Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Gość Jaaa...
Witaj... Myśle,że Twoje podejście do całej tej sytuacji jest wręcz naganne... Wybacz za te ostre słowa... Właśnie ktoś kto traci nadzieje na odnalezienie miłości pozostanie sam. Oczywiście nie mam na myśli tego abyś usilnie jej szukał, ale cierpliwe czekał mając nadzieje, że się zjawi... Oczy szeroko otwarte, łepek do góry i napewno przyjdzie czas,że i Ty sie uśmiechniesz... Pozdrawiam serdecznie i życze szczęścia.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta martuszka
tak faktycznie Pan bardzo miły ,rzadkość na tym forum , chciał Pan znac opinie kobiet o przyczynach swojej samotności ... tu są same w większości samotne kobiet ie znają odpowiedzi a to pytanie bo są w takiej samej sytuacji :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaa... Ja tez w pewnym momencie stwierdziłam, że chyba miłość i wszystko co z nią związane jest mi nie dane. Ale gdzies w środku wciąż tli się nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSK
dzięki Jaaa:) info dla wszystkich - zmieniam nicka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyczyny samotności są znane, nie znamy tylko sposobu, jak to szybko zmienić, czyli jak szybko znaleźćwymarzoną osobę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta martuszka
nie chciałam byc złosliwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSK
Słyszałem że Komorowski to pedały i się ruchają z facetami na lewo i prawo a ich żony to tylko przykrywki. Uważam że kobieta mi nie jest potrzebna jednak tylko facet z dużym sprzętem tak żebym mu dobrze loda robił. Tak naprawdę to jestem bi. A faceci mnie też krecą chętnie bym possał sobie jakąś męską pałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSK
dlatego właśnie muszę zmienić nicka, bo ktoś się za mnie podszywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta, ja tego nie odebrałam jako złośliwość. Ostatnio dowiedziałam się, że jestem za dobra :classic_cool: więc ja wiem, dlaczego jestem aktualnie singlem, musze stac się wredną babą :o ale czy to da szczescie mnie samej? chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyczyną samotności jest brak partnera :) w sumie Jack nie napisał że jest samotny, tylko że jest sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta martuszka
też jestem samotna chciaż ciągle spotykam jakiś potencjalnych absztyfikantów mój problem jest taki ze zawsze mśle ze ktoś chce mie oszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSK
Chyba dlatego mój związki się rozpadły aż 3 razy bo zawsze mnie ciągnęło bardziej do facetów jak widziałem jakiegoś przystojniaka na ulicy to miałem ochotę dobrać się mu do rozporka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to nie hit książkowy? że męzczyzni kochają zołzy? i jak patrzę wokół, to hm... częściowo muszę sie z tym zgodzić... nawet przeczytałąm jak stać się taką zołzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSK
dziewczyny, mam pytanie, jak przejść na czarny nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSK
chętnie poznam jakiegoś przystojniaka na seks na tym forum odzywać się zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta martuszka
oj już nie bądźmy tac rzeczowi i dosadni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta- a to inna sprawa, ja tez po moim eks facecie mialam problem z zaufaniem jakiemukolwiek mężczyźnie :( Rozumiem Twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta martuszka
ze ie jest szczery wobec mie ze traktuje mie tlko przedmiotowo że mie porzuci itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spis tematów | Dodaj nowy temat | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSK
Jednak zostaje przy swoim pomarańczowym nicku. A tak w ogóle to miałem już doświadczenia seksualne z facetami. Tusk mnie strasznie kręci chętnie bym rowa wylizał i Nowak z PO też obciągnąłbym też Sikorskiemu z połykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - jeśli ktoś nas oszukuje, tzn, że nie ma co się już na niego oglądać. Trzeba iść dalej, nie brać tego do siebie. Są ludzie, którzy nawet na wejściu do raju świętego Piotra by oszukali, takie modele co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×