadnych leków... kwasu foliowego tez nie brałam lekarz mowi ze to nic nie szkodzi to tylko ma pomoc dzidziusiowi w rozwoju... kiedys tego nie byla moja mamam nie brala kwasu foliowego i urodzila dwie curki które wygladaja dobrze i nic nam nie dolega no tylko u mnie pojawil sie tetniak mozgu ale to nie ma nic do tego... do usłyszenia:) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja mam 5 dni do okresu... zaczynaja bolec mnie brodawki a wczoraj mialam takie humory ze samej mi bylo szkoda mojego meza... wiec chyba z dzidzi nici milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiergotek to mogą być równie dobrze objway ciąży, więc do momentu aż okres przyjdzie to nic nie wiadomo:) miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. czy ktos tu jeszcze zaglada?? jak lenka i zuza?? a madzie jak sie czuja?? u mnie 2 dni do okresu a czuje sie normalnie. zero objawow okresu czy ciazy.. czekam, ale intuicja podpowiada mi ze nikt w mej macicy nie mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
witajcie kobietki jakoś tu smutno i pusto? swiergotku cóż u mnie słychać... nic ciekawego, chyba coś mi hormony szaleją bo jestem juz tydzien po " okresie " a wyskakują mi krosty a od dawna ich nie miałam czasami ok. 8 rano mam taki 2 - krotny odruch wymiotny , który za chwile ustepuje , a czasami wieczorem ok 20.00 zawroty głowy. Myślę , że coś w mym organizmie sie dzieje złego. Wczoraj dowiedziałam się takich informacji, po których pierwszy raz od rak dawna zrobiło mi sie smutno, źle, przykro , dołująco...... dwie mi najbliższe osoby są w ciąży maja termin na ten rok, i co gorsza nie chcą tych dzieci , a ja cholera jasna mogłabym takiemu dzieciaczkowi dac dom, miłość, niczego by nie zabrakło.... a One są wściekłe bo uważały, pilnowały sie a są w ciąży. ja za to wiem, że z braku dostosowanych urlopów męża do mych dni płodnych przez najbliższe 3 - 4 miesiące nie zajdę w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
A może właśnie wtedy zajdziesz Zuziu :) bo bedziesz pewna ze ni dy rydy:) A sprawdzałaś czy na pewno nie jesteś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
No a u nas staranka pełną parą:) ale nie mam już takiego parcia jak podczas pierwszego cyklu, jest dużo luźniej:) łykam kwasik, wiesiołek, mój mężuś łyka witaminki i kwasik:) Wyczytał gdzieś, albo ja coś palnęłam że przy staraniach trzeba się kochać co drugi dzień i namiętnie tego przestrzega:) heheh A ja powoli staram się myśleć o wszystkim bez perspektywy ciąży i dziecka. Planuje już wakacje jakbym nie miała być w ciąży. W lipcu idziemy na wesele także muszę się skupić na jakiejś genialnej diecie i sukience:) Widzę że naszym Madziulką się udało:) fajnie, bardzi\o fajnie, oby zdrowe i piękne dzieci urodziły:) Zuziula mykaj lepie do lekarza.....bo jeśli to hormonki to trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ja jeszcze czekam na owu. powinnam mieś za parę dni. też słyszałam, że powinno się kochać co dwa dni, ale w naszym przypadku jednak wypada to częściej ;p życzę wszystkim tu zgromadzonym owocnych starań i zdrowych dzieciaków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny mogę do Was dołączyć? :) niedługo mykam na kurs ale nadrobie stronki wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
Jasne monia witamy| opowiedz cosik o sobie w wolnej chwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilke teraz jeszcze mam :) no więc mam 23 lata,ze swoim narzeczonym jesteśmy już prawie 7 lat,w październiku bierzemy ślub :) jestem z wielkopolski :) i czekam na @,powinna być jutro lub dziś :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
Czyli jest szansa ze juz jesteś w ciąży? no to mam nadzieję ze sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpie żeby sie udało,czas pokaże :) jak nie teraz to później :) w tamtym rok udało nam sie w drugim cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
0 tez bym chciała zeby w drugim cyklu juz nam sie udało, sorki za styk ale kot nie daje mi dzis spokoju i psze jedna reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jak humorki? U mnie tak sobie:(. Czekałam na owulkę, ale nie wiem czy była. Robiłam testy owulacyjne, które w 20 i w 23 dc pokazały pozytywny wynik. Trochę dziwne, ale czytałam, że tak może być, że organizm robi więcej niż raz podejście do owulacji. Jak na razie jednak na moje oko wygląda, że nie było skoku temperatury, więc z owulki nici. Jutro mam wizytę u gina, żeby sprawdzić, czy wyniki hormonków ok, to przy okazji się okaże może czy była owulka czy nie. Pozdrawiam i miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) pisze bo jutro dzien okresu a juz dzis czuje ze bedzie. brzuch opadl na dol jak zawsze i pobolewa. zjadlam tez sama cala paczke chipsow i chce mi sie zabic mojego meza bo gra na kompie jak dziecko.. czyli okres bedzie na 100%. nie jest mi smutno, chyba czuje ulge ze nie bede musiala chodzic w ciazy i zmagac sie z grosba utraty pracy albo posiadania jej i gnojenia przez caly rok... wiec chyba dobrze sie stanie.. dzidzia wie co robi.. moze wie ze musi poczekac az mama dostanie stala umowe i bedzie spokojna o jutro.. aha mozecie byc dumne, nadgonilam prace mgr :) mam juz 62 str :) zuza ty powinnas dawno isc do ginekologa i na jakies badania krwi, albo ci potwierdza ciaze albo dadza jakies wyjasnienie tych stanow dziwnych.. co do kolezanek twoich w ciazy... tak juz jest.. ja zostane chrzesna synka mojego 19 letniego kuzyna co wpadl na naszym weselu w wc :) wyobrazacie sobie?? moje dobre kolezanki z pods i gim tez sa w ciazy.. jedna termin na lipca druga na pazdziernika.. obie sie ciesza.. jedna starala sie poltora roku druga wpadlaa lena.. widac ze szalejecie :) i dobrze.. starania o dziecko moga byc fajnym etapem w zyciu ;P my tez planujemy tak jakby dziecka mialo nie byc poki co... wciaz czekamy na umowe zeby isc po ten cholerny kredyt.. wkurza mnie ze kasa wszystko dyktuje karolina co 2 dni dlatego ze jesli czesciej to sperma jest ubozsza w plemniki i sa one slabsze.. moniaa witamy, wreszcie ktos mlodszy ode mnie :) ja mam 24 lata przykro mi z powodu pierwszego dzieciatka, jak przygotowania do slubu? my w sierpniu mamy 1 rocznice :) wanna be powodzenia u gina milego wieczorku, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiergotek nie ciesz sie bo ja mam skonczone 23 a listopadzie stuknie 24 latka :) hi hi :) no dziś nie wytrzymałam i zrobiłam test,ten bardzo czuły i dupa,a @ powinna być jutro :o swiergotek z której części jesteś wlkp? ja okolice kalisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skoncze 24 w pazdzierniku czyli obie jestesmy 87 rocznik, kurde nie chce na forum za bardzo podawac.. ale tez mam tam blisko.... mam meza z kalisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×