Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Greeneye, gdzie jesteś? ravija, nie kombinuj, dobrze jest tak jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe dziala ale nie wszystkim. Może Green jeszcze zajrzy, bo cos jej sie zepsuło. A ja już powoli do łóżeczka będę zmierzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, to daj znaka jak już "odlecisz", co się zdążę jeszcze pożegnać z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testing testing :) Szczęście to nie cel do którego dążymy, tylko forma podróżowania do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chwileczkę. To jaki temat na 5 minut? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz :) udało się jednak :) zadzwoniłem gdzie trzeba i obiecali że pociągną kafe i do Szczecina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja teraz mam za każdym razem wpisywać kod z okienka - boshe oczy stracę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat na 5 min ? może życie sksualne dzikich? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green, to okienko zniknie za jakiś czas, spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green, to okienko zniknie za jakiś czas, spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na polsacie leci niezły film z James'em Bond'em (Danielem Craig'em) Layer Cake Jack dzięki za interwencję, wiedziałam, że trzeba mieć dobrego prawnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija- mnie jutro pewnie nie będzie na necie w ciągu dnia - ale za to wieczorkiem na pewno się wlącze dla odmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronisław Malinowski :) Nie wiem jak Wy, ale ja namiętnie ogladam programy Cejrowskiego :D i czytałam wszystkie jego książki, w jednej wlasnie byl rozdział o właśnie takim zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack smiej się smiej, ale znajome malzenstwo prawnikow ciągle jest wykorzystywane w towarzystwie do rozwiazywania roznych spraw :) chociaz oni to chyba nawet lubią. Do tej pracy trzeba się nadawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie jutro nie zajrzę, nie wiem jak we wtorek, środę... hmmm Mam nadzieję, że będę miała dużo stronek do nadrabiania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co ja zadałem takie pytanie? he? nie jestem oryginalny;) skądś musiałem zaczerpnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija, a coż to? opuszczasz nas? mam nadzieję, że nie na zawsze... Green, ja też pomagam znajomym, problem polega na tym że 3/4 z nich to prawnicy :P więc nie mam za wiele roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi, zanim poznasz tego dobrego, żebyś mógł go rozpoznać, kiedy on się w końcu pojawi. To chyba cos o mnie, dla mnie ech "Na wyspie opodal Nowej Gwinei nie było dewiantów seksualnych. Pewnie dlatego, że Triobrindczykom obce były zahamowania i wstyd. Seks był naturalny, uprawiany swobodnie, bez poczucia winy. Wszystko działo się zgodnie z rytmem natury i na jej łonie. Nie było antykoncepcji. Bo i po co, skoro Trobriandczycy byli przekonani o tym, że jedynie matka "wytwarza" ciało dziecka. Ojciec (a raczej mężczyzna) nie odgrywał tu żadnej roli. Seks jedynie "torował drogę" duchom, dzięki którym dziecko znajdowało się w łonie matki. A co do zakazów, to niewiele ich było, bo seks traktowano jak zabawę, flirt?. Jedyny zakaz dotyczył wspólnego jedzenia posiłków. Zjeść z dziewczyną obiad, nie zaślubiwszy jej uprzednio? Zgroza! Co innego dzielić z nią łoże? Vendi o tym chciał porozmawiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green w jednej z książek Cejrowskiego jest podtytuł "życie seksualne dzikich"; zapodałem taki temat w odpowiedzi na pytanie raviji jaki temat będziemy przerabiac przez ostatnie 5 min jej bytności tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię Cejrowskiego, fajnie to wszystko opowiada, opisuje :) No chyba nie pożegnanie z kafe...tak myślę, musze po prostu pofunkcjonowac w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ravija :) czuje sie rozbrojony przez Ciebie :) :) :) :P no nie mogę :) Green jak tam Bond? Podoba Ci się tan aktor co gra Bonda? Jak mu tam Daniel Craig czy jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tekst, ktory przytoczylam wyzej jest autorstwa B.Malinowskiego ;) Cejrowski tez o tym pisał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem, jak piszecie po tabie i to się wkleja blisko stopki, to mi niestety znika jakoś z pola widzenia. Wybaczcie - drugi dzień lecę z migreną i na róznych fajnych tabsach więc nie doczytałam. Ale już wszystko wiem - tyle że i tak Cejrowskiego nie oglądam i nie czytam. TV mało oglądam, a książek mam do przeczytania tyle dookoła, że na Cejrowskiego nawet nie spoglądam w Empiku :) Zresztą skoro mi tu ravija tak przepięknie cytuje :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwał tak zwał, grunt to, że powyższy cytat dotyczy życia seksualnego dzikich, więcej nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×