Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lena7326

Dla kobiet starających się o pierwsze dziecko i tych już w ciąży z pierwszym :)

Polecane posty

Gość Panikara jakich mało
Aaaa, wcześniej mi się pomyliło, miało być Zuzia, a nie Madzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
a mi jest obojętny poród czy CC czy SN choć bardziej boję sie cesarki dziewczyny mam nadzijee ze jedna po drugiej będziemy tu strzelać informacjami o 2 kreseczkach , ja juz za tydzien biore sie do dzieła , może może te bociany co fruwają nad moją pracą mi zwiastują te dzieciątko hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez miałam opory czy starac sie o dzidziusia jak mam nadwage ale jak zmienie nawyki zywieniowe to moze bedzie dobrze:) ale najwazniejsze zeby kurcze sie udało, a ile sie staracie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
lenka , a twoja nadwaga to spora jest ?????? słuchaj wszytskie moje koleżanki które miały nadwagę to w 3 pierwszych miesiach ciazy chudły od wymiotów , a w rezultacie w całej ciazy przytyły 6 -8 kg najważniejsze aby jesc dla dwóch a nie za dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
KOchane Mamuski, muszę teraz lecieć jż, ale postaram się wrócić wieczorkiem. Piszcie dużo, poczytam sobie wieczorkiem:) Witam teżwszystkie nowe mamśki jeśli jakieś do nas dołączą:) Buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak z 15 kg nadwagi :( pewnie ze tak ja teraz zamierzam już przejść na zdrowe odżywianie bo na razie to syfiasto sie odżywiam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
a więc Madziu , to mój pierwszy cykl starań , po stracie poprzedniej ciazy , w którą zaszłam również w I cyklu starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia jesli nie doczytałam popraw mnie:) Powiedz mi co ile seks? itd, super ze w pierwszym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
przy nadwadze , czasami wystepuja także problemy z hormonami , co utrudnia zajście w ciąże zdrowa dieta , spadek wagi w rozsądnym okrsie czasu i ilości , służy poczęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
Madziu my zabezpieczalismy sie przez 7 lat, najpierw stosunek przerywany, potem tabletki anty przez które przytyłam 10 kg , potem prezerwatywa Jeden cykl starań , sex był wówczas tylko 2 razy , 1 raz przed owulacja i 1 raz w dniu owulacji , po 10 dniach od stosunku miałam pierwszy objaw ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
co do tego cyklu staran to ginekolog kazała: 6 dni przed dniacmi płodnymi nie kochać sie lub zminimalizowac do 1 stosunku a w czasie dni płodnych sex co 2 dni bo : im czesciej sie kochamy tym plemniki nie mają czasu dojrzeć i wóczas są zbyt słabe do zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
wiec mi kazała sie kochac w 15 dc, 17 dc, 19 dc , 21 dc ( mam nieregularne cykle , ale najczesciej 31 , 33 dniowe )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapuje:) super super:) wybacz kochana ze fatygowałam cie jeszcze raz bo nie doczytałam. ja sie zastanawiam czy te moje plemniki dozyją do czwartku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
mi ginekolog tłumaczyła ze plemniki żyja 72 godziny czyli 3 pełne doby, ale oczywiscie są wyjątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
madziu a jakie masz cykle co ile dni ? i w którym dniu doszło do stosunku ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie czy w okresie tych 70 h są zdolne jeszcze do zapłodninia czy juz takie na wymarciu:P hhee w styczniu miałam 28, w lutym 24 w marciu 28, wiec czy one sa w ogule regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do stosunku doszło 5 dc, 10dc, i wczoraj czyli 15dc choc z testu niby wynika ze nie owulacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
madziu a więc jeśli ten cykl byłby 24 dniowy to owulacja przypadałaby na 11 dzien cyklu 28 dniowy to owulacja przypadałaby na 15 dzien cyklu wiec reasumujac sex w przypadku 10dc wystarczyłby aby doszło do zapłodnienia , a także sex w 15 dc przy cyklach 28 dniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
wiec jesli nawet owulacja wypadłaby 17 dc czy 18 dc to jest szansa ze te plemniczki przezyja ahhh będę trzymała kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj fajnie by było, mialam dzis z kolezankami sobie winka napić ale to by chyba je zabiło;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale gdyby do zaplodnienia doszlo tego 10 to mysle ze test owulacyjny wykrył by jajeczko i pokazał by wynik pozytywny:P tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
nie wiem czy by zabiło, ale czasami warto wstrzymać sie do wyjaśnienia sytuacji tzn TEST pozytywny /negatywny żeby potem nie żałowac Ja jestem straszną zwolenniczka nie picia alkoholu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego sie powstrzymam:D:D:D:D:D moze jednak cos przetrwa miło by było gdyby wytrzymały do czwartku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
mam nadzieje, ze podzielisz się z Nami wynikiem tych igraszek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze sie uda choc nie chce sie napalać , bo sie napale a potem sie rozczaruje bedą łzy itd a po co,:) przeciez pierwszy cykl to nie ostatni , to nie jedyna szansa na zajscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 25 lat
pewnie, ja bardzo się cieszyłam, i nie mogłam uwierzyć , że udało się najgorzej jest gdy sie uda , człowiek cieszy sie przez 1, 5 miesiaca a potem taki dramat . ahh szkoda, gadać i nie ma co się zamartwiac , mój mąż uwielbia sex , co pięknie łączy sie z poczęciem dziecka, niech kumuluje swe plemniczki i do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie ma co sie martwić:) jestescie super płodni skoro sie udało za 1 razem to i tera zpojdzie gładko i na pewno szczesliwie do konca miesiąca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×