Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lena7326

Dla kobiet starających się o pierwsze dziecko i tych już w ciąży z pierwszym :)

Polecane posty

juz nie.karmilam tylko 4 miesiace .z pokarmem mialam od poczatku problem ;( maly teraz w ogole mleka mi nie chce pic kombinuje na wszystkie sposoby.dzis konczy 10 mc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZEBRA w kurczaczki świąteczne
autorko - ja jak podejrzewałam ciążę to zrobiłam dwa testy i wyszła 1 kreska, zadzwoniłam do znajomej ginki i powiedziała abym zrobiła rano za tydzień. No i wyszły dwie kreski, ale się cieszyłam. Teraz jestem w piątym miesiącu ciąży. Na samym początku nie miałam żadnych objawów, żadnych przeczuć, dopiero zaczęłam się zastanawiać jak okres się spóźniał. łykaj już teraz kwas foliowy, jest bardzo ważny dla dziecka. Najlepiej łykać go regularnie, ajk się teraz nie udało to za miesiąc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,bxsthkopd
My staramy sie z mezem 4 cykle, przy 1 faktycznie oboje nakreceni ale od 3 juz na luzie. Teraz zaczynamy 5. Z badan to faktycznie troche wydalam na toxo, chlamydie, listerioze, cytomegalie, przy okazji mialam cytologie, ale dla spokoju ducha sie zrobilo. przykazanie o kwasie foliowym bylo i to wszytko. Kwas bralam przez 3 miesiace zanim zaczelismy. Powiem wam, ze to prawda, gdy kobieta chce i robi wszytko z glowa to nie moze, jak nie chce to wpada. Zostaje nam tylko czekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryfdryf
ja zaszłam za 5 razem dopiero w ciążę, także spokojnie :) teraz jestem w 18 tyg, przebojów zdrowotnych miałam mnóstwo. powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
Czarna1111 Ja jestem z okolic Wałbrzycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
Brzuch zaczyna mnie bolećjak na okres :( Także hyba nici z ciąży :( Test zrobiłam rano i wyszedł negatywny a teraz czuje już brzuszek na okres, chociażjeszze parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
Najśmieszniejsze jest że całe życie, no nie tak całkiem całe hehe, starałam się nie zajść, a teraz chce i może nie mogę. Teraz myślę już troszkę odpuścimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
Wredzioszek! A jaki był Twoj pozątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena miałaś nie robić testu! :P Ja obecnie jestem w 15 tc :) Staraliśmy się 10 miesięcy. No i udało się wtedy kiedy akurat się nie spodziewaliśmy, że może się udać. 3mam mocno kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
Zrobiła błąd heh chyba a nie hyba :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
xxxDOTKAxxx teścik był rano....wstyd mi :) ale nie moła się powstrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie bywaa
dotka, to nadziei mi dodałaś, bo ja teraz już 9 cykl się staram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
Ryfdryf! Pisałaś o peoblrmach zdrowotnych, co dokładnie się stało? Jeśli mogę spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i t jest własnie nakrecanie sie! Nie rob tak bo potem jesli jednak przyjdzie @ (czego Ci z calego serca NIE zycze) to jest placz, lament a z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej (wiem z wlasnego doswiadczenia) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie bywaa
lena, Ty na razie nic nie kracz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie bywaa
u mnie było najgorzej na początku, później chyba się przyzwyczaiłam, że się nie udaje, ale może w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
xxxDOTKAxxx Gratulacja tak w ogóle :) Gapa ze mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobiłam test dzien przed spodziwaną miesiączką i klops tylko jedna kreska, kolejny test dwa dni później i znowu jedna kreska :P test pozytywny wyszedł mi chyba 4 dni po spodziewanej miesiączce. Nie wiem czy to wina testu czy jak.. ale ciąża była :D do 5 miesiąca czułam się świetnie, zero objawów, zero wymiotów, mdłości. dopiero 3 trymestr dał mi w kość, od początku 7 miesiąca musze leżeć, zagrożenie przedwczesnym porodem. A teraz czuje sie jak słoń, nie mam siły sie poruszać i czekam na poród jak na szpilkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie bywaa
No właśnie lekarza zalecaja robić test grubo po terminie okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
różnie bywa! uda się wkońcu :) Zobaczysz :) Może zmiana otoczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie bywaa
Znaczy u nas nie jest tak mocno intensywnie, można powiedzieć ze 4 cykle były takie intensywne, ale reszta jak wychodzi, no ale nie zabezpieczamy się od sierpnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
Wredzioszek! Kurcze to fatalnie, ale jestm pewna że wszystko będzie dobrze, poza tym odpoczywaj teraz bo jak aluszek przyjdzie na świat to już nie poleżysz sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnie bywaaa - my z męzem już zaczelismy sie martwic, ze moze cos jest nie tak :( Lekarz zaproponowal nam podstawowe badania (mi hormony a mezowi badanie nasienia) i przepisal mi duphaston w 9 cyklu staran niby na uregulowanie cyklu (ktory mialam regularny). Niecaly miesiac po zebralismy sie zrobic te wyniki, odebralismy je (wszystko w normie) a tydzien pozniej sie okazalo, ze jestem w ciazy:) Test robilam dzien po spodziewanej @. Druga kreska wyszla blada ale byla :) Nastepnego dnia polecialam do lekarza potwierdzic i widzialam juz pecherzyk :) Mysle, ze nam pomogl ten duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
jak mi się ciągie ten miesiąc....masakra, zawsze ledwo się zakręciłam i już znów okres, a teraz czekam i czekam i czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie bywaa
No my też już zaczynamy się martwić...też mam regularne cykle, USG jest ok, hormonów nie robiłam, ale właśnie zamierzam jak teraz się nie uda je zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie bywaa
dotka, to fajnie Wam wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz nam powiedział, że to za szybko, żeby się martwić. Ale jeśli bardzo chcemy to dla świetego spokoju tylko zrobić te najprostsze badania (nie są drogie), żeby w razie czego szybciej podjąć leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×