Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lena7326

Dla kobiet starających się o pierwsze dziecko i tych już w ciąży z pierwszym :)

Polecane posty

Gość zuzia 25 lat
ogólnie przyczyny nie ustalono, badania hist-past nic nie wykazały. Ale na kilka dni przed poronieniem bolał mnie dół pleców, i lekko brzuch potem dostałam goraczki 38 stopni, i czułam sie jakbym miała grype , doszły skurcze ahh jakie dziwne uczucie bolały , regularnie co 10 potem 5 min , były tak mocne ze unosiłam tyłek ( oczywiscie siedziałam w pracy ) bo nie mogłam na nim siedziec . trafiłam do szpitala i wtedy juz zaczełam krwawic . tydzien pozniej miałam wykonbywane badania krwina Toksoplamoze - bałam sie ze to przze kota bo miałam chorego w domu a to okazało sie ze przeszłam świeżo cytomegalię , nic o niej nie wiedziałam czytałam potem duuzo i okazało sie ze w I trymestrze powoduje poronienie. ginekolog potwierdziła ze to mogła byc przeczyna bo nic innego w tym czasie sie nie wydazyło w moim organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
Cytomegalia Wirus wywołujący cytomegalię występuje bardzo powszechnie, przenosi się przez bliski kontakt z zakażoną osobą, a także przez krew i inne wydzieliny. Bardzo często występuje u małych dzieci, zwłaszcza uczęszczających do żłobków i przedszkoli. Stwarza to pewne ryzyko zakażenia dla pracownic tych instytucji. Infekcje są zwykle bezobjawowe lub z objawami podobnymi do lekkiej grypy: gorączką, bólem mięśni i gardła. Łagodny przebieg choroby utrudnia jej rozpoznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj:( smutno mi ze cie to spotkało, ale nie mozna sie łamać!!:) tylko do przodu i do dzieła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
pewnie ;-) co było jest za nami rozpaczając i rozdrapując rany, które się zabliźniły sprawiamy sobie ból i nie dajemy szansy na normalne szczęsliwe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
ja także uciekam , zajrzę tu wieczorem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
od 6 miesięcy biorę codzinnie kwas foliowy (FOLIK) , a także witaminy falvit i zwykły rutinoscorbin , ale jego to przede wszystkim na uszczelnienie naczynek , bo cere mam naczynkową. Smaruje także cieło kremami ujędrniającymi i szczerze po 2, 5 tyg stosowania regularnego moj brzuch i pośladki są jędrniejsze, dobrze nawilżone i wygładzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
Dobrywieczorek:) Pewnie już nikogo nie ma bo późno, ale mój *mężuś* opanował komputer i nie chciał oddać, ale na szczęście jż jutro drgi kompter wróci z naprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
ja też biorę witaminki:) Troszkę przeżywam jeszcze ten mój dzisiejszy teścik :( ale jeszcze mam nadzieję że się udało :) może to faktycznie za wcześnie....za to *mężuś * nadal przekonany że się udało. A jak tam wasz dzionek dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężuś ma racje po co sie stresować na zapas a nóż?:D ja dzis robiłam test owulacyjny i wyszły dwie krechy wiec moze jednak plemniczki przetrwaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
napewno przetrwają :) a on wiecznie tai spokojny:) i tak mu sie upiekło bo wyjątkowo nie mam'' wkurwa'' przed okresem :) a zwykle daję biedakowi popalić:) A Twój kiedy wraca? jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
a co do nadmiernych kilogramów hehe to właśnie zjadłam sobie kider beno...wkoncu jestm w ciąży lub przed okresem:) to mi się należy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) u mnie byla przed chwila przyjacióla i jest wlasnie przed okresem wyjadla mi poł lodówki tak ja na smaki meczyło hahah:) moj wraca dopiero w czwartek wiec bedzie juz po owulacji:(( mam nadzieje ze zaskocze i bedzie dziewczynka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdwewwwwwwwwwwwwwww
lena7326 jestem w ciązy??? taka pewwna tego jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
a to dlatego nikt już mnie nie zaprasza do siebie kiedy jestem przed okresem hihi :) zaskoczysz i urodzisz piękną córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
dsweeeeee.... nie jestem pewna, napisałam ze jestem albo w ciąży albo przed okresem, to był taki żarcik sytuacyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym zeby wyszły mi dwie kreseczki tak jak na teście owulacyjnym juz zaczełam sobie wyobrazać ha ha ha ha ha ha ;]boje sie bardzo ze sie super nakrece a wszystko szlag trafi ze tez musiał jechac na ta delegacje wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
No akurat tak się bez sensu ułożyło:( ale spokojnie będą dwie kreseczki, a jak nie to będą za miesiąc:) Ja też sobie wyobrażam non stop jak to bedzie, pilnuje sie zeby sie nie nakrecac, ale czasami poszczam wodze wyobraźni:) wkońcu za marzenia nie karają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
oczywiście że będzie :) aż do skutku:) ale może i ja wówczas skorzystam z tych testów...zobaczę czy u Ciebie sie spiszą jak należy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniliaa
powodzenia wam zycze ja sie staram juz 2,5 roku caly czas sie leczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
A co się stało? 2,5 roku? przeszłas swoje bidulko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tanie to nie jest bo 30 zł za 5 sztuk dałam:P ale na wypróbowanie:) mozna zaszalec na allegro tansze są:P czuje takie kłócia w jajniku wiec moze owulacja:P Pewnie ze mozna marzyć nawet trzeba, tylko ja jetsem taka ze jak sie nakrece to kaput:( najgorsze sa rozczarowania i to czekanie na test:PP wbrew pozorom miesiąc czekania to nie mało, zazdroszcze tym co udaje sie za pierwszym podejsciem, maja wielkie szczescie:P ja sie dzis tak nakrecilam ze kolezanka winko proponowala a ja odmowilam i cole popijam:D:D bo balam sie ze pozabijam plemniki haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniliaa
no troche juz przeszlam w tym roku czeka nas inseminacja mysle ze za 2-3 miesace bedziemy podchodzic naturalanie niestety nie wchodzi w gre straciłam juz cierpliowosc ,nadzieje ale walcze resztkami sił zwlaszcza ze latka leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
hehehe pilnuj pilnuj tych plemniczków :) zobaczysz ze sie nam uda:) według sekret(tej książki) wyobrażając sobie pewne rzeczy, przyciąga się je. Ja staram sie nie marzyć bo boję się zapeszyć, sama przed sobą udaje ze pewnie nie jestem, a podświadomie tez myślę ze się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
vanilia, jesteś bardzo silna że sie nie poddajesz:) z całego serca życzę ci żeby sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilia podziwiam cie:) na pewno sie uda:))!! i bedziesz miala slicznego bobaska:) zdrowego i wogule tego ci zycze i wytrwałosci jeszczee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
Moje Kochane Mamusie, oczka mi się już kleją:) także mówie juz dobranoc, ale mam nadzieję ze widzimy się jutro. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×