Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Green hmmmmm.....sama nie wiem ile procent to mężczyzna a ile to kiedyś w przyszłości dziecko ;) Na razie będę się sprawdzac jako ciocia, mój chrześniak ma urodziny w sierpniu...kolejny traktor będe musiała kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija, zgadzam się z Tobą co do tej przystojności, mój związek właśnie rozpadł się "chyba" z tego powodu że ona miała świadomość swojej urody, a ja z kolei jej nie mogłem do końca zaufać, bo generalnie mężczyźni nie byli jej obojętni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green- bo jakoś Cię chwilę tutaj nie widziałam, albo przegapiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra - chyba spadam, nie będę Wam przeszkadzać. Jack zresztą ze mną przestał rozmawiać, hmmm ravija - to do pogadania jeszcze papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greeneye, no coś Ty:) obraziłaś się? :) chcę z Tobą rozmawiać, nigdzie jeszcze nie uciekaj, proszę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja źle bym się czuła gdybym miała przystojnego faceta, cały czas zastanawiałabym sie czy go gdzies jakas panienka ( młodsza, ładniejsza, zgrabniejsza :D ) nie zaczepia. Uroda nie jest najważniejsza, na początku, wiadomo oczy mamy od patrzenia, ale później wygląd fizyczny staje się dodatkiem do całości człowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green..a bo zaczęliśmy temat który jakoś nas oboje dotknął :) Nie uciekaj nigdzie, ja zaraz muszę zmykać :) dotrzymacie sobie towarzystwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack - nie obrażam się, tylko nie lubię walczyć o uwagę, a też znam swoje miejsce. Gadajcie sobie spokojnie :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj noooo :( a zobaczysz co będzie jak wróci promyczek, to wtedy już Jack będzie zajęty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija - temat nie tylko Was dotyczy, ale skoro zwracacie się tylko do siebie, to automatycznie wykluczyło mnie z rozmowy :) ja już tak mam, nie walczę o miejsce w szeregu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green ale jeszcze mi powiedz, naturalnie kręcone włoski masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greeneye gdybyśmy siedzieli w trójkę w knajpce przy kawce albo piwku to by nam się buzie nie zamykały (tak coś czuję) a tutaj czasem nie jestem w stanie równolegle wam odpowiadać w jednej chwili. I tak przyjadę do tego Szczecina, a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak się urodziłam miałam czarne włosy, później byłam blondynką z kręconymi włosami, które sama sobie obcięłam w łazience..włosy sciemniały i zostałam szatynką. Na głowie miałam już każdy kolor, łącznie z blondem :) A i po tych kręconych puklach pozostały mi wicherki, poddatne włosy i falowanie w trakcie deszczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Vendome, no ba, Szczecin na pewno piękne miasto, jedź jedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi włosy ciemnieją na zimę a jasnieją latem. W swoim życiu miałem różne fryzury i różne długości włosów, więc były i takie do pasa i takie 2 mm :) Greeneye wysłałem Ci maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija chack mail Jack - w rozmowie trzech osób można się zwracać do obu pozostałych a nie ciągle do jednej zapominając o drugiej. Trudno nie czuć się wykluczonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija, do Ciebie też mogę przyjechać jak wyrazisz taką wolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie gniewam, tylko poczytajcie sobie posty z poprzedniej strony - czy ja Was też tak niesprawiedliwie rozdzielam uwagą? :) Ravija i co myślisz o mojej czuprynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greeneye, dobrze obiecuję poprawę, ale rozchmurz się proszę... bo mi źle jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, troszkę głupio wyszło Green masz całuska 😘 Vendome- jak już pisałam ja za daleko, a poza tym nie jestem co do tego przekonana hehe zbyt wielki wrażliwiec jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze już dobrze, przecież piszę że się nie gniewam ;) ładna muzyczka, zaraz coś jeszcze trzeba znaleźć cudnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj jaka czupryna piękna :) Ja nie mam czym się pochwalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu? mi działa :) na razie... choć faktycznie, dwa razy musiałam jakies kody wpisywać, bo nie chcialo bez nich posta wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kody musisz wpisać, jak zbyt szybko wysyłasz wiadomości - to poza regulaminową minutą dodatkowe zabezpieczenie przed spamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, za duzo gadam/piszę. Musze to zmienić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×