Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lena7326

Dla kobiet starających się o pierwsze dziecko i tych już w ciąży z pierwszym :)

Polecane posty

Hej dziewczyny, Wiecie może kiedy widac już serce dziecka na usg licząc od daty ostatniej miesiączki??? Ja wg tego kryterium jestem w 5 tc. Kiedy powinno już byc widac serce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane martuska bomba!!! super... tak sie ciesze z toba... obys sie teraz dobrze czula i babelek zeby mial sie zdrowo :) to na kiedy masz termin porodu? labamba.. trudna jest twoja sytuacja.. choc twoj wiek chyba juz okresla jakas stabilizacje.. dasz sobie rade.. co do partnera.. dalabym mu kilka dni na oswojenie... jesl,i nie zmieni zdania to kopnij go w dupe.. jak sama mowisz jest dorosly i chyba mogl zdac sobie sprawe jak moze skonczyc sie seks.. madzia 20.. ja ci nic nie doradze bo sie nie znam w sprawie poronien itd... moja rada jest jedna sluchaj intuicji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
Witajcie! Jak wiecie moja mama bardzo chorowała i niestety odeszła pare dni temu. Ból jaki teraz czuje jest nie do opisania, ale teraz tak sobie myślę, że nic nie dzieje się bez przyczyny...może nie udało nam się z dzidziusiem właśnie dlatego? Bo prawdopodobniem straciłabym ciąże biorąc pod uwagę obecną sytuacje i stan w jakim jestem....Bóg wiedział co robi....teraz pewnie nie będę chciała zbyt szybko aby się udało,ale cieszę się z waszych bobasków :) Weszłam dziś na forum i się uśmiechnęłam,że już mamy jakieś dzieciaczki:) Trzymajcie sie cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena... tak mi przyrko.. współczuje Ci.. nie wiem jak sie czujesz ale domyslam sie ze cierpisz.. nie wiem jak c pomoc... to musi byc masakra.. ale uwazam ze masz racje... teraz gdybys bylaw ciazy stres mogly zaszkodzic dziecku.. modl sie za mamę, bedzie czuwac nad twoja rodzina... zcas uleczy rany... bedzie dobrze... caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lana7326 bardzo Ci współczuję, wiem co czujesz, dwa lata temu zmarła moja mamunia po ciężkiej chorobie. Tak na prawdę nie ma pocieszenia, ze mną było bardzo źle, gdyby nie mój syn i maż już pewnie by mnie nie było z Wami. Łączę się w bólu... zuzia, swiergotku bardzo Wam dziękuję, mega ucieszyły mnie wasze posty, ja czekam teraz na Was!!! madzia nie mam takiej wiedzy ani doświadczenia aby Ci coś doradzić, zgodzę się ze swiergotkiem - intuicyjnie kaffeterina z tego co się orientuję to serduszko można zobaczyć już koło 6 tyg Ja licząc od daty ostaniej miesiączki jestem w 5 tygodniu ciaży, za tydzień idę do gina, już nie mogę się doczekać. Dziwnie się czuję bo nie czuję nic, nic, tylko te piersi - bolą i czasami pobolewa brzuchol. Serdecznie Was pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena7326 wyrazy współczucia-musisz byc teraz dzielna. martuśka- serdeczne gratulacje-niech się malenstwo zdrowo rozwija. Nam w tym miesiącu znowu się nie udało. Trochę bolało kolejne rozczarowanie, no ale cóż-nie mamy na to wpływu. Teraz jesteśmy w Krakowie na krótkich wakacjach. Może później tez uda się jeszcze gdzies wyskoczyc. Bardzo bym chciała jeszcze gdzies za granicę się wyrwać, żeby oderwać się od codzienności i trochę się odstresować.Pozdrowienia dziewczyny i powodzonka wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane.. jutro mam obrone mgr... trzymajcie kciuki.... buziaki dla was, moich wirtualnych kolezanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świergotku, trzymam kciuki, na pewno się uda. Od mojej obrony minęły już 4 lata jakoś teraz na dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mojej jeszcze 3 lata... jesli w ogole do niej dojdzie. witam was dziewczyny. jeszcze sie nie znamy. mieszkam w Szwecji i oczekuje coreczki. jestem w 7miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Swiergotku trzymam kciuki, na pewno będzie p o z y t y w ! ! ! :-) Witaj mlodamama21 Pozdrawiam ciepło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiergotku, powodzenia, również trzymam kciuki. Na pewno będzie dobrze. Daj znać koniecznie jak wynik. mlodadama21 witamy i gratulacje. ja jestem ostatni dzień na wyjeżdzie i jutro do domku. Dobrze jest się ruszyć z domu, bo trochę się oderwałam od codzienności. Może teraz pójdzie lepiej z nowym zapałem;) pozdrowionka dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje kolezanki :) obronilam sie na 4,5 :) bardzo sie ciesze... swietowalismy wczoraj troszke :P czuje ogromna ulge... dzieki ze trzymalyscie kciuki. dzis bylo mi tak goraco ze wypilam litr lemoniady, brzuch mi takk wyskoczyl ze nie moglam go nawet wciagnac :) tata mnie zapytal czy teraz jak juz sie obronilam i soknczylam studia to czy zostanie dziadkiem.. mowie ze czekamy do sierpnia za umowa... kurcze czuje presje... rodzina juz dopytuje o malucha... ale to nie oni potem beda sie martwic czy bedzie na mlekop i pieluchy.. poki co jedziemy 14 sie odstresowac na wczasy, znalezlismy tanio last minute chorwacje na tydzien. nie moge sie doczekac, kazde wakacje od LO pracowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
ooooooo jak tu cicho ?????????? od kilku dni Hejka co u Was ??? jak mijają wakacje, czy któraś juz gdzieś odpoczywała??? Ja byłam nad morzem akurat miałam świetna pogodę , opaliłam się . jutro przyjeżdża mój mąż. sądząc po objawach takich jak zwykle dziś mam owulację, wiec jutro jak zwykle pewnie będzie juz za póxno, szczerze mówiąc już sie zaczynam godzić z faktem, że tak trudno mi zajść w ciąże , że los taki prtzewrotny i zawsze daje nam wiatr w oczy. pogoda dziś u Mnie fatalna , ale taki też mój nastrój. Biore się za robotę, jeszcze 2 dni a potem błogie lenistwo , gdyż idę na dłuuugi urlopik. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... co tu tak cicho? jak tam wasze starania? co sie z Wami dzieje? Wakacje?? ja za tydzień dowiem się czy udało nam się znowu począc malca... Pozdrawiam Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena7326
Hej, faktycznie cicho tu jak makiem zasiał! Madziula to oby się udało:) Ja myślę że jestem w ciąży, ale pewności nie mam. w 18 dniu cykle krwawiłam tak leciutko i myślę że to zagnieżdżanie było i od tamtej pory cały czas czuje brzuch, ale pewna nie jestem. Ale takie mam sobie przeczucie. Jeśli zaszłam to przed poprzednim okresem( nie pamiętam go jaki był, bo dostałam w dniu śmierci mojej mamy,i nie wiele z tego czasu pamiętam) lub zaraz po okresie tak około 9-10. Zobaczymy :) Ciekawe jak tam starania innych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena7326
Ja ogólnie nie miała kiedy tu zaglądać, w sumie to nie planowałam teraz ciąży, znaczy jak wiecie staramy się już kilka miesięcy, ale kiedy mama zmarła jakoś tak myślałam,że lepiej żeby nie udało się, żeby troszkę odczekać,ale Mężowi nie mówiłam,żeby mu nie robić przykrości. Moja mamusia bardzo chciała wnuka, więc myślę że się za nami wstawi :) Mam nadzieję że mam już w brzuszku Milenke albo Maksia,albo oba dwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w pobnej sytuacji co Ty Lenko tylko ze mi zmarł mój ukochany wujek i za jakiś czas dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Pomyślałam w tedy to głupia myśl " ktoś musi odejsc zeby ta druga istota mogła przyjsć na świat" tylko ze i mi później Bóg odebrał kogoś kogo tak bardzo zdążyłam pokochać... tak juz jest:( ok:) 26 tego miesiaca mam dostać okres jak nie dostane to bede skakała z radości jak nie wiem, ale nikogo z rodziny nie poimformuje az do 13 tygodnia, zeby nie bylo podobnej sytuacji sprzed dwóch miesiecy... strasznie sie tez boje o te ciaze jesli bedzie... Będę za Ciebie trzymała kciukasy:) A Twoja mamusia napewno jest rzy Tobie i pomoze Wam jak tylko może z nieba:) Daj znać jak bedziesz już wiedziała na 100% co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
Pamiętam jak pisałaś o tym na naszym forum. Mam nadzieję,że nam się uda i mnie :) I jestem pewna ,że to będą książkowe ciąże, bezproblemowe :) Teraz to mój Mąż bardziej sie cieszy z ewentualnej ciąży niż ja hehe Nie zrozum mnie źle,ja też bardzo bym chciała,ale troszke mi smutno ,że nie powiem o tym mojej mamie :( A test już robiłaś czy dzielnie czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cię:* Wiem ze z czasem wszystko sobie poukładasz i bedzie lepiej... tule:* Testu jeszcze nie roiłam czekam:) za tydzień zrobie na 100% jeśli miesiączka sie nie pojawi:) Jezeli nam sie uda to moze bedziemy miały dzieciaczki z tego samego miesiaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
Na pewno nam się uda :) Szkoda tylko,że tak pusto się na naszym forum zrobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo pusto:( może wyjechały na wakacje? lub nie chcą już pisać:( Ja dziś mam coś nerwy... juz drugi tydzien robimy remont mieszkania i jestem juz tym syfem padnieta... wyspać sie nie mozna ciagle kurz... mam nadzieje, że jeśli jestem w ciąży to nie zaszkodzą mi te chemikalia wszystkie których używamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
Nie cierpie remontów, nas czeka remont kuchni na początku sierpnia....kurz, gruz, pył i to wszystko mnie złości już na samą myśl. Jeśli podejrzewasz ciązę to Madziula lepiej ogranicz wdychanie tego paskudztwa,ale też się nie nakręcaj że coś się może stać bo tylko nie potrzebnie się będziesz stresować. Martyna Wojciechowska dzień przed zdobywaniem jednej z gór dowiedziała się że jest w ciąży i szczyt zdobyła, a raczej zdobyły :) A przypominam, że nasze ciąże będą wzorowe :) Pogoda dziś u nas smutna,spać się chce. Ale cieszę się że nie jest tak gorąco, bo ja te upały znoszę strasznie i gotowa jestem zabić :) Dziś moja mama miałaby urodzinki i tak sobie myślę czy się udało czy nie z bobaskiem.....właśnie zakuł mnie jajnik :) hehe Tak bardzo bym chciała......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
Znów przyła pałam się na szukaniu w necie: pierwszych oznak ciąży....kurcze zawsze to robie i nie wiem po co brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo jak Ty szukam po tym internecie pierwszych oznak ciąży a i tak mi to nic nie daje a tylko wiecej myśle... Twoja mama się tam już postara w niebie żeby Wam się udało:) bedzie Ciebie i maleństwo strzegła... (anioł stróż);) u mnie jest burza:( psy mi wariują w domu... tez bym chciała bardzo miec juz w sobie malenstwo całe i zdrowe bylibyśmy bardzo szczęśliwi.. specjalnie robimy remont. oddzielanie pokoju zeby wrazie czego miał swój pokoik... ale poki co nic w nim stało nie bedzie:) Mój Narzeczony już zawsze rano głaszcze mnie po brzuszku i mówi "czesc dzidziusiu" mówi ze nam sie idało tym razem tez:) poprzednio tez tak mówił i było maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chichot losuuu
spkojnie dziewczyny ja staram sie uz 3 lata i nie poddaje sie wciaz walcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi juz udało się raz za pierwszysm razem tylko że ze stratą malca w 8 tygodniu ciaży... dziś mija dwa miesiace od poronienia i czekam tydzien zeby sprawdzic czy tym razem sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
Cześć Dziewczynki! Ale dziś zimno i mokro, ale ja lubie takie mrozy :) Ja oprocz tego ze szukam pierwszych objawów to jeszcze nawet zaopatrzyłam się już w testy :) głupiutka jestem, ale co poradzić hehe Chichot losu- 3 lata! jestem pełna podziwu Madziulka- Wierzę, że maja mama nam pomorze i będzie strzegła mojego mini bobaska :) A tym czasem muszę zejść na ziemie i wziąść się do roboty:) Wypłata czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja mam problem bo zadzwonił do mnie dzis rano mój lekarz prowadzacy od tetniaków i powiedział ze moge miec zabieg w srode jesli sie zgodze, ale ja powiedzialam mu ze nie wiem czy sie o uda bo starams ie o ciaze i nie wiem czy juz czasem ni ejestem... dziewczyny nie wiecie czy 10siecio dniowego zarodka juz mozna zobaczyc na usg? okres mam dostac dopiero za kilka dni... juz nie wiem co mam robic dzwonie po lekarzach al enie odbieraja:( na badanie krwi za dlugo bymczekała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×