Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

zalezy jaki owoc sie trafi i jaka kto ma szklanke, wystawiajcie szklanice bo soczek juz czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok paluszki schrupane sok rozlany do szklanic, moge uciekac do lazienki, potem jeszcze zajrze do Was jak sie juz umoszcze na podusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloha Kto ma soczek? zostało coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze pizzą dzielę, 4 sery :P skusi się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mówcie co chcecie, najlepsza jest pizza domowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie niezla uczta jak na taka godzine hihi znalazlam tab w fonie hura ravija 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję..ale ja bez wina ;) herbatka ciepła. Kurcze jaka dzisiaj była przyjemna pogoda, oby taka do listopada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Botter Primitivo Doppio Passo czerwone półwytrawne rocznik 2009:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ripmen, jakoś nie zauwazyles, ze od kiedy tutaj piszesz to jakoś atmosfera padła? bo co można napisać, jak do byle jakiego słowa się doczepisz. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda jak w lato az za cieplo, tak mi sie marzy klasyczna wiosna tak do 21 stopni maks, jednak lepszy upal niz zimnica wiec w sumie niechbedzie. jutro biala spodnica do kostek a co tam bede country girl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack to ja poprosze winko, akurat dobre na sen a juz jestem otulona i przytulona do podusi wiec duzo mi nie brakuje zeby zasnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciągasz zbyt daleko idące wnioski. Każdy z nas tutaj ma inną historię, inną sytuację. Dajcie tego wina kur** bo ciśnienie mi skoczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dziewczyny leje wino:) ravija, Tobie dam chyba cały dzban :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody jesteś nie znasz życia, a jeśli myślisz, że mam zamiar użerać się z jakimś fagasem, który niczego sobą nie reprezentuje to się mylisz. i nie oceniaj nas. To tyle ode mnie w tym temacie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj jeszcze sobie posiedze, jakoś spac mi się nie che, wina sie opiłem, pizzy objadłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
to wszyscy faceci na swiecie sa fagasami? no bez przesady, jakis normalny musi istniec. pytanie czemu przy tobie wszystkie to fagasy? to z nimi cos nie tak czy z toba? wszyscy poznali ciebie i sa teraz sami? czy dla innych lasek okazali sie fajni i maja szczesliwe zwiazki? moze one ich nie denerwuja to nie traktuja ich tak jak ciebie tylko lepiej? i nie oceniam. tylko to zastanawiajace czemu cala planeta na tym swiecie jest taka do dupy a tylko wy jestescie wporzo i nikt tego nie zauwaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack wprowadziles sie w iscie wloskie klimaty pizza winko. ja odpadam, juz oczka mi sie kleja. przypominam , ze zawsze mozesz wyprodukowac kolejny mail dla mnie hihihi co tak bedziesz tylko siedzial i trawil. dobranoc jack 😘 ravija 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×